švícko švícko komentáře u knih

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Skvělá kniha s překvapivým koncem. Doporučuji

27.02.2021 5 z 5

Mrtvý muž přichází Mrtvý muž přichází Paul Finch

Skvělé. Pochopitelně, má to pár chybiček, ale myslím, že se ke knize ve stáří vrátím.

11.03.2019 5 z 5

Zranitelná oběť Zranitelná oběť John Sandford (p)

Pět hvězdiček si kniha určitě zaslouží - skvělá. Až mě to překvapilo. Mohu tedy DOPORUČIT.

10.01.2019 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Bylo to trochu jiné a proto 4,5. Konec to "podržel". Je to stejně můj nejolíbenější současný autor. Lidé tu píší o brutalitě, ale to k tomu jeho psaní patří. Knihy Chrise nemají "hluchá" místa a já stále hledám někoho s podobným stylem.

05.12.2017 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Už to není ono

09.03.2022 3 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Krátce. Jako vždy, skvělé

31.07.2021 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Zase pěkné. Připomíná mi to Harryho Bosche od Connellyho. Ale ten konec. Těším se na pokračování

20.06.2021 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Jako vždy skvělé

11.10.2020 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Jednou větou. Skvělá kniha

21.02.2020 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Pěkná a zajímavá kniha. DOPORUČUJI.

16.12.2019 4 z 5

Umírající detektiv Umírající detektiv Leif G. W. Persson

Překvapivě pěkná kniha, kde je detektivní žánr trochu v pozadí

29.05.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Líbilo se mi to, stejně jako jeho ostatní knihy. Nemyslím si, že by to byl pokles kvality. Mrtvý muž přichází se mi zdál lepší, ale je to jako bych srovnával housky s rohlíkem. Každopádně DOPORUČUJI.

18.03.2019 4 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Nevím, nějak jsem se přes svátky nemohl do knihy začíst. Asi to bylo tím, že jsem jí četl víc jak 14 dní a tak moje hodnocení není, protože by bylo neobjektvní.

05.01.2019

Popravčí Popravčí Chris Carter

Prostě Chris Carter je Chris Carter. Zase skvělé čtení. Za chvilku přečtu všechny jeho knihy (nelze odolat). A co potom. Vyrovná se mu někdo? Mám rád knihy od Michaela Connellyho. Bohužel Steve Larsson už nic nenapíše. DOPORUČUJI.

22.08.2017 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Výborná kniha. Skvělá zápletka s brilantním koncem. Až mě to překvapilo. Mohu tedy jen a jen doporučit. Už se teď těším na další knihu.

16.02.2020 5 z 5

Dvanáctá oběť Dvanáctá oběť Michael Connelly

Jako vlastně vždy, skvělé.

03.04.2019

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Je to zajímavá kniha, která se hodně odlišuje od ostatních (thriller, odborná, .....)

18.12.2018

Usměvavý muž Usměvavý muž Henning Mankell

Doporučuji. Zajímavá a čtivá kniha.

23.10.2018 4 z 5

Odvrácená strana konce Odvrácená strana konce Michael Connelly

Zase starej dobrej Harry. Doporučuji. 4,5 hvězdy

03.04.2018 4 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Nebyla to špatná kniha. Trochu mi vadila ta "záplava" postav. Určitě si od něho něco ještě přečtu. Mohu tedy knihu doporučit, ale "špička" to není.

11.09.2017 4 z 5