syky245 syky245 komentáře u knih

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Mě se to skvěle trefilo do aktuální nálady a po hodně dlouhé doby jsem se u knížky opravdu smála a pobavila. Čte se rychle a je to příjemná oddechovka.

29.06.2022 5 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Očekávání byla asi příliš vysoká. Pro mě bohužel jedno velké zklamání.

29.06.2022 2 z 5

Setkání v soumraku Setkání v soumraku Renáta Navrátilová

Knížka, která překvapila. Hlavního hrdinu jsem si zamilovala a budu doufat, že vyjde i pokračování

29.06.2022 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Ze začátku jsem se ke čtení musela nutit. Už jsem ji skoro odložila, když se konečně začalo něco dít. Nakonec jsem ji nemohla odložit i přesto, že jsem od začátku tušila, jak to celé dopadne. Ze začátku mi vadily snad všechny postavy, nakonec se z nich vyklubali fajn lidi. Co se musí autorce nechat, umí skvěle popsat prostředí. Každé místo, které v Kodani navštívili bylo do detailu popsáno a vy máte hned chuť se tam jet podívat také. Nakonec to byla fajn oddechovka, za kterou jsem ráda a těším se na další díly.

24.04.2022 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Tuhle knížku jsem měla v ruce snad každou volnou chvíli. Četla se sama, nevyskytovaly se části, kdy bych měla chuť přeskakovat a já jen doufám, že další díly budou psané stejně. Kaden měl sice někdy hrozné chování, ale stejně jsem měla všechny postavy ráda, dokonce i ty vedlejší. Takže za mě super

20.04.2022 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Byla jsem ráda, že jsem ji měla po dočtení prvního dílu po ruce. Bohužel stejně jako u první knížky, mohla mít klidně o 100 stran méně a nic by se nestalo. V knize je pár hluchých míst, kdy jen čekáte, co se stane. Postava Sage mi v druhém díle neuvěřitelně vadila, ale v několika posledních kapitolách se začala lepšit. Oddechovka i příběh je to fajn, čte se hezky, jen autorka by neměla stále zmiňovat, jak je Sage na mizině a konto má na nule, když je živá z donášek jídla, koupí letenku a nové bydlení. Jsem zvědavá, jak se nám ještě tato autorka předvede.

12.04.2022 4 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Kniha se četla poměrně dobře, jen některé pasáže byly zbytečně natahované. Překvapil mě konec a jsem ráda, že mám po ruce i druhý díl. Asi tuším, jak to celé dopadne, ale třeba mě to zase překvapí.

15.03.2022 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi dobře psaná kniha, která se dobře čte s opravdu silným příběhem. Začátek mě pohltil a na některé postavy jsem si udělala svůj názor, který se ovšem ve třetí části začal měnit. Tohle je jedna z knížek, jejíž děj ve Vás něco zanechá a já jsem ráda, že jsem se k ní konečně taky dostala.

23.02.2022 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Kniha, která se čte téměř sama. Příjemná oddechovka, která i pobavila.

10.02.2022 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Opět super knížka. Hezky a rychle se čte, děj je napínavý. Od začátku si myslíte, že víte, ale v průběhu čtení zjistíte, že nevíte nic. Konec je napínavý a překvapivý. Za mě veliká spokojenost a knížka určitě stojí za to.

27.09.2021 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

U téhle spisovatelky je téměř zaručené, že se knížka bude číst snadno. Jako vždy nezklamala svými popisy všech situací i postav. Kniha se čte sama a v poslední čtvrtině přijde zlom, který vás donutí u knihy sedět až do konce.

05.08.2021 3 z 5

Příběhy na lehátko Příběhy na lehátko Danka Šárková

Ideální knížka do kabelky na cesty do práce. Obsahuje spoustu kratších příběhů, které na sebe nijak nenavazují, takže jsem mohla knížku kdykoliv odložit a zase vzít bez toho, abych se ztrácela v ději.

10.07.2019 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Často se mi stává, že když má kniha nálepku bestselleru, bývám zklamaná. Tato kniha ji dostala právem, dlouho jsem se k ní chystala a jsem ráda, že si ji mohu odškrtnout ze seznamu.

03.07.2019 5 z 5

Deník uštvané matky Deník uštvané matky Suzy K. Quinn

Na zabití času dobré, ale nic napínavého ani extra vtipného jsem v knize neobjevila. Od začátku tak nějak tušíte, co se asi stane a všechno je zbytečně moc natahované na několik stran.

03.07.2019 2 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Hned na začátku je jasné, jak to celé dopadne. Nechybí humor, ale co mě teda vadilo bylo nekonečné popisování domu. Snad polovina knížky je o tom, jaký je kde materiál.

01.10.2018 3 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Je hodně nízká pravděpodobnost, že by se příběh stal skutečností, ale to nic nemění na tom, ze Jennifer prostě umí. Další její kniha, jejíž děj vás pohltí a nemůžete se o ni odtrhnout. Příběh poukazující na to, jak dokážou byt děti zlé a že v každém z nás je něco divného.

10.09.2018 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Oddechovka, kde nechyběly vtipné scény. Caroline jsem si oblíbila už na začátku, jen ten konec byl už porad to samé dokola a natahování děje.

28.08.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Od této knihy jsem měla velké očekávání, asi jako spousta dalších čtenářů. V tak první čtvrtině jsem měla chuť knihu zavřít, protože jsem byla zklamaná. Reklamy knihám víc škodí, než pomáhají, ale nakonec mě to chytlo a potřebovala jsem vědět, jak to celé dopadne. Takže v závěru se mi kniha i styl psaní líbila, když jsem se prokousala zdlouhavým začátkem.

20.08.2018 4 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Do knihy se mi kvůli hodnoceni moc nechtělo, ale neodolala jsem a něco na toto téma jsem si přečíst musela a jsem za to ráda. Autorka se pustila do tématu, které se týká hodně lidí, kniha je čtivá a když už si myslíte, ze víte jak to dopadne, tak ne, není to tak. Za me kniha pěkná, jen mohla byt klidně delší a rozepsana detailněji

09.08.2018 4 z 5

Dům na Páté avenue Dům na Páté avenue Candace Bushnell

Od této spisovatelky jsem čekala něco víc, bohužel jsem zklamaná

06.08.2018 1 z 5