Slunce zapadá na východě přehled

Slunce zapadá na východě https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64181/mid_slunce-zapada-na-vychode-5m4-64181.PNG 5 113 113

...Některé ženy se jako krásné čarodějky už rodí jiné se čarodějkami stávají až během života...

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , L&P publishing

Slunce zapadá na východě, nový začátek , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slunce zapadá na východě. Přihlašte se a napište ho.

4xbabča
25.01.2024 5 z 5

Opravdu zajímavá knížka, kde se spolu s hlavní hrdinkou Marií objevuje téma léčitelství, kouzla bylinek a zázraků přírody. Krásný čistý příběh, od kterého se nelze odtrhnout a pohladí po duši. Určitě doporučuji k přečtení.

lalela
18.07.2022 5 z 5

Co napsat ke krásné a magické knížce, kterou opravdu nebudete moci odložit a budete ji muset číst až dokonce ještě ten den, kdy jste ji otevřeli. Snad jen, až na ni narazíte, neváhejte a čtěte, třeba vám opravdu změní život

Mišátko
25.02.2021 5 z 5

Velmi silná knížka. Nikdy předtím jsem při čtení knížky neměla tak intenzivní pocit "déjá vu". Byla jsem nesmírně vděčná za šťastný konec. Kéž by všechny tragické životní příběhy nakonec dospěly do šťastného konce a kéž bychom byli schopni vzít si ze svých životních zkoušek ponaučení a pozitivně vyhlíželi do budoucnosti... Děkuji za všechny čarodějnice, které mám kolem sebe!!!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slunce zapadá na východě v seznamech

v Právě čtených3x

bylinky