sd1992 sd1992 komentáře u knih

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Skvělá oddechovka, ani krátká ani dlouhá, děj svižně utíká a napětí nepomíjí. A ten konec? Wow. Mě si autorky získaly hned na začátku... :-)

07.06.2019 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Já už fakt nevím, jestli toho Hardina miluju a nebo nesnáším :-D Každopádně konec byl víc než šokující.. :-O když už si říkám, že tam snad bylo vše, co se do knihy tohoto žánru dá vecpat, tak se zase objeví nějaká nová zápletka z které mám hubu otevřenou dokořán :-D

12.05.2019 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Četla jsem ji na dovolené a je to naprosto ideální oddechovka. :-) Čte se sama! :-)

10.05.2019 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Taky bych se jednou chtěla probudit vdaná za sexy rockovou hvězdu.. kdo by nechtěl? :-D skvělá oddychovka, luxusně jsem si u ní odpočinula a ještě několikrát od srdce zasmála.. :-D

23.11.2018 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Skvělý díl.. :) Konec byl naprosto úžasný a fakt mě to bavilo. Je mi trochu líto, že tam už nebyla žádná zmínka o Deanovi, ani o Tiffani, abychom věděli co bylo dál.. :) Třeba se k tomu autorka vrátí ve 4. knize z pohledu Tylera, na kterou se taky už těším. :-D

23.09.2018 5 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Tento díl se mi líbil ještě víc než první. :) U takové četby si luxusně odpočnu.. Akorát mě hrozně vytáčí jak se Blaire pořád podceňuje.. jak si pořád nalhává, že je na vše sama a že teď už ji teda určitě fakt opustí.. :-D V tomhle myšlení je její povaha na zabití.. :-D

31.07.2018 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Božííí!!! Já tu Elle Kennedy fakt miluju! A Je úplně jedno, jestli píše sama a nebo ve spolupráci s někým, výsledek je vždycky boží..!!! Miluju Oaka, jsem teď jak ty jeho blbý fanynky.. :-DD
Příběhy bývají sice obdobné, ale stejně mě neomrzí.. :) Těším se na další její díla.. :-) doporučuju!

29.07.2018 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Skvělý, úžasný, nádherný. Fakt mě to moc bavilo. Ani nechápu proč to má celkem "nízké" hodnocení. Mně se moc líbily oba díly.. ;-) Vtipné, poutavé, napínavé, dramatické, romantické, erotické.. no prostě jedním slovem BOŽÍ :-D Už dlouho se mi nestalo, že bych si v příběhu zamilovala fakt všechny postavy. :-) Ale je jasný, že Jake a Tru vedou. Doporučuji 5*

16.07.2018 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Naprosto boží díl.. :-) Město ze skla a Město ztracených duší jsou pro mě zatím TOP! Jsem hrozně zvědavá na Aleka s Magnusem a na Isabelu se Simonem.. :D Jsou nejlepší... :-D Jsem hrozně ráda, že v těchto dílech je už více děje i o jiným postavách, než jen o Clary a Jaceovi, protože jsou všichni boží... :-) A taky je příjemným překvapením, že část děje se odehrává v Praze :) Akorát už prosím NIKDY nechci slyšet slovní spojení "Démon Mirek" :D :D :D Kill me, děs.. :D
SUPER 5*****

28.02.2018 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Pro mě jednoznačně mnohem lepší, než první díl... Miluju Jacea, miluju Simona, miluju Luka, miluju je všechny... :-D I když teda poslední kapitola (Epilog) mi dost zamotal hlavu :-D Obzvlášť po tom, co Jace řekl Clary... :-O Takže jdu ihned na další díl... :-D 5*

02.02.2018 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Wow, super... :-) Neskutečná jízda! Chvilkami jsem měla pocit, že absolutně nevím o čem vlastně čtu... :-D Ale ani na chvíli mě to nevadilo :D, protože přes značné množství technických, pro mě neznámých výrazů, mě to hrozně bavilo! Dosazování cenzurovaných vulgarismů dodává četbě šmrnc... :D Nikdy jsem nečetla nic podobného rázu a ani jsem nevěděla, zda mě něco podobného může bavit... Ale bylo to fakt skvělé a já se moc těším, až si najdu čas na GEMINU... :-) Takže doporučuji.. :-) Ještě bych podotkla, že co se týče grafického zpracování knihy, tak to z ní dělá naprostý klenot v knihovně.. :-) Kniha je sestavena se spousty fotek, obrázků, spisů... příjemná změna.

