Můj tajný život

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Skutečný příběh luxusní společnice. Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme. Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco za těch 5 let kdy jsem cestovala uspokojovat touhy gentlemanů z celého světa naučila, tak především, že „pravda je pružná…“ Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí. A tohle je příběh o mém druhém tajném životě……...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430849/big_muj-tajny-zivot-ttw-430849.jpg 2.7167
Nahrávám...

Komentáře (64)

Kniha Můj tajný život

daza.dt
12. dubna

Přiznám se - knihu jsem nedokázala číst v papírové formě, ale naštěstí jsem měla k dispozici její audio podobu. Autorku bych rozhodně neodsuzovala - proč taky? Šla do toho svobodně, dobrovolně a rozhodně ji nikdo nenutil. Takže pokud ji to baví a vyhovuje - je to její volba. Má oproti jiným (,které jsou ve stejném odvětví nedobrovolně) štěstí svobodné volby. Podruhé bych se k tomuhle dílku už nevrátila.

Nuttelka
08. dubna

(Audiokniha)
Jelikož si mi líbila kniha "Gigolo", tak i na tento počin jsem byla velmi zvědavá, neboť jsem zvědavá ženská :-) A musím říct, že se mi to fakt líbilo. Nahlédnutí pod pokličku této branže, jak to chodí, i když zde se Lucii vesměs jen daří, věřím, že ne vše bylo tak zalité sluncem, než si našla svoji klientelu. Jak sama tvrdí, pravda je pružná a velmi často lže :-) A říkám si proč ne, když má žena co nabídnout, je mladá, krásná, bez závazků, nestydí se a sex ji opravdu baví, proč to vlastně svým způsobem nevyužít. Podívá se do světa, dostává hodně dárečků, platí ji za "společnost" a k tomu si ještě užije spoustu sexu a různých praktik. Vlastně by se dalo Lucii i svým způsobem závidět :-) Nikoho v tomto směru neodsuzuji a jak se říká, každý je svého štěstí strůjce.
Moralisti a puritáni by se této knize měli opravdu vyhnout, nebo budou velmi velmi pohoršeni :-)))


kirsten6214
08. březnaodpad!

K tomuto nemám co říct.

romika
27. února

Poslechnuto jako audiokniha od kolegyně,čistě z nudy,jinak bych nečetla,za mě škoda papíru,pokud tohle jde do tisku jako klasická kniha.

Aneleh
01. lednaodpad!

Nejsem žádný puritán, nevadí mi, čím se Lucie živí nebo živila, existuje to konečně odjakživa, ale odsoudit musím, jak se vyzdvihuje nad ostatní, jak pohrdá svými kolegyněmi, vesnickými ženami a dokonce i svojí maminkou, o které se nestydí napsat, že má omezený vesnický mozek (str. 216). To jako fakt?? Tedy Lucie, naprosto ti chybí charakter a pokora, jsi vypočítavá a prolhaná. Chtěla jsem se něco dozvědět o tom, co přináší život luxusní společnice, že je to jistě dáma na úrovni, která nám prozradí nejen pozitiva, ale upřímně i negativní zážitky, ale místo toho jsem se dozvěděla, že sama Lucie vlastně neví, co je: "Jsem společnice neboli exkluzivní prostitutka, což je hanlivé označení, byť pravdivé." V další větě však hned toto popírá: "Pochopitelně poskytuji i sexuální uspokojení, ale existuje čas před a po, proto nejsem prostitutka." (str. 232 a 233). Takže Lucie, nejen charakter ti chybí, ale i inteligence. Jsi naprosto nevyzrálá zlatokopka, svým způsobem života zcela emočně zdegenerovaná. Vlastně je mi tě líto, protože nikdy nepoznáš, co je opravdová láska a cit. Kvalitu této knihy a autorky každý pozná, když si přečte poslední dvě věty této knihy a dozví se, dle čeho si bude Lucie vybírat svého manžela. Je to ubohé a k smíchu. Po přečtení jsem si přála, aby to celé byl jen vymyšlený román, protože tak nechutná realita snad ani nemůže existovat. Takhle jsem nemohla dát ani tu jednu hvězdičku.

chipiik
01.11.2022

Celkem zajímavé z pohledu naprosto jiného pohledu na svět a hodnot. A samozřejmě zajímavosti ze světa se kterým nemám osobní zkušenost.

montik_m
12.09.2022

(+ SPOILER) Zřejmě kniha nebyla určená pro mě:-). Literární kvality asi příliš posuzovat nelze, protože to nejzajímavější je patrně pikantní téma samo o sobě. Ve výsledku ale i přes to všechno drží kniha docela pohromadě. A těch pikantností mnoho nebylo, spíše minimum.

