Téra Téra komentáře u knih

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Bylo to skvělé. Příběh byl zajímavý, originální a hlavně vtipný, což jsem ani nečekala, že se u toho takhle nasměju. Jediné co bych vytkla, tak byl až moc zdlouhavý a natahovaný konec, ale jinak za sebe můžu doporučit.

14.08.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Napsané to bylo velice čtivě, ten styl se mi prostě líbí, to je asi jediný důvod, proč jsem to dočetla do konce. Jenže ten děj byl absolutně nezáživný. Miluji ho/nemiluji, odpustím mu/neodpustím, získám ji zpět - pořád kolem dokola až už to nudilo. No zachránil to zas ten konec. Protože co, protože jsem zvědavá bytost, tak asi půjdu i do dalšího dílu.

11.08.2017 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Mě se to líbilo. Příběh byl dobře vystavěný, zvraty nebyly přehnané, ale nenápadně posouvaly příběh dál a dál. Dala bych i pět hvězd. ALE ten konec si mohla autorka odpustit. Pravděpdobně chtěla závěrem šokovat, ale mě akorát znechutila.

05.08.2017 4 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Bylo to takové, jak se říká, nemastné neslané. Nejvíce jsem se vždy těšila na pasáže z minulosti, možná bych uvítala, kdyby tam toho z té minulosti bylo více.

16.06.2017 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Asi jsem čekala příliš. Čtivé to bylo neuvěřitelně, ale obsah trochu pokulhával za formou, bohužel. Každopádně další díl si asi ujít nenechám, přece jen jsem zvědavá, jak to bude dál :-)

01.06.2017 3 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Plán asi budu hodnotit jako nejslabší díl. Horko těžko jsem si upravovala obrázek Sabriny z předchozího dílu, kde moc sympatií nezískala a i tady mi její povaha dávala zabrat, občas bych ji jednu lískla, aby se holka probrala. Vtipná pasáž tam byla jediná a ta už vlastně proběhla v předchozím díle, takže žádná novinka, ale i tak jsem se tomu teda musela opět zasmát pěkně nahlas :-D Asi víte o čem mluvím... Dean, koupelna a růžový kamarád, to je asi nejvtipnější scéna z celé série :-D

05.05.2017 3 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Po druhém nemastném neslaném díle, je toto opravdu navrácení se ke kvalitě prvního dílu. Bylo to vtipné, svižné čtení. Doufám, že u dalšího dílu se taky tak pobavím.

03.03.2017 4 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Konec jsem tak nějak tušila už od začátku. Ale i tak tam bylo dost momentů, které jsem naprosto nečekala. Takže určitě doporučuji.

02.12.2016 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Brownová nezklamala, výborná kniha. Možná mi trochu připomínala knihu Mrazivý chlad, ale i tak to bylo velmi napínavé a četlo se to velice dobře.

02.12.2016 4 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Nebylo to špatné, ale ostatní knihy od Youngové, které jsem četla, se mi líbily mnohem víc.

18.10.2016 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Pěkná pohádka, neseděla mi tam teda ta jejich komunikace, jak z historického románu, když je to z budoucnosti, ale co už. Věřím, že kdybych to četla, když mi bylo náct, tak bych dala i pět hvězd.

01.08.2016 3 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Nechápu tak vysoké hodnocení a tu chválu tady. Horko těžko jsem knížku dočítala. Autorce jsem z příběhu neuvěřila vůbec nic. Jednání obou hlavních hrdinů mi přišlo uplně nesmyslné a neuvěřitelné. No prostě zklamání.

01.08.2016 2 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Pohodový příběh u kterého jsem se i nasmála, takové mám ráda.

23.07.2016 4 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Opět to bylo hodně čtivé a přečtené jsem to měla opravdu rychle, ale vývoj příběhu se mi teda moc nelíbil. Ty rádoby dramatické situace mezi Rushem a Blaire mi často přišly uměle vyšponované. A z Rushe se teda stal parádní zoufalec, škoda no.

12.07.2016 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

První díl byl o dost lepší, ale tohle bylo také pěkné čtení. Jen bych ráda věděla, kdo píše takhle blbé anotace, ze které se dozvím děj poloviny knihy.

30.06.2016 3 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Příběh se mi líbil, ale byla jsem dost překvpená jakým směrem se ubíral. První díl jsem nečetla (kupodivu ho u nás v knihovně nemají) a ten by mi možná trochu napověděl, nevím. S Jednou malou lží tam není téměř žádná spojitost, což mi bylo trošku líto. Myslela jsem, že se o Livii něco nového dočtu. Každopádně Tuckerová píše velmi čtivě a já se těším na poslední díl, Ben mi přišel jako sympaťák, tak uvidíme, jaký bude jeho osud.

24.05.2016 4 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Bylo to pěkné čtení, na mě až příliš romantické a sladké, ale někomu to může vyhovovat. Moc se mi tam líbil popis toho městečka, hned bych se tam přestěhovala taky :-) Jinak autorka píše hodně čtivě, stránky vám utíkají pod rukama, ani nevíte jak.

17.05.2016 3 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Hodnotím jako průměrnou lanczovku, četla jsem už horší, ale i o hodně lepší. Občas mi to přišlo hodně depresivní, popisování toho, jak se vlastně nikomu nedaří, jak se všichni podvádí. Určitě si knižku už znova nepřečtu, toho pesimismu tam na mě bylo až moc.

08.05.2016 3 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Z pohledu Avery se mi příběh asi líbil o malinko víc. Tady jsme se nedozvěděli snad nic nového, co by v první knize nebylo, když teda nepočítám bonusy na konci, ale kdo četl Buď se mnou, tak to očekával.

06.05.2016 4 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Už to tu někde zaznělo, takže se budu asi opakovat, ale tohle je opravdu hodně nepovedený dívčí románek. Ellu jsem nemohla vystát od samého začátku, její vnitřní souboj stará Ella versus nová Ella byl otravný a neuvěřitelný. A ani Michael si moje sympatie bohužel nezískal.

01.05.2016 1 z 5