26.01.2018 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Wow! První díl byl super, tak jsem si myslela, že tento bude slabší, ale bavil mě ještě mnohem víc!!! Ráno jsem začala číst a teď jsem skončila.. prostě jsem to musela přečíst, protože jsem nemohla přestat.. Je 22:58 a naivně jsem si myslela, že půjdu spát, ale místo toho jdu číst třetí díl.. :D Protože ten konec??!!! To jako vážně??!! :D Kdo četl, pochopí!!! Autorky mají vážně talent na otevřené konce :D Ještě, že to čtu dneska, kdy už jsou všechny díly vydané, protože kdybych měla čekat na vydání, tak by to byla moje SMRT!

13.01.2018 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

První dojem?! Hrozně smíšené pocity! První půlku knihy se mi střídaly okamžiky, kdy jsem byla nadšená a okamžiky, kdy jsem chtěla knihu vyhodit. Dívala jsem se, že spousta lidí, knihu odložila, nedočetla, protože je nebavila. A to je právě ten kámen úrazu! Vážení, neodkládejte ji! Ano, rozjezd je pomalý a chaotický, ale pak je to LEGENDÁRNÍ!! Jakmile jsem překročila stranu 200, tak jsem se do knihy zakousla a nedokázala přestat. Je to úžasný! Hrozně se těším na Humbook, kde autorka bude! Do té doby si přečtu i Divotání a Zrcadlení. A jsem na to fakt zvědavá, protože právě Šepotání má nejnižší hodnocení a přitom je to naprostá bomba, tak už se těším, co přinesou další díly!.DOPORUČUJI!

13.09.2017 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Jééé, jak mně se do této "povídkové" knížky zatraceně nechtělo! :-D Sláva, že jsem se přemluvila.. protože je to pecka.. :-) Bylo to strašně krásný zakončení série s Americou a Maxonem předtím, než se děj stočí k samotné Eadlyn.. Je plná informací o kterých v předchozím dílech nebyla ani zmínka a je super poznat postavy i z úplně jiného pohledu.. Nejlepší povídka byla STRÁŽCE - tedy o Aspenovi... :-) DOPORUČUJI, fakt se nezdráhejte toho, že jsou to povídky a né pokračování.. o hodně by jste přišli!

06.09.2017

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Jako úplně na zadek jsem si sice z této knížky nesedla, nicméně se přečíst dá... :) jako jednorázová, oddechová četba je to ideální :) O životě svobodné ženy, typické zamotané vztahové situace.. celkem vtipně napsané s milým romantickým koncem.. :) knížka se četla sama... Autorka píše příjemným stylem, tak jsem si od ní koupila i Žádný sex, je úterý tak jsem zvědavá.. :)

06.09.2017 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Když jsem četla knížku poprvé, ještě kdysi dávno před filmem, tak mě hrozně bavila, ale teď po tom co jsem to viděla jsem na ni nějak alergická. :-D Četla jsem ji znovu, přečíst se to dá, ale i tak se mi zdá jako nejslabší z celé trilogie. ;)

04.09.2017 3 z 5

Bombastická knížka!!! Sama jsem byla překvapená, jak mě to okamžitě chytlo. Na to, že se to točí poměrně dost okolo erotického děje, tak je to podle mého názoru napsáno lépe, než třeba Padesát odstínů šedi, temnoty... Rozhodně se těším, až za pár dní vyjde další pokračování! Kdykoliv si ji ráda přečtu znovu. Druhý díl je též super, ale tento první je o chlup lepší :)

03.09.2017 5 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Knížku jsem začala číst s přesvědčením, že od ní moc neočekávám. Ačkoliv jsem se na ni těšila, tak recenze mě malinko odradily, ale i tak jsem se do příběhu pustila s vervou. :-) Charlotte je sympatická, Tate taky, navíc neodolatelný, že jo.. :D Po první polovině jsem si říkala, že je to náhodou super, udělalo to na mě dojem... je to takové lehké, rychlé a oddechové čtení :) dokud se nechýlíte ke konci a nezjistíte, že hrdinka je bohužel naivní, ale kdo z nás v 18ti nebyl. :D Za přečtení rozhodně stojí, ale jednou stačí :D často jsem se nemohla ubránit tomu, že mi to připomíná 50 odstínů šedi :D Ne, po erotické stránce - ale slavný bohatý kluk - obyčejná dívka, zkušený - nepolíbená, grázl - "šprtka".. :)

03.09.2017 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Copak mě na této knížce asi zaujalo jako první? Ano, myslíte si to správně - byla to obálka! Nebo lépe řečeno obