Skupa Skupa komentáře u knih

Svědectví Svědectví Stephen King

Na Kinga nedám dopustit je to sice už delší doba co jsme četl svědectví,ale opravdu luxusně napsané jak taky jinak!!!!!!!!! Děj mě uplně pohltil jak samo i u ostatních titulů :-)

25.04.2017 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Sakra hooodně dobré jak už jsem psal u předešlých dílů každý je lepší a lepší a tenhle byl zase lepší... !!!

23.09.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Dlouho jsem se odhodlával k četbě až se tak stalo.Kepler to sice není,ale vůbec to nevadí čtivé velmi pro mě :-)

27.04.2017 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Čím dál tím lepší!! :-)Tenhle díl přečteny za čtyři dny.Steven Erikson ještě chvilku počká :-)

08.06.2017 5 z 5

Dům mrtvých Dům mrtvých Steven Erikson (p)

Dočteno.Opět a zase jsem se ztrácel jak v postavách tak místy i v ději.Od poloviny knihy už jsem nacházel jisté spojitosti a na konci knihy se definitivně rozhodl v pokračování.Tak a hurá na třetí díl ...

07.11.2017 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Výborné!!!!!!!

11.05.2017 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Nesbo mě baví severští autoři všeobecně mě baví..... Hned se vrhám na třetí pokračování!!

27.04.2017 4 z 5

Revival Revival Stephen King

Přečteno jedním dechem u Kinga mi nevadí ani nová tvorba :-)

15.02.2017 5 z 5

Měsíční zahrady Měsíční zahrady Steven Erikson (p)

Docela těžké na zapamatovaní spousta postav a měst a výrazů,když jsem třeba jeden den nečetl chvilku mi trvalo než jsem byl jakštakš v obraze,ale i přesto dočteno do konce zkratka mi to nedalo a četl dál a dál ztrácel se nacházel hlavně teda ta bitva na konci tam jsme nevěděl kdo umřel nebo přežil! Nenechal jsem se odradit a pokračuji s druhým dílem. Je to jiné fantasy než znám a pravě proto pokračuju!!!

10.10.2017 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Opět palec hoodně nahoru nahoru,přečteno jedním dechem paráda!!!!!

19.08.2017 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Čím dál tím lepší!!!!!!!!!!!!!!!!

11.07.2017 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Opět líbilo a možná nejvíc zatím ze série /uvidím dal :-) / pěkně se to rozvíji!!!

22.06.2017 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Za mě spokojenost!!!!

05.06.2017 5 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Opět jsme velmi spokojeny King mě nepřestane bavit.Všechny knihy má úžasné některé jsou trochu slabší,ale i tak mě zkrátka baví!!! Jen by to chtělo nějakou hrubší knížku :-)

13.03.2017 5 z 5

Triumf trpaslíků Triumf trpaslíků Markus Heitz

Výborné skvostné úžasné víc nemám co napsat :-)!!!!

05.02.2017 5 z 5

Vzpomínky ledu Vzpomínky ledu Steven Erikson (p)

Tohle jsme četl trochu déle ,ale stale mě to baví!!!!

17.01.2018 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Opět a zas kvalitní čtivo .Dokonce bych i řekl že kvalitně zakončeno a proto jsem zvědavý na Žízeň

02.09.2017 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Přišlo mi to kapánek delší než bylo nezbytně nutné,ale vůbec mi to nevadí:-)!!

11.08.2017 5 z 5

Zuřící bouře Zuřící bouře Markus Heitz

A dočteno jde se na Triumf trpaslíku :-)

06.01.2017 5 z 5

Temné stezky Temné stezky Markus Heitz

Opět a zase vynikající počtení už mám koupenou čtyřku :-)!!!

18.12.2016 5 z 5