syky245 syky245 komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tak tohle mě fakt bavilo a pohltilo. Začátek mě nadchl, tak trochu jsem tušila, kdo je ten záporák, ale konec je hodně překvapivý. Mě se kniha celkově, jak byla psaná i téma moc líbilo.

31.05.2018 5 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Kniha je psaná hezky, jen pro mladší čtenáře

04.05.2018 3 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Kriminálky nejsou čtení pro každého, ale Nesbo prostě umí

11.04.2018 4 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Kniha, která stojí za přečtení. Děj vas pohltí, chvíli se usmivate, chvíli jste napjati a ke konci někteří pláčou, krásný příběh o lásce i trapeni. A když na konci zjistíte, ze část příběhu si spisovatelka sama prožila, o to silnější pocit z knihy mate.

04.03.2018 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Udělala jsem zásadní chybu a to, že jsem se do knihy pustila až po shlédnutí filmu, ale stejně byla úžasná. Příběh o silném poutu mezi sourozenci, o sobeckosti a falešnosti. Určitě doporučuji přečíst, protože tohle je příběh, který umí pohltit a i vehnat slzy do očí.

11.02.2018 5 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Kniha by se určitě neměla označovat za odpad, ale tahle k tomu nemá daleko. Spisovatelka si dost věřila, když se pustila do psaní čtyřech knížek v tak krátkém časovém rozmezí. Tomuto dílu chyběla veškerá kreativita, myšlenka a nápad. Bohužel jsem zklamaná, protože při pořizování prvního dílu jsem byla nadšená a u toho posledního jsem se nemohla dočkat, kdy to už dočtu. Všechno je tak sladký, Mia všechny miluje a život je krásnej

22.01.2018 1 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Tohle byl třetí kniha, co jsem od Jojo četla a nejlepší. Krásně se prolínají dva děje, válečné prostředí a příběh o lásce. Dlouho se mi nestalo, že by mě děj knihy tak chytl za srdce, jako u téhle knihy

13.01.2018 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Pokud vas zajímá zákulisí herectví, seriálů a divadel, tak se vám kniha bude líbit, ale pokud se ani o jedno nezajimate, moc nepobavi

28.12.2017 2 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Před pár lety jsem viděla film, samozřejmě kniha je lepší. Lou je v knize sympatičtější, kniha opět krásně psaná a moc čtivá.

24.12.2017 5 z 5

Všechny důvody světa, proč běhám Všechny důvody světa, proč běhám The Oatmeal (p)

pobaví, některé poznámky jsou opravdu výstižné a pravdivé

19.12.2017 4 z 5

Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi The Oatmeal (p)

pobavilo, u většiny jsem se usmívala. Jsem zvědavá na autorovo další knížku

15.12.2017 5 z 5

Korektor Korektor Jana Kilianová

čekala jsem víc

10.12.2017 2 z 5

Slaďák Slaďák Philippa Rice

moc hezká ukázka toho, jak by měl fungovat vztah. Je hezké se v tom vidět a usmát se nad knížkou

06.12.2017 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Hráč se mi asi líbil více než cizinec, tenhle díl je víc o pocitech a na první sex si počkáte, ale až na to přijde, tak se to rozjede a nenechá vás to knihu zavřít. Každá kapitola končila tak, že jsem si říkala ,,sakra a jak to vidi on/ona" mě se tento díl líbil

06.12.2017 4 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Další díl, kde se stalo spousta věcí, ale jsem na vážkách. Pomalu mi Mia začíná lézt krkem, jak do všeho strká nos, bylo tak tomu v předešlém díle a ted zase. Setkáme se s novými a jak jinak než dokonalými a nádhernými muži. V červenci se i dozvíme jak se vyrovnává s pokusem o znásilnění. Zase si počtete o úžasném surfaři Wesovi, který vás možná v září překvapí, ale třeba to na vás bude moc jako na mě. Nemůžu si pomoct, ale některé události ze září mi trochu připomínaly Padesát odstínů temnoty. A v srpnu se udály také zajímavé věci, ale zase až moc přeslazené. Sama nevím, jestli se mi tenhle díl líbil víc nebo mín než předešlý, každopádně jsem zvědavá na zakončení, na poslední tři měsíce.

01.12.2017 3 z 5

Deníky psané v korzetu Deníky psané v korzetu Katie MacAlister

Příjemné odreagování při četbě, sympatická hlavní hrdinka a občas se i pobavíte zasmějete, takže pozor kde knihu čtete, at nevypadáte jako blázen (jako já)

13.11.2017 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Po Dívce ve vlaku se očekávalo, že tohle bude další pecka, obal krásný, nálepka z edice světových bestsellerů, ale tu podle mě nemá tato kniha zrovna právem. Bohužel pro mě jedno velké zklamání. Samozřejmě vás zajímá, jak to cele dopadne, ale nutit se ke čtení není ono. Kniha Do vody si mě zrovna nezískala a nevtáhla mě s sebou do vody. Moc postav a špatně jsem se orientovala v čase. Každopádně jsem zvědavá, čím nás Paula Hawkins překvapí přístě.

09.11.2017 2 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Tak teď mě asi všichni ukamenujete.
Zabijáky jsem u Adlera začala a rozhodně mu ještě šanci dám, ale po opravdu dlouhé době se mi stalo, že by mě knížka tak strašně nebavila. Začátek dobrý, Asada i Rose jsem si oblíbila, s Carlem už je to horší. Přišlo mi to zbytečně moc dlouho natahované, ke knize jsem se vracela z nudy, ale chtěla jsem vědět kdo co a jak. Abych to shrnula, bavilo mě prvních 100 stran a posledních tak 50.

26.10.2017 1 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, otevírala jsem jí každý večer, ráno i v průběhu dne. Zkrátka je parádní. Při každé volné chvíli vám to nedá, protože vás bude zajímat jak to všechno teda dopadne. Knihu jsem si přečetla až po shlédnutí filmu a možná jsem udělala dobře. Líbí se mi film, ale kniha je prostě nenahraditelná

01.10.2016 5 z 5

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Knížku jsem sice ještě nedočetla uplně, ale nemám si na co stěžovat. Tuto knížku jsem si kupovala s tím, že to nebude to samé jako knihy Upíří deníky, je to přeci napsané i na obale knihy, že je to volné zpracování podle seriálu a spisovatelky. Kniha se mi čte moc dobře, nemusím se do ničeho nutit a opět jako i u předešlých knih této spisovatelky si dokážu představit děj a vžít se o něj.

25.07.2012 4 z 5