Nejstarší řemeslo bylo a bude, jak se říká, a kde je poptávka, existuje i nabídka... To, co mi vadilo, bylo povrchní vidění světa, až bezcitnost, pohrdání a nepříjemně mě zaskočilo i kastování mezi prostitutkami navzájem. Kdo je tady větší...? Pozoruhodné. To, co zarazí, nejsou radovánky na hotelu, ale duševní svět a Luciino nitro. Svým způsobem jde o nejjednodušší možné klišé o tom, jak pěkná přezíravá chudá holka z vesnice s touhou po lepším životě přijde do velkého města. Kdyby se nic z toho, co je napsáno v knize nestalo a příběh byl pouze vymyšlen, asi by se pár lidí podivovalo nad tím, proč se vůbec někdo obtěžoval něco tak očekávatelného z ranku laciných senzací napsat.

Spoiler:
Je poněkud zvláštní, když je někdo, kdo lže, předstírá nebo se nechává vydržovat, překvapený, že je s ním nakládáno stejně...:-)
Za zamyšlení stojí i skutečnost, proč se Lucie profesi společnice vůbec věnovala? Když si podle závěru knihy byla v běžném životě schopna nabrnknout movitého může, s kterým by jistě procestovala celý svět tak, jak o tom snila, který by jí i ty dárky koupil a pomáhal při studiu...? Ostatně při příchodu do Prahy tak v podstatě začínala...
O co tady potom šlo? Být nezávislá a zažít pocit, že si dokáže peníze "vydělat" sama?
Chytrých a vzdělaných lidí je poměrně hodně, takže takový jednorožec Lucie zase není. Na své pracující kolegyně byla Lucie naštvaná spíše proto, že na jejich úrovni mohla poměrně dobře vidět, mezi jaké lidi se dostala. A nebylo to pro ni zrovna příjemné. I proto dle mého popsala ostatní vysokoškolské studentky hodně podobně jako kolegyně z práce... Jsem si přesto jistý, že naše vysoké školy navštěvuje přeci jen zásadovější a příjemnější část populace, než jaká pak chodí s pány na pokoj...

Vknihách
21.08.2022

Uf! Nalákala ma krásna obálka s autobiografiou Lucky, dievčaťa s dediny, ktoré chcelo viac a šlo si za svojim cieľom. Ja len veľmi nerada hodnotím niečí život, čo je v (auto)biografiách normálne. Neprináleží mi súdiť,kto má život ľahký, ťažký, kto si vybral jednu cestu a popálil sa… ale, žiaľ,pri tejto knihe som trpela. Od kníh, ktoré píšu reálny ľudia o svojich zážitkoch, sklamaniach, aj životných 'výhrach' či pádoch očakávam (!Áno,u mňa dosť nezvyčajné- očakávanie od knihy!), že ich životný príbeh bude fascinujúci, neobyčajný, možno inšpiratívny…. Slečna Lucia mi priniesla len zvláštnu slohovú prácu. Teda pani učiteľka by bola pohoršená a spotená aj v intímnych partiách XD. Štýl písania je obyčajný, až nudný. Na knihu som sa naozaj tešila, ale autorka cenzúrou (pretože svoj život ako dedinského dievčaťa dosť okresala a zamerala sa skôr na to, 'ako sa vyšvihla')z tohto diela spravila povrchný denník sexu a toho ako sú všetci škaredí, neupravení, bez spôsobov…Luxusná spoločníčka (nie, žiadny sprievod na večere a eventy=teda aj to,ale len okrajovo) zaťažená na 'luxusní hadříky,drahé parfémy, krásný značkový krajkový prádlo, 5* hotely a dlouhý kopel' aj niekoľko krát za deň. Viete si predstaviť, že záver som už čítala zo zotrvačnosti a nejak ma ani nezaujímalo ako sa kniha skončí. Dosť ma šokovalo, keď som si uvedomila, že Lucia sekne zo svojou "prácou" a ešte viac ma šokovali dôvody,pre ktoré sa rozhodla randiť! Nový cieľ-stať sa perfektnou manželkou,ale nie hocikomu,samozrejme! Len vyvolenému(rozumej týpek s tučným kontom)... Celé zle! Hodnoty aj priority. A to pomlčím o tom,ako Lucia vníma sama seba. Skromná, inteligentná, bez sebavedomia, ustráchaná introvertná šedá myška. Áno,takto opisuje sama seba, avšak jej "hlášky" a skutky svedčia o pravom opaku. Dúfam len, že je Lucia vo svojom živote naozaj šťastná….aj keď si to veľmi neviem predstaviť

1