Skalara

ZabijáciZabijáciJ. Adler-Olsen

Zase jedna z drsnějších severských detektivek, ze kterých běhá mráz po zádech.. Děj je propracovaný, postupně se doberete k tomu proč a co se stalo? Je to napínavý i když na začátku knihy víte kdo v čem jede... Postupně se odhalí všechno a i konec Vás dostane...

27.02.2019

Noční lovNoční lovR. Bryndza

Byla to super kniha, ale naštval mě konec knihy. Kdo se k němu dopracuje pochopí, co tím myslím. Proto jedna hvězda dolů. Vím, že to tak ve skutečnosti bývá, ale tady jsem v jiném světě :D Tak jsem pro lepší svět :D Dám si chvíli od Bryndzy klid a pak se pustím do dalších dílů.

08.05.2019

Temné hlubinyTemné hlubinyR. Bryndza

Další peka tohoto autora :) Prostě Bryndza zatím nezklamal a to mě těší :) Proto si ho šetřím a když se hodně zklamu v knize tak si vezmu právě Bryndzy a hned se pak čte lépe :)

08.10.2019

Žena v kleciŽena v kleciJ. Adler-Olsen

Hodně drsná detektivka. Chvílemi mě vtáhla do děje tak, že jsem si myslela, že sem sama zavřená v bytě jako vězeň. Myslím, že tuto detektivku budu ještě dlouho vstřebávat. Ale rozhodně skvělá kniha, jen trochu drsnější.

22.02.2019

Dívka v leduDívka v leduR. Bryndza

Tato detektivka mě začala bavit hned od začátku a vtáhla mě do děje. Nevraživost jednoho policisty s Erikou a chování privelogovaných osob vůči ní... Strašně se mi líbila posatava Eriky, která si prostě udělala to, co jí připadalo správné a šla i přes mrtvoly :D Nerespektovala žádné příkazy a díky tomu vyřešila případ :D

19.01.2019

NávrhNávrhE. Kennedy

Kdybych mohla dát 6 hvězdiček dám je. Vtipné scénky mě fakt bavily :D Když jsem viděla hodnocení a děj, věděla jsem, že to musím mít :D Tak jsem neváhala a koupila si celou sérii najednou. Nelituji toho, tuto knihu ještě někdy přečtu. Je to vtipné a svižné. Hokej mám rada, takže další plus :D Hned se vrhnu na další díl. Už se na něj těším.

30.03.2019

Složka 64Složka 64J. Adler-Olsen

Jako vždy, příběhy od tohoto autora mají logiku, spád a jsou zajímavé. Myslela, jsem že mě nelze překvapit, ale evidentně to jde :D Velice zajímavý příběh :)

04.05.2019

Nejlepší víkendNejlepší víkendP. Hartl

Asi nemám tohoto autora v oblibě, bohužel mi jeho knihy nesedí.

13.07.2019

LovLovE. Kennedy

Úžasná kniha stejně jako série Off-campus. Už teď se nemohu dočkat dalšího dílu :D Prostě toto se mi líbí hodně :D Teď navím jakou knihou začít po tomto, abych nebyla příliš zklamaná :D

13.07.2019

Do posledního dechuDo posledního dechuR. Bryndza

Dokonalost Bryndzy jako vždy :) I když znáte vraha od půli knihy, tak zaujmout a táhnout děj dál, abyste byli zvědaví, jak ho dopadnou to je umění :) Opravdu se mi jeho knihy líbí a těším se na další díl :)

27.10.2019

Vzkaz v láhviVzkaz v láhviJ. Adler-Olsen

Olsen opět nezklamal. První díl běhal mi mráz po zádech, tak jsem si řekla, že horší to už nebude. Nastal druhý díl, který mi přišel ještě o stupeň více násílí. Třetí díl jsem musela číst po kouskách a chvíli si odpočnout a vstřebat to popsané násílí. Detektivky jsou to prostě úžasné, ale strašně mě z nich běhá mráz po zádech. Ale už se těším na čtvrtý díl, Assad a Carl a teď i Rose=Yrsa jsou skvělá skupinka :D Jsem zvědavá, čím mě autor ještě překvapí. Co příběh to originál.

