TerezaMondeková TerezaMondeková komentáře u knih

Omega Omega Jasinda Wilder

Třetí díl se mi líbil víc než druhý. Je to kniha, která neurazí, ale ani nenadchne. Nelituji, že jsem ji četla, ale rozhodně to není kniha, ke které bych se v blízké budoucnosti chtěla vracet... jestli vůbec někdy.

02.01.2018 3 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Líbilo se mi, že je v knize erotika, únos, napětí, nebezpečí, strach. Kniha mě nenadchla, ale ani neurazila. Jediný, co mě štve, že na začátku zmizel moc rychle. A pak že hlavní hrdince ta bestie oholila hlavu. Přišlo mi to smutný, ale i trochu směšný. Jsem zvědavá na poslední díl.

02.01.2018 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Skvělé pokračování. Moc se mi líbí, že je tenhle díl jiný tím, že hlavní hrdina po hlavní hrdince hned netouží. Ale bylo mi líto hlavní hrdinky... Ani tady nechyběl úžasný humor, láska, momenty překvapení, menší zvrat, skvělý konec. Nechyběly problémy běžného života, studentů, problémy lidí ve vztahu... A zase se mi líbí, že se střídá pohled hlavních hrdinů. Ani tady nechyběly vedlejší postavy a přátelé. Teď už se těším na Deanův příběh.

02.01.2018 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Kniha nebyla špatná. Stejně jako prví díl... něco dobré, něco nudné. Ze začátku jenom sex, sex, žárlení, sex, sex a pak přišlo těhotenství. Jake se k tomu nepostavil zrovna zodpovědně a být na místě Tru, tak udělám to samé. Ale když přišla ta autonehoda, tak slzy tekly proudem. Ale během knihy jsem se občas i zasmála. Byl tam humor, láska, překvapení, zvrat, krásný konec a epilog. Škoda, že nejsou další díly. Zajímají mě ostatní členové kapely.

01.01.2018 3 z 5

Pravda o lásce Pravda o lásce Stephanie Laurens (p)

Moc mě zaujala obálka. Na knihu jsem se těšila, protože mám ráda knihy s romantikou a detektivní zápletkou, ale upřímně... kniha mě moc nebavila. Většinu jsem se nudila, až ke konci to začalo být zajímavé. Do knihy znovu nepůjdu.

25.12.2017 2 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Vztah mezi učitelem a studentkou? Zajímavý. Hned mě zaujala myšlenka na příběh, ale i hezká obálka. Během knihy jsem se taky několikrát upřímně zasmála... Bliss a ty její bláznivé nápady, trapné situace... Příběh byl plný humoru, romantiky, lásky, překvapení, přátelství, nechyběl ani krásný konec s epilogem. Kniha byla opravdu skvělá oddychovka.

25.12.2017 5 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Pěkná obálka, zajímavý a poutavý popis. Kniha se mi líbila. Od začátku bylo jasné, jak kniha dopadne, ale v příběhu nechybělo překvapení, láska, menší zvrat. Krásný, nenáročný, oddychový příběh. Ale byla bych radši, kdyby byl vztah hlavních hrdinů více popsaný.
Niké... chápala jsem ji. Nejdřív se na ni vykašlal, ona zůstala sama s miminkem, pak jí ho sebrali... nedivím se, že mu nevěřila.
Stephen... Líbilo se mi, jak se snažil všechno napravit. Převzal zodpovědnost, uvědomil si, co způsobil a chtěl to napravit. Bylo mu opravdu líto, co způsobil.

25.12.2017 4 z 5

Křivé obvinění Křivé obvinění Maya Banks

Mám ráda takové jednoduché knihy. Dobře si u nich odpočinu. Oddychové, nenáročné. Zvrat, překvapení, krásný a dojemný konec s epilogem. Ke knize se určitě ještě vrátím. A myslím, že do dalších dílu taky půjdu.

25.12.2017 4 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Byla jsem vždycky zvědavá, jak by příběh Mii a Adama pokračoval, ale teď jsem opravdu zklamaná. Druhý díl se mi vůbec, ale vůbec nelíbil. Ztráta času. Knihu znovu číst nebudu. Jednu hvězdičku dávám aspoň za pěknou obálku.

