Szekynka Szekynka komentáře u knih

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

(SPOILER) Knížka se mi moc líbila, zajímalo mě co v Layle je a jestli se ještě projeví a vystoupí z té své naivní slupky oddané Vyvolené. Úžasný, v tomhle díle předvedla jaká umí být bojovnice. Tenhle díl se mi opravdu moc líbil. zakončení příběhu jsem sice strašně moc chtěla ale nečekala jsem, že se to opravdu stane :)

21.04.2021 5 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

(SPOILER) Zrovna na příběh Treze jsem se moc netěšila, ale opravdu mile mě překvapil. Líbí se mi, že v každém díle je víc a víc jiných dějových linek. Tady bylo super, že se tedy odehrál i iAmův příběh a rozvíjel se příběh Layly a Xcora, autorka to vymyslela zase skvěle. Jediné co jsem teda asi velká naivka, ale pořád a to i po dočtení sem čekala, že se Selena nějak vrátí, že zasáhne Stvořitelka a pomůže jim, tak nějak mi ani nebylo moc líto když zemřela, protože jsem čekala zvrat a ono jako nic?? A teď vzhůra na Bestii Rhage mám ze všech nejraději tak na tu se opravdu moc těším :)

13.10.2020 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

(SPOILER) V první řadě pochvala autorce, že se nebála zabrousit do téma homosexuality. Scény jak je popisovala mě ani nijak nepohoršily a četlo se to samo. Přišlo mi, že v tomto díle je více plynoucích příběhů, což se mi líbilo. Třeba takový příběh Assail a Soly byl parádní zpestření a opravdu se těším jak to bude pokračovat. stejně tak se mi líbilo, že autorka začala rozvíjet příběh Treze, kterému bude věnovaný přes příští díl :)

23.09.2020 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

(SPOILER) Na příběh Thora jsem byla zvědavá od doby co umřela Wellsie a on zmizel, myslela sem že děj byl předvídatelný ale na konci jsem docela koukala když mu zmizela i Autumn. Ještě, že to zachránil Lassiter :)

23.09.2020 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Jako každý díl ani tenhle nezklamal. Pro mě je BČD docela závislost a všechny díly hltám. Příběh Payne a Manuella byla jako vždycky parádně propracovaný. Jediné co mi do teď leží v hlavě je proč byla Mannyho krev tak silná a kdo byl jeho táta, ale myslím, že v dalších dílech se to dozvím.

23.09.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Mám docela radost, že jsem si knihu koupila nehledě na recenze tady. Pravděpodobně by mě odradily. Musím souhlasit s některými názory, že šlo o klišé, ale asi jsem si knížku vzala do ruky ve správnou dobu. Mě se četla hezky, děj krásně plynul a to, že byla sladká mě v závěru vůbec nevadilo. Docela jsem si u knížky oddechla.

23.09.2020 4 z 5

Rudý šál Rudý šál Nora Roberts

Tahle knížka se mi v knihovně válela hrozně dlouho, kdysi když sem přišla na kouzlo Sandry Brown mi uživatelka georginaa doporučila tuhle knížku, sice jsem si jí koupila, ale obálka se mi natolik nelíbila, že sem tenhle poklad dlouho přehlížela, a dělala jsem sakra velkou chybu. Autorka prostě umí stejně jako Sandra ????. Kniha mě vtáhla už od začátku, strašně moc se mi líbilo prostředí a svět ve kterém Fee žije. To, že autorka dokázala knihu obohatit o výcvik hafanů bylo naprosto boží. Celou smečku Newmanna, Bogarta, packa a Jawse jsem milovala. Co se týče vztahu Fee a Simona, sice naprostá klasika, ale líbilo se mi, že to bylo víc živočišné než přeslazené.

Za mě naprostá bomba, ve které se snoubí vážně všechno strach, minulost, láska a psí hrdinové ♥

20.07.2020 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

(SPOILER) Musím říct, že na příběh Johnna jsem se těšila už od dob, co se poprvé setkali v klubu. John má podle mě jeden z nejlepších charakterů a byla jsem opravdu ráda, že jsem se dočkala jeho příběhu ????. Co se týče Xhex o té se určitě nedá říct, že je to křehká kopretinka, vlastně je všechno jen ne křehká ????, ale naštěstí protiklady se přitahují. ????

Tušila jsem, že jejich příběh bude bomba a sem ráda, že jsem se nespletla. Já budu asi vždycky dojatá z toho, když si chlap jde za svým, aniž by očekával, že vůbec může uspět. Johnova láska k Xhex a nezdolná vůle získat jí zpátky mě opravdu okouzlila. Moc se mi líbílo, jak autorka provázala příběh Daria a narození Xhex, sladkou třešničkou bylo, když se Xhex shledá se svojí maminkou, to se opravdu povedlo. Všechny knihy ze série mají podobný styl, ale tato mi přišla, že lehce vybočila a odstřelila knihu výš než ostatní.

25.06.2020 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Nejsem si jistá, čím to bylo, možná tím že mi hlavní hrdinové úplně neseděli, ale tahle knížka je podle mě lehce slabší, tedy pokud to vůbec lze takhle brát. Přece jen se i z tohohle dílu dozvíme další dění u bratrstva, které to zachraňuje. Nevím, nevím rozhodně s tímhle světem nekončím, ale tenhle díl byl za mě lehce slabší.

