Slaďoška Slaďoška komentáře u knih

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Krásná knížka, která pohladí po duši. Knížky Patrika Hartla mám moc ráda.

25.02.2022 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Opět krásně psaný detektivní příběh. Líbí se mi, že u knih této autorky si vždy odpočinu od krvavých severských detektivek a i tak čtu jedním dechem ????. Určitě si pořím její další knihy ????????

12.11.2020 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

O ždibet lepší než Hadrový panák. Ale i tak znám lepší knihy.

17.07.2019 3 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Pro mne zatím nejlepší a nejnapínavější kniha od této autorské dvojice. Je pravda, že čímsi připomíná Písečného muže, jak již tu někdo psal, ale je úžasně a poutavě psaná od samého začátku. Měla jsem problém knihu odkládat a vždy jsem se těšila na další čtení.

09.05.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Četla jsem zatím všechny a tahle mě absolutně pohltila. Palec nahoru ????????

21.04.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Mile psaná knížka, která pojednává o hrůzách druhé světové války. Knihu jsem přečetla během pár dní. Na konci příběhu jsem se neubránila slzám. Je hrozné čím si museli lidé během války procházet. A nejhorší je, když si člověk uvědomí, že podobné hrůzy se dějí dál i v dnešních válkách.
Téma války moc nevyhledávám, ale na tuto knihu jsem slyšela samou chválu. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

05.02.2019 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Příjemné oddychové čtení. Kniha mě moc bavila. Jen jsem se ke konci trochu ztrácela v postavách a to jsem četla každý den.

31.01.2019 4 z 5

Galilejec Galilejec Kristýna Freiová

Všechny pravdy knížce jsou dle mého názoru opravdu pravdy, kterými by se člověk na tomto světě měl řídit :o).
Sama se na své cestě životem o to snažím, ale jsem jenom člověk a proto to někdy jde lépe a někdy hůře :o).
Moc hezká knížka.

10.01.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Četba byla milá, ale první knihy mě nadchly mnohem více.

17.12.2018 3 z 5

Potopa Potopa Kristina Ohlsson

Napínavý děj. Sice se mi trochu motala jména, ale po nějaké době jsem již byla zorientovaná.
Knihu jsem četla jedním dechem.

22.10.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

V první třetině knihy jsem měla pocit, že knížka mě ničím nepřekvapí, ale nakonec měla takový spád, že jsem nechtěla přestat číst. Doporučuji!

08.10.2018 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Milé lidské příběhy ze života na dedině. Kniha je příjemným relaxem a vtáhnutím do vesnického života.

25.09.2018 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velice čtivá knížka, která Vám nedovolí se odtrhnout. Za mě 5 hvězdiček z 5.

24.05.2018 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Kniha nebyla špatná, ale nemohu se ztotožnit s chválou, kterou jsem si zde přečetla předtím, než jsem začala knihu číst. Ztrácela jsem se ve jménech a musím říct, že první kniha "Volání kukačky" se mi líbila mnohem více.

18.05.2018 3 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Knížka měla spád a to se mi líbilo. Mám ráda svižné čtení :o).

23.04.2018 4 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Detektiv Krauz mě prostě baví.....a jdu na další knihu právě s ním :o)))

22.01.2018 4 z 5

Slunce zapadá na východě Slunce zapadá na východě Věra Nosálová

Milá knížka, která pohladí po duši :o).

18.01.2018 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Opět výborná knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem :o).

09.01.2018 5 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Hezky psaná kniha, kde se na konci propojí osudy všech zúčastněných.

15.11.2017 4 z 5

Vražda v Národním. Záhada ztraceného Maura Vražda v Národním. Záhada ztraceného Maura Eva Štolbová

Kniha nebyla špatná, ale že bych ji doporučila kamarádce, tak to zase ne. Pro mne zvláštní styl psaní.

10.11.2017 3 z 5