14.03.2019

KontraktKontraktM. Moreland

Kniha mě opravdu nezklamala, ze začátku jsem se šíleně bavila Asi mi ten začátek přišel o dost lepší než ten konec, ale přečteno jedním dechem. Během jednoho odpoledne celá kniha přečtená, nešlo se od ní odtrhnout. Líbil se mi nápad, že to mělo dobrý konec a ještě krátkou povídku Baby šéf jako pokračování. Hodně lidem v hlavě se honí, jak by to mohlo pokračovat a zde to bylo. Přidává to bonus knize. Jsem ráda, že ji mám v knihovničce a určitě se k ní vrátím. Je to sice červená knihovna, ale napsáno s humorem a velmi dobře. Doporučuji pro všechny dámy.

16.03.2019

OmylOmylE. Kennedy

Tahle série se čte sama. Za večer a kousek dopoledne přečtená celá kniha. Je to čtivé chytne Vás to a už nepustí. Vtipné dialogy a provokativní Vás dostanou. Už se těším na třetí díl :D

31.03.2019

Manželé odvedleManželé odvedleS. Lapena

Nevítaný host byl super a líbilo se mi to téma, rozuzlení příběhu je velmi zajímavé a tím to tu četbu zachránilo. Jinak je to doopravdy nic moc bohužel. Čekala jsem od toho více :)

03.11.2019

Vražedný rozsudekVražedný rozsudekA. Gruber

Tak tato kniha mě dostala :) Miluji Bryndzu a jeho knihy, ale tento autor překročil velmi vysokou laťku Roberta Bryndzy.Dle mého názoru jsou jeho knihy lepší... Mám ráda vyšetřovatele Sneidera ajeho hulení marihuany a pití vanilkového čaje. Vypadá protivně přitom je milá dušička :D A vraždy jsou skvěle promyšlené :) Doufám, že tento autor neztratí nápady a ještě něco napíše.

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Tak tato kniha se opravdu povedla.. Po dlouhé době jsem četla a četla dokud nedočetla :D Během několika hodin jednohubka na odpoledne, ale díky této knize jsem si zase uvědomila proč mě baví čtení :D

SkóreSkóreE. Kennedy

Kniha měla pomalejší rozjezd, ale ve výsledku to byla zase pecka. Ale První díl zatím u mě asi boduje nejvíc. Tam jsem se hodně nasmála :D

02.04.2019

OstrovOstrovS. H. Björnsdóttir

Mě v té knize strašně chybělo dotáhnout tu myšlenku. Někdo tam nastolí situaci, že jste bez komunikace se světem podezřívá se, že jde o útok, že není možné, aby k tomu došlo samo. To je krása, ale strašně mě zklamalo, že ve výsledku tu situaci načtrtli, ale nedozvíte jak k té situaci došlo. Možná se chystá pokračování. Jinak je to kniha poutavá, vykreslení několika postav v dané situaci. Ty příběhy Vás dostanou a za to je velké plus. A jak to zkončí celkově... Velmi působívé, každopádně dlouho tuto zemi nenavštívím :D

01.06.2019

ChladnokrevněChladnokrevněR. Bryndza

Dobrý Bryndza, ale zatím mi přišla nejslabší ta kniha :) Každopádně na smrtící tajnosti a další knihu se od něj vrhnu :)

25.12.2019

Smrtící nahotaSmrtící nahotaJ. D. Robb (pseudonym)

Úžasná kniha. Postava Roarka se mi velice líbí. Špatná historie a dětství Evy Dallasové ji dělá tím, čím v té knize je a člověk chápe proč to dělá... Mě třeba nutila kniha si myslet, že je chytrá a má na to dostat se u policie na vyšší pozice, proto díky její historii je pochopitelné jak a proč pracuje. Celkově se mi žánr líbí. Já začínala romantickými příběhy Nory Robertsové a říkala jsem si že detektivky mě bavit nebudou. Opak je pravdou. Líbí se mi detektivky a dokonce i od jiných autorů. Na tuto svoji stránku jsem přišla díky Noře Robertsové a teĎ lituji, že jsem její pseudonym J.D.Robb tak dlouho odkládala.

