Můj tajný život

Skutečný příběh luxusní společnice. Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme. Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco za těch 5 let kdy jsem cestovala uspokojovat touhy gentlemanů z celého světa naučila, tak především, že „pravda je pružná…“ Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí. A tohle je příběh o mém druhém tajném životě……...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430849/big_muj-tajny-zivot-ttw-430849.jpg 2.7128

Kniha Můj tajný život

DeKo1996
17.10.2021

Kniha se četla dobře, ale to je tak asi všechno. Za pár dní si na knihu ani nevzpomenu. Nic převratného.

Danago
29.09.2021

Lucie popisuje, jak se stala luxusní společnicí těch nejmovitějších mužů, kteří jsou ochotni platit dvelké peníze za doprovod krásné a inteligentní ženy, která je ale především luxusní prostitutkou.
Autorka nechodí kolem horké kaše, vysvětluje erotické praktiky a žážitky . Ukazuje nám, jak se postupně seznamovala s touto prací a učila se „v tom“ chodit. Jak jednala s klienty i se šéfy, jak si dokázala zajistit stálé klienty.
Lucie podle mě musí být opravdu sexuálně náruživá, protože podle její knihy si všechny sexuální výlety užívala, čemuž se asi jen těžko věří, to by potom opravdu bylo ideální a vysněné povolání, každé mladé dívky , která na to má vlohy a žaludek. Lucie v knize představuje všechny klienty jako úžasné, citlivé a ohleduplné muže, do nichž by se kdokoli dokázal zamilovat. Je to jen pozitivní a proto nevěrohodné. Možná trochu nebezpečný návod .... protože určitě to nebude jen růžové, ale možná má autorka svůj vlastní pohled na věc a proto to takto prožívá a popisuje.
Kniha je nicméně hodně čtivá a pokud přistoupíte na její hru, budete Lucii možná i závidět.
Ale opravdu pozor pro puritány tato kniha rozhodně není.

lucifess
21.09.2021

Zajímavé k přečtení,ale tím to končí.

maximus13
14.07.2021odpad!

Totální hovadina. "Slečna" stále zdůrazňuje, jak muži uvažují pouze pindíkem, ale že ona jim za peníze s pindíkem dělala úplně všechno na co si vzpomněli, to bylo ok. Povrchnost této prostitutky byla neuvěřitelná. Jakmile se ukázal někdo bohatší, tak hned šup uspokojovat toho nového. Její utrácení za značkové hadry, boty, prádýlko, šminky... jsou samostatnou kapitolou. Tato (jak uvádí Lucie) luxusní společnice má IQ houpacího koně, ale strašně popisuje, jak vystudovala dvě vysoké školy i při téměř každotýdenním létání po světě za kunčafty. Tak to určitě. No a závěr? Tak se držte. Popis jak si vyhlédla toho nejbohatšího muže (samozřejmě, že do toho city netahala) a vytyčila si cíl stát se jeho manželkou. Ale pozor!!! pouze HRÁT tu nejlepší manželku, pro tohoto bohatého muže!!! Takže asi takto k této pitomé knize.

Šajler
14.06.2021

zklamání, člověk doufám, že to odkryje zajímavé věci. A bylo to takove nemastné, neslané. A přijde mi, že to je dost zaobalené a nebo měla slečna opravdu štěstí. Kdysi jsem viděla i seriál na tohle téma a bylo to takové pestřejší.

Blančitos
30.05.2021

Takový průměr, který dle mého docela zapadne. Hlavní hrdinka není úplně sympatická, neboť je neskutečně povrchní a jediné, co ji zajímá, je jak být dokonalá (ve škole, v životě, co se týče postavy atd.). Navíc po cca třetině knihy to začíná být dosti nuda, neboť vše se pořád opakuje.

tamam
04.05.2021

Úplně nechápu předešlé komentáře. Posun v knize je, Lucie začala od nuly a vybudovala si život dle svých přestav. To mě velmi zaujalo, ve stylu, když chceš, jde to. Jakkoli. Styl knihy se mi velmi líbil. Namyšlená? Jen si šla za svým a chtěla to..nechápu ty odsudky zde..je to vtipně a zajímavě napsané, ráda se ke knize vracím. Jasně, že mohla zmínit i negativa, ale tak nějak každý racionálně uvažující člověk ví, že tam jsou, jen je nepopsala. Lucie je typ, který si jde za svým přes mrtvoly, fandím ji, víc co chce a ví co je třeba zaplatit. Za mě, jediná takhle inteligentně a vtipně psaná kniha z oboru.

xbone
15.04.2021

(+ SPOILER) Trochu návod, jak se stát luxusní štětkou. Je to zajímavé, ale celou dobu jsem čekala, že se hlavní hrdince stane i něco negativního.