Silwinka87 Silwinka87 komentáře u knih

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Na novou Liane jsem se hodně těšila, celkově se mi knížka líbila. Mám ráda její vykreslování rodinných životů a vztahů. Nějakou dobu jsem i vydržela být v napětí a prostředek knihy jsem si užívala. Jednu hvězdičku jsem ubrala za závěr. Ten mi teda nesedl, stejně tak i celá dějová linka se Savannou, která v ději působí až překombinovaně.

27.11.2023 4 z 5

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Betty je prostě úžasná. Skvělé pokračování knihy Vejce a já. Opět jsem se pobavila a musím říct, že je až k neuvěření, jak jsou tyto knihy nadčasové :-) . Určitě všem ženám doporučuji, jako oddychové čtení. Obě knížky jsem si také koupila v audio verzi..

27.03.2023 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje první knížka od Jo Nesba..Doporučila mi ji kamarádka a řekla mi,ať počkám na první sníh..Udělala jsme to !!Noci na horách jsem trávila s touhle knížkou a v hrůze se chodila dívat z okna,jestli není postavený před chatou sněhulák..Dokonalé..Chystám se číst celou sérii..Jo Nesbo je geniální..
Všem doporučuji,nemůžete šlápnout vedle..

17.03.2018

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

No, já se moc těšila na návrat Eriky. Její série mě baví mnohem víc, nicméně..Bylo to, jako když si objednáte Colu, těšíte se na ni a oni vám přinesou Colu light. Zkrátka, tentokrat tomu něco chybělo. Možná jsem nebyla při čtení ve správné náladě nebo jsem moc očekávala. Každopádně, Erice zůstávám stále věrná a těším se na další pokračování její série.

29.01.2023 3 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Já jsem teda dost zklamaná..Knížka na můj vkus vleklá,klidně mohla být o půlku kratší..Necítila jsem napětí ani zvědavost,konec mě extra nepřekvapil..Za mě průměrná detektivka.

02.09.2019 2 z 5

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Krásný příběh o partě kluků,kteří zažívají spoustu dobrodružství,pro malé skauty ideální.

10.12.2018 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Paráda..Sonda do životů chlapů ve středním věku..Moc jsem se bavila,přečteno za jeden den..
Patrik Hartl je jednička:-)

23.06.2018 5 z 5

Útěk Útěk C. L. Taylor

Moje první kniha od téhle autorky,psycho to teda bylo,vzhledem k tomu,že mám taky malou dceru,tak jsme v některých situacích úplně trnula..
Za dva dny jsem knížku přečetla a můžu ji doporučit..

28.03.2018 5 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

Nejvíc se mi líbil závěr..Ten byl naprosto dokonalý,propracovaný do detailů..Na druhou stranu,děj se celkem vlekl..Proto dávám o jednu hvězdičku míň.
Můj celkový dojem je ale dobrý,líbil se mi zakomponovaný příběh Moneta do děje a taky popsaná atmosféra Giverny..
Celou dobu,co jsem četla knížku,jsem si říkala,že bych Giverny jednou ráda navštívila..
Knížku doporučuji,určitě stojí za přečtení.

15.03.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Skvělé čtení...Napínavý děj a konec byl pro mě nečekaný.Musím říct,že tento díl se mi zatím líbil nejvíc.Dokonce i přicházím na chuť Erice:-) Už se moc těším,na další knížky..

05.01.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Na tuhle knížku jsem se moc těšila,ale přišlo zklamání.Četla se sice dobře,ale děj byl nijaký.Pořád jsem čekala,kdy se to rozjede a ono nic..Nemělo to žádný spád.Vůbec jsem se nemohla zorientovat v postavách a chvilkama jsem se přistihla,že nevnímám,co čtu..Určitě to není nejhorší knížka,co jsem četla,ale do bestsselleru to má hodně daleko..

23.11.2017 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Výborná kniha, velmi čtivá,plná zvratů s nečekaným koncem. Přečetla jsem ji za jeden den. Doporučuji.

14.04.2017 5 z 5

Vlaštovčí kopec Vlaštovčí kopec Donna Everhart

Knížka se četla velmi dobře. Ze začátku jsem měla strach, že to bude nuda, naštěstí jsem se brzy začetla:-). Byl mi odhalen kus americké historie, o které jsme ani nevěděla. Hlavním postavám jsem velmi fandila a oblíbila si je. Jednu hvězdičku musím odebrat za ,, závěr “ knihy ( jak už se tu několikrát psalo..) .

04.01.2023 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Knížka se četla dobře,děj plynul,ale zase mi to přišlo přitažené za vlasy( jako všechny knížky téhle autorky). Takže za mě,slušná oddychovka..

05.09.2019 3 z 5

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

Já nějak nevím,co napsat,knížku jsem dočetla včera v posteli,hodnocení jsem nechala na dnešek,no,moc to nepomohlo:-)
Jak pokračuje vaše životní cesta,když přijdete o dítě,sourozence ?Kolik nevyřčených věcí ve vás zůstane?Smutný příběh rodiny,která se vyrovnává se smrtí nejoblíbenějšího dítěte..Co tomu předcházelo,proč se to stalo?
Tohle si musíte přečíst..Celeste je skvělá spisovatelka..Ubírám jednu hvězdičku,Ohníčky se mi zkrátka líbily o něco víc..
Jinak rozhodně doporučuji!

05.02.2019 4 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Já jsem teda zklamaná..Jedna povídka horší než druhá..To jsem teda nečekala.Jednu hvězdičku dávám za pěknou obálku..

23.11.2018 1 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Tak to bylo skvělé čtení. Knížka je od začátku napínavá a pořád se něco děje.. Tentokrát se tahle manželská dvojice pěkně vyřádila,vraždy se mi zdály dost brutální a celkově byla atmosféra tíživá a temná..Prostě super..
Konec zase slibuje další pokračování..Už se nemůžu dočkat..

06.11.2018 5 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Za mě zase skvělé,i když náročné čtení..První povídka byla nejhorší,nemohla jsem u toho skoro ani dýchat,jak mi bylo těžko..
Ano,tohle je realita!!!

14.08.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Na tuhle knížku jsem byla hrozně zvědavá,ale bohužel přišlo zklamání..Děj byl takový nijaký,vůbec nebyl využitý ten potenciál,co knížka měla..Konec byl trochu lepší,ale jinak nemastné,neslané..
Ale i přesto dám autorovi ještě šanci a prěčtu si i Loutkáře..

25.07.2018 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Knížka se četla skoro sama..Děj mě bavil a ten konec byl zajímavý,překvapilo mě to..Není to žádné veledílo,ale neurazí..Prečteno za dva dny a doporučuji..

17.06.2018 4 z 5