23.01.2019

KingKingT. M. Frazier

Prostě jsem to ani nemohla dočíst. Už první dvě věty, které zní "Tak co, ty zkurvená buzno! Ty malá teploušská srágoro!" mi napověděly, že to nebude zřejmě nejlepší kniha. A měla jsem pravdu. Ani ten děj mě příliš nechytil a ani jak je to napsané nespisovně jako slova teďkonc a podobně. Jsem ráda, že tuto knihu jsem si pouze půjčila v knihovně a nekoupila domů. Byla bych z toho šíleně zklamaná.

23.03.2019odpad!

Manželská zkouškaManželská zkouškaJ. Probst

Poslední díl z této série mi trochu přpomínal 50 odstínů šedi, jen to nebylo tolik přehnané a nešel mi mráz po zádech z toho. Kniha byla super. Rozhodně se mi líbí.

29.03.2019

Hodnej klukHodnej klukE. Kennedy

Je to jiný a asi méně zábavný jako Návrh, Elán, Skóre a Plán, ale je to pořád dobré. Kniha se mi líbíla prostě. Autorka píše skvěle a pustím se i do dalších a i do druhého dílu této série.

26.04.2019

Manželské lžiManželské lžiK. Belle

Za mě velmi dobrá kniha. Je nutno přežít prvních 60 stran, které mi přišly šílené. Chvíli jsem myslela, že knihu odložím, protože se nic nedělo. Pak to dostalo spád a šlo to přečíst. Jedna hvězda dolů, jelikož to jak se zachovala a přemýšlala hlavní hrdinka, tak s tím jsem prostě nesouhlasila :D Někdy mě to i trochu rozčílilo... Ale jako celkově velice zajímavé, má to spád a děj.

09.05.2019

Sexy farmářSexy farmářA. Clayton

Mě se tato kniha velmi líbila, povedená a těším se na druhý díl :)

06.09.2019

Smrtící tajnostiSmrtící tajnostiR. Bryndza

No poslední Bryndza, co dodat. Jen doufám, že se k Erice zase vrátí někdy. Zatím mi přijde ta kniha neukončená.

ZátišíZátišíL. Penny

Tak tato kniha byla boom :D přečetla jsem to za jediný den a těším se na další díl :)

Poslední aristokratkaPoslední aristokratkaE. Boček

Jen mě vadilo opakování Heleny Ondráčkové a dalších pořád dokola. Ke konci knihy už jsem tušila, co se bude dít :D Ale proclení mrtvé babičky bylo parádní :D

15.01.2019

PlánPlánE. Kennedy

Většina tvrdí, že se jedná o slabší díl, ale já s tímto nemohu souhlasit :D První je úplně nejlepší a příběh Logana mi taky přišel boží. Pak nastal třetí díl Dean a ten mi prvních pár kapitol nechytl, ale pak se příběh rozjel a dostal grády :) No a poslední díl, tak jsem se na něj těšila nejméně skrz komentáře a jsem velmi ráda, že na mě to neplatí. Čtvrtý díl mě bavil od začátku, jelikož se tam řeší těhotenství a není na každý stránce popsaný jak každý den spolu spí :D Dostalo to zase jiný směr a tím to bylo zajímavé :D Celá série se mi líbí a na každém díle najdu něco užásného, co mě chytne :D

08.04.2019

Když přijde soumrakKdyž přijde soumrakN. Roberts

Za mě kniha super, je pravda, že v knize je hodně postav, ale žádný chaos jsem neměla. Nejvíce mě zajímal příběh Alice, z kterého mi běhal mráz po zádech, takže mi nevadilo, že romantika v knize je trochu ošizená a celkově ta současnost. Autorka se spíše zaměřila na příběh Alice a ten je velmi propracovaný. Dle mě je to trochu i jiná Nora Roberts, jelikož mi přišla kniha trochu drsnější než jsem zvyklá.

23.04.2019