25.06.2020 3 z 5

Devatenáct dopisů Devatenáct dopisů Jodi Perry

S předchozích recenzí jsem tušila, že bude kniha hodně sladká, ale vůbec mi to nevadilo. Právě naopak byla to příjemná změna žánru, kterou jsem potřebovala :)

Celá myšlenka knihy se mi strašně moc líbila, asi to bylo tím že pro mě mají i v dnešní době dopisy obrovské kouzlo. To, jak Braxton Jemmě dávkoval příběh jejich života a přibližoval se k jejímu srdci bylo propracované a výborně do knihy zakomponované. Já ještě stále věřím, že něco takového může každá z nás najít, proto mě asi kniha tak zasáhla. Zkrátka kniha je stejně tak kouzelná jako její obálka.♥

25.06.2020 5 z 5

Můj tajný život Můj tajný život Lucie Hříšná

Kniha mě ani trochu nebavila. Styl psaní otřesný, posloupnost informací zrovna tak. Co se týče inteligence autorky a jejích myšlenkových pochodů, no nevím no - naprostý Beverly Hills 90210.

Za mě je na knize asi nejhezčí obálka, ale jinak? Škoda času, protože tohle bylo opravdu špatně zpracované.

08.06.2020 1 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Phury přišel na řadu trošku později, čekala jsem že o něm bude 4tý díl a naváže na Zsadista, ale v závěru se mi líbí jak autorka nechala chvíli jeho osudy v pozadí. Tady jsem čekala konec víc předvídatelný a koukala jsem, že to v závěru dopadlo tak že Vyvolené přestaly mít podle mě ponižující pozici, obzvlášť na konci jak "válčily" se spotřebiči a snažily se zapadnout do normálního života na druhé straně. Líbilo by se mi kdyby nějaká kniha byla o Layle a Amalye... kdo ví, nechávám se překvapit a předem nezjišťuju :). Na konci když přišli bratři sem měla trochu husí kůži, tenhle závěr se mi opravdu moc líbil.

27.03.2020 4 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Jojo na Vishouse sem se těšila, možná mi ho bylo i trochu líto vzhledem k Butchovi a Marisse. Za mě zatím z bratrů nejlepší příběh. Jane byla skvěle popsaná a líbil se mi její charakter a to jak si s ním nebrala moc servítek :). Jediné co, trošku mě překvapil konec, nějak sem se nemohla smířit s tím, že je jen duch, ale jak čtu dál a vidím, že vlastně funguje úplně normálně už to nesu mnohem líp :)

27.03.2020 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Butch a Marissa taky dobrý, četlo se to samo :) Líbí se mi, že i když je to pořád to samé jak se vlastně dá nějaký pár dohromady, tak pořád autorka překvapuje, rozdílnými charaktery a rozdílnými přístupy jednotlivých postav.

27.03.2020 4 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Co jsme pochopila, že každý díl nese odkaz nějakého páru na Zsadista jsem se těšila, ale malinko mě zklamal asi sem čekala trošku víc.

27.03.2020 4 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Trošku jsem doufala, že půjde víc o boj mezi dvěma světy ale už chápu, že každá knížka bude věnovaná danému páru. No co se týká těchto dvou bavili mě asi víc jak Beth a Wrenth z prvního dílů. To víte jak tam byl zakomponovaný ještě dráček :)

17.03.2020 5 z 5

Nájemný vrah Nájemný vrah Lawrence Block

Mám z knihy docela smíšené pocity a trochu nevím co si myslet, ani vlastně co jsem od knihy čekala. Trochu jsem doufala, že se Keller změní a že konec s kolegou sběratelem známek bude jiný. Asi jsem trošku zklamaná. Občas mi přišlo hodně zběsilé vyprávění a střídaní dějových linek.

12.03.2020 3 z 5

Přepínám – deset povídek o letcích a létání Přepínám – deset povídek o letcích a létání Roald Dahl

Tyhle povídky hodnotím trochu hůř ze všech, co jsem zatím četla a nebylo by to ani tak autorovým stylem psaní, ale všeobecně nemám ráda válečnou tématiku. Nicméně i já NEválečný čtenář musím ocenit s jakou grácií se toho Dahl zhostil. Nejvíc se mi líbil příběh: Ti nezestárnou

10.03.2020 3 z 5

Když se zvěrolékař ožení Když se zvěrolékař ožení James Herriot (p)

Pro holčičku, která chtěla být kdysi veterinářkou asi není lepší knížka ♥♥♥. Tuhle knihu jsem četla na doporučení a jsem za to fakt ráda. Normálně bych se k takové četbě asi nedostala, ale byla jsem z ní unešená. Některé příběhy mi vehnaly slzy do očí, některé pro změnu vyčarovaly úsměv na rtech. Stávalo se mi, že sem se nad stránkami smála tak moc až sem brečela, naprosto geniálně napsaný. Opravdu krásná knížka plná lásky ke zvířatům, přírodě a k životu. Nikdy se mi nestalo, že bych nějakou kapitolu četla víckrát, ale tady ano. Třeba tu o tom jak chlapík zmastil každý název, jak hlásil že jeho zvíře má semolínu a Harriot: "Aha vy myslíte salmonelózu“ :D nebo tu jak šel značně ovíněný odrodit telátko :D:D. Opakovaně knížky nečtu, ale u téhle bych řekla, že se to stane.

10.03.2020 5 z 5

Plachý milionář přichází Plachý milionář přichází Martin Reiner

Kniha měla pár vtipných momentů ale celkově to není čtivo, které by mě nějak nadchlo. Vlastně jsme jí dočetla jen díky tomu, že je tak malinká a přišlo mi divné takovou knížečku nedočíst, ale že bych z toho měla kdoví jaký požitek to se bohužel říct nedá.

10.03.2020 1 z 5