Příběhy na lehátko

Příběhy na lehátko https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390761/mid_pribehy-na-lehatko-PCo-390761.jpg 4 20 8

Osud, život, láska a nevěra jsou věčná témata, která nikdy neomrzí. ŽIVOT se s námi mnohdy nemazlí, ale nakonec musíme najít sami sebe a jít po své cestě, i když bývá trnitá. OSUD dokáže mít smysl pro humor, ale umí i zarmoutit. Jestli jste někdy měli pocit, že už nemůžete dál a jste na dně, nezoufejte. Má s vámi určitě nějaké plány. LÁSKA by neměla v našem životě chybět, abychom se cítili opravdu šťastní. Hřeje u srdce a do duše vnáší klid. Někdy dokáže ale i zklamat… NEVĚRA bohužel hýbe světem a dělá lásce společnost už od počátku věků. Co bývá důvodem a jaké z toho mohou vzejít důsledky? Tato kniha nabízí řadu příběhů, které jsou určené nejen na „lehátko“, a v nichž se jistě každý najde.... celý text

ela1972
05.12.2023 3 z 5

Docela pěkné příběhy ze života. Kniha vhodná na dovolenou nebo do nemocnice.

knihovniceS
03.03.2022 2 z 5

Příběhy na lehátko
Dočetla jsem útlou knihu povídek, která mi nic nedala. Kniha je rozdělená na několik témat jak uvádí anotace. Myslela jsem, že ani nedočtu, protože první téma bylo deprimující. Další téma už se dala číst, ale rozhodně to není čtení na dovolenou ...Někomu se to možná bude líbit, ale já dnes dávám jen 2 hvězdy.

Hanuja
18.01.2020 2 z 5

Taková odpočinková knížka, bez přemýšlení při čtení a opravdu jsou to příběhy na lehátko. Autorka nelhala. Ale kdybych si četla Rytmus života či Kafičko, vyšlo by to asi na stejno.

Danago
12.10.2019 3 z 5

Krátké odpočinkové příběhy. Je to jako číst časopis.

syky245
10.07.2019 4 z 5

Ideální knížka do kabelky na cesty do práce. Obsahuje spoustu kratších příběhů, které na sebe nijak nenavazují, takže jsem mohla knížku kdykoliv odložit a zase vzít bez toho, abych se ztrácela v ději.

medlovice
15.02.2019 3 z 5

Nalákána veselým obalem jsem očekávala příběhy odpočinkové , které mě přenesou i v únoru na pláž..A našla jsem příběhy spíše smutné, o smrti , nezájmu o druhé o závislostech. Ale je tu i naděje a láska i když je to láska, která odcházi a bolí nebo láska mateřská. Po grafické úpravě knížka lákavá, jinak jsou některé příběhy než na léhátko na pláž , spíš na léhátko s psychiatrovi.

hahana69
02.01.2019 5 z 5

Je vidět, že autorka psala jako externí redaktorka do dámských časopisů. V krátkém textu vždy zachycen krátký příběh na téma, které je každé ženě velmi dobře známé: láska, nevěra, osud...

alnahu
05.12.2018 3 z 5

Tato tenká kniha mě zpestřila cestu do práce a docela mě pobavila. Krátké příběhy ze života některé humorné a některé i smutné. Příběhy o Osudu, Životě, Lásce a Nevěře- to jsou témata této knihy .