Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi

Existuje mnoho knih, které vás naučí, jak se o kočku starat. Je ale jen jediná kniha, která vám řekne, jak poznáte, že vaše kočka touží po vaší krvi. Matthew Inman píše a kreslí pro web The Oatmeal a je autorem řady komiksů, mezi nimiž vyniká jeho kočičí knížka How to tell if your cat is plotting to kill you. Všichni chovatelé a milovníci koček budou souhlasit s tím, že kočky jsou osobnostmi – vyniká to ve srovnání s ostatními domácími mazlíčky včetně psů. Asi i proto jsou kočky námětem tolika skvělých komiksů, stripů nebo kreslených filmů. Knížka prochází celou řadu témat a situací, ve kterých jistě svého vlastního domácího miláčka velmi dobře poznáte. Ať už vezmete kapitolku Jak se mazlit s kotětem nebo třeba (moje oblíbené) Nápady na dárky pro páníčka, jsou to všechno věci odpozorované ze skutečnosti a dotažené do podoby, která vás skvěle pobaví. A co víc – naučíte se rozpoznat okamžik, kdy vaše kočka začne plánovat vaši smrt. To bude nejvyšší čas, kdy byste se měli nad sebou zamyslet, najít chyby, kterých jste se dopustili, a pokusit se ještě všechno zachránit. Třeba bude stačit nějaká hračka, víc mazlení se (pokud bude kočka chtít), nějaká dobrůtka nebo omezit nevhodné chování, když vám chce spát na klíně....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291612/jak-poznat-ze-vase-kocka-touzi-po-v-1Vx-291612.jpg 3.784
Literatura světová, Humor, Komiksy
Vydáno, Zoner Press

How to Tell If Your Cat Is Plotting to Kill You, 2012

Kniha Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi

DK197

KNIHA: Já nevím... začátek knihy líbil. Ale asi nepatřím k lidem, kteří kočky považují za bojové potvory, co chtějí ovládnout svět... Taky pasáž věnovaná homosexualitě mi přišla divná... To už mě víc bavily některé hlody z kanceláře... Kresby moc hezké, ale to na plný počet nestačí...

gleti

Všichni, co sdílí domácnost s kočkou, to ví.
Tvoreček, který se k vám tulí, vrní a něžně vás ducá tlamičkou, je ve skutečnosti nebezpečný predátor, který pokud by to jeho velikost umožnila, s chutí by vás zkonzumoval.

1v8na
17.05.2019

Taková vtipná útlá knížečka, která má za úkol pobavit a svůj úkol perfektně plní. Jediné, co se mi nelíbilo, byla část Kdybychom se chovali ke kočkám jako ony k nám. To mi přišlo trapné.

LordSnape
26.04.2019

Taková fajn kočičí jednohubka, co zaujme spíše lidi, co holdují těmto domácím šelmám. Škoda jen, že konci už bylo dost znát, že dochází nápady a místo toho jsme sledovali dvě debilní kočky, co se chovaly jako lidi. To už nebylo skoro vůbec vtipné.

Hadati
20.11.2018

Zejména první část vtipů je zábavná a několikrát jsem se i zasmál nahlas. Kdyby styl humoru zůstal i nadále takový, dal bych komiksu 80 %. Jenže pak následují kapitoly Boba a Boba, koček, které chodí do práce s lidmi a mluví s nimi jako rovný s rovným. Ten nápad jako takový nebyl špatný, ale humor klesl značně pod mou úroveň, kdy vtipy začaly být dost obhroublé a hloupé. Kvůli vtipnému začátku ale nemůžu dát méně než ty dvě hvězdičky.

PabloFuentes
12.11.2018

Chtěl jsem něco víc oddechové a narazil jsem na tyhle kočičáky. První část s komiksy byla fajn, ale celkově mi přijde, že se z celého tématu dalo vytřískat mnohem víc a nutno podotknout, že po facebooku plují stripy daleko vtipnější. Škoda.

katallinka
17.10.2018

Začátek je skvělý, konec dobrý, ale většina knížky mi přišla trapná a zbytečná ????

Knihomolkajá
08.05.2018

Taková klasická oddechová, vtipná kniha, která dokáže zaujmout.
Vřele doporučuji pro každého, kdo má rád kočky, nebo jen humor.

komiksy kočky humor

The Oatmeal (p)
americká, 1982

Kniha Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi je v

dalších seznamech3x