24.12.2017 1 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Nejdřív jsem viděla film, který se mi moc líbil. Až později jsem zjistila, že je i kniha a chtěla jsem si ji přečíst, protože jsme byla zvědavá, jak to bude v ní. A upřímně se mi víc líbil film. Kniha nebyla špatná, ale nebavila mě, nenadchla mě. Možná to bylo kvůli tomu, že už jsem příběh znala, takže jsem věděla, jak dopadne. Ale kniha taky nebyla špatná. Pěkná knížka o střední škole, vztazích, budoucnosti, životě, lásce, přátelství a rodině.
Mia se mi hned líbila. Líbí se mi, že to není taková ta nejoblíbenější holka na škole, roztleskávačka, že je to holka, co nevybočuje moc z davu, má ráda svoje soukromí a klid a hlavně svůj hudební nástroj, přátelé a rodinu.
A Adama... ten se mi hned líbil. Hlavně to, že to není ten kluk, co jede jenom po těch oblíbených. A i když byli úplný protiklady, tak je to k sobě táhlo, jak se říká... Protiklady se někdy přitahují.

24.12.2017 3 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

U knihy se mi líbila obálka. Ale když jsem začala číst, tak mě to vůbec neoslovilo, nezaujalo. Knihu jsem dočetla, ale jenom proto, že nerada nechávám rozečtené knihy. Opravdu asi nejsem stvořená pro detektivky. Knihu už si určitě znova nepřečtu.

12.12.2017 1 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Kniha mě zaujala obálkou, popisem knihy a i tím, že je v knize stalking. Těšila jsem se, ale po přečtení jsem byla zklamaná. Doufala jsem, že kniha bude lepší. Vůbec mě nebavila. Přišla mi nudná a zbytečně dlouhá.

07.12.2017 odpad!

Omámení Omámení Jessica Shirvington

Vadilo mi, že se tady moc neobjevoval Fénix. A co mi strašně vadí je otevřený konec. Rozhodně chci další díl, protože takhle mě trápí spousta otázek.

30.11.2017 3 z 5

Objetí Objetí Jessica Shirvington

Kniha se mi líbila. Je to jednoduché a nenáročné, skvělá oddychovka. Rychle a dobře se to čte. Nechybělo napětí, nebezpečí, překvapení, akce... a konec knihy... wow.
P.S. Fénixe jsem si zamilovala!

30.11.2017 3 z 5

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Opravdu originální nápad na příběh. Ale vadí mi ten otevřený konec. Já bych tam chtěla epilog, nebo další díl, jak to dopadne. To mě zajímá.

30.11.2017 4 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Kniha je skvělá. Mám moc ráda historické romány. Nejvíc mě bavil asi konec. Tam to bylo hodně napínavý a zajímavý. I ta slza ukápla. U této knihy nechybělo vůbec nic. Láska, nebezpečí, dobrodružství, romantika, napětí... Rozhodně jdu do dalšího dílu.

25.11.2017 5 z 5

Pád noci Pád noci Alexander Stainforth (p)

Vůbec nevím, co mám napsat. Je to zajímavá myšlenka na příběh, ale kniha mě nějak extra nebavila. Spíš jsem se nudila, ale ten konec mi přišel dost smutný. Podle mě to mělo dopadnout jinak, ale zase, jestli bude druhý díl, tak je to v pořádku, ale nevím, jestli do druhého dílu půjdu.

19.11.2017 2 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Kniha mě zaujala popisem a obálkou. Detektivky nečtu skoro vůbec, občas to zkusím, ale opravdu detektivky nejsou nic pro mě. Kniha nebyla špatná. Něco se mi líbilo, něco mě zaujalo, ale občas mě tam i něco nudilo a musela jsem se do čtení nutit. Nelituji, že jsem ji přečetla, ale znovu jí číst nebudu.

16.11.2017 2 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Musím říct, že jsem od knihy čekala mnohem víc. Kniha nebyla špatná... něco mě bavilo, něco mě nudilo. Líbilo se mi, že v knize byla první láska. Vlastně mi to trochu připomínalo Romea a Julii. Znepřátelené rodiny. Hezké oddychové čtení, ale nevím, jestli půjdu do dalšího dílu.

16.11.2017 2 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Občas si musím některou knihu přečíst víckrát, abych si úplně srovnala, co se mi líbí a naopak nelíbí... nebo co bych tam změnila. U knihy mě zaujal popis, ale i když jsem si ji přečetla... Čekala jsem víc... líbila se mi, ale přišla mi taková... obyčejná, průměrná. Moc mě to neoslovilo.

16.11.2017 3 z 5