Terka18 Terka18 komentáře u knih

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Opět krásná knížka, jinak to ani nejde napsat. Jsem romantik a velkej, takže se mi knížka vkradla do srdce hrozně rychle, vlastně obě od autorky. Rush je prostě zlatíčko, i když bych ho za některé věci, které Blaire provedl praštila a neodpustila bych mu tak rychle, ale nejde si ho nezamilovat. Skvělé pokračování prvního dílo, podle mě se i všechno vyřešilo, další díl by ani nemusel být. Za mě rozhodně 5 hvězd.

04.10.2015 5 z 5

Strážce Strážce Nicholas Sparks

Neměla jsem tušení, co od této knihy můžu očekávat. U ostatních knih od autora alespoň tuším, ale tady ne. Je to úplně jiný příběh než předchozí, které jsem četla. Krásná knížka, nádherný příběh a především tam nejde jen a pouze o romantiku, je tam i jiná zápletka, při které mi občas přeběh máz po zádech. Na konci jsem i brečela, protože to by ani nebyl Sparks, aby knížku nezakončil tak jak ji zakončil.

30.09.2015 5 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Dobrá oddechovka, jinak to ani nejde říct. Po celou knížku se nic moc neděje až ke konci se to trošku rozjede, ale zase brzy skončí.

18.09.2015 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Kdyby tato knížka byla poloviční, bylo by to rozhodně lepší. Pro mě se v celém příběhu skoro nic nedělo, pár zvratů tam bylo, ale ten největší až na konci, kdyby byl někde v polovině a do konce knížky by se to nějak vyřešilo, možná bych se ke knížce vrátila, ale když má další tři pokračování... jsem ráda, že jsem dočetla tento. Bylo to pořád dokola, hezké chvilky-hádka, hezké chvilky-hádka a co to má být, když je o tom celá knížka, kdyby se to tolikrát neopakovala.. Podle anotace jsem nečekala žádný parádní příběh, který by mě strhnul, ale to že mě knížka tak zklame jsem taky nečekala.

14.09.2015 1 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Tato knížka je naprosto a úplně dokonalá. Až na ten konec, to se mi chtělo křičet, že to tedy neberu. Knížku jsem přečetla během jednoho dne a to se mi moc nestává, vždycky se snažím, i když mě příběh pohltí, číst pomaleji, aby jsem si to víc užila, ale taky to nešlo. Kdyby jsem mohla tak jí dám 10 hvězd. Doufám, že druhým dílem to autorka zakončí a bude tak dokonalý jako tento. Rushe jsem si zamilovala, to ani jinak nešlo. Je dokonalý.

09.09.2015 5 z 5

Krvavá přísaha Krvavá přísaha Christopher Farnsworth

Super knížka, četla jsem ji na doporučení a rozhodně nelituji. Jo ze začátku jsem si říkala, že to možná nebude nic moc, dělal mi krapet problém rozlišit určité příběhy postav-každá kapitola je o jednotlivé postavě/postavách. Ale časem se to uklidnilo a četla jsem jak zběsilá. Příběh se mi moc líbil. Cade a Zach jsou úžasní. A konec, tak ten byl bravurní. Vím určitě, že si knížku ještě někdy přečtu. Neváhejte, pobavíte se a budete chtít číst dál, aby jste věděli jak to dopadne. Trošku mě mrzí, že nemá knížka české pokračování...

07.09.2015 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Knížka mě uchvátila svým obsahem. Něco nového, co jsem ještě nečetla. Nový nápad. Knížku jsem přečetla za 3 dny. Nic mi v ní nechybělo. Láska, zklamání, přetvářky a hry před ostatními i šarvátky se sourozenci. Je to klasický dívčí román, který mě osobně, ale hodně bavil. Nenudila jsem se a byla jsem zvědavá jak se knížka bude vyvíjet dál a dál. Nejsem z ní vůbec zklamaná. Bavila mě. Jen by jsem chtěla, aby skončila nějak jinak.

19.08.2015 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Hezké oddechové čtení. Viděla jsem i film a je jasný, že knížka je jiná a lepší. První 2 kapitoly jsem si říkala že to asi nedám, že knížku nedočtu, ale pak jak se příběh vyvíjel se mi to začalo líbit. Žádné náročné čtení. Knížka se mi líbila.

16.08.2015 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Hezká knížka, ale pro mě zatím nejslabší z celé série. Zajímavý příběh, trošku i detektivní řekla bych, ale něco mi na tom nesedělo. Pro mě je srdcovka Počkám na tebe a Buď se mnou. Hodně jsem se na knížku těšila a byla jsem trošičku zklamaná.

08.08.2015 4 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Velice povedená knížka. Příběh zase o něčem jiném. Sparks umí psát. Líbily se mi od něj skoro všechny knížky.

02.08.2015 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Dokonalý. Jinými slovy tato knížka nejde ani popsat. Autorka umí moc dobře psát. Příběh Terezy a Jase je až k neuvěření. Museli překonat dost překážek a problémů. V jeden moment mi málem "vypadly oči" protože co se stane před koncem... Nechci spamovat, takže nebudu zabíhat dál. :) Smála jsem se, leskly se mi oči. Určitě se ke knížce vrátím.

29.07.2015 5 z 5

Inkoustové srdce Inkoustové srdce Cornelia Funke

Knížka není špatná, ale není ta pravá pro mě. Občas jsem se i nudila a přemýšlela, že ji odložím a vezmu si nějakou jinou, ale dočetla jsem. Pro mě osobně, po shlédnutí filmu, je film lepší než kniha. Moc jsem se na knížku těšila a nemohla ji sehnat a nakonec skoro zklamání.

26.07.2015 2 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Dobrá knížka. Hezký příběh, sice jsem ze začátku měla menší problém se začíst, ale nakonec to bylo fajn.

19.07.2015 3 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Na knížku jsem byla hodně zvědavá, dle komentářů a samotné anotace. A byla to hezká oddechovka. Možná jsem čekala něco jiného. Občas mi už hlavní postavy lezly na nervy, jejich chování. A to jak Travise tak Abby, ale nakonec to vše dopadlo hezky a celkově knížka stála za přečtení.

15.07.2015 3 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Na knížku jsem se těšila. Bohužel jsem ji nedočetla. Občas jsem se musela i do čtení nutit a poté jsem ji odložila. Knížka samotná mi nesedla.

14.07.2015 1 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Knížka nemá chybu, četla jsem první pohled Avery, ale Camerona si nejde neoblíbit. Je to v knížce úžasný kluk a kdo by odolal jeho sušenkám a dalším dobrotám a jemu samotnému. Nemyslela jsem si, že tu bude tak krásné jako Počkám na tebe, ale bylo. Pokud je to možné, tak jsem se do těchto dvou knížek naprosto zbláznila :)

01.07.2015 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Má první kniha od autorky a rozhodně ne poslední. Myslela jsem si, že to bude hezká romantika a krásný příběh, ale stejně mě knížka překvapila a jsem z ní unešená. Jedním slovem nádhera. Skončila krásné a už se těším na další knížky. Kdyby se jen takový milostný příběh jako mezi Camem a Avery objevoval i ve skutečnosti. :)

28.06.2015 5 z 5

Osudová zatáčka Osudová zatáčka Nicholas Sparks

Jinak to ani nejde, než opět napsat, že je to další nádherná knížka od Sparkse. Jinak to ani nejde. Je to prostě parádní spisovatel, který umí psát romantické příběhy plné lásky ale i smutku. Příběh Sarah a Milese je krásný. Knížka samotná se mi moc líbila, nemůžu jinak než 5 hvězd a kdyby to šlo, tak jich dám třeba 10. Dokonalost.

24.06.2015 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Bylo to parádní. Pro mě stejný jako první díl. Legrace a některé postavy v knize jsou prostě úžasné. Ráda se ke knize vrátím. Nemůžu jinak než 5 hvězd.

19.06.2015 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Příjemná knížka pro nenáročné čtenáře. Trochu komplikací ze života teenagerů. Hlavní zápletka je v knížce až později, ale to mně osobně vůbec nevadilo. Příběh se mi líbil, takové oddechové čtení.

19.06.2015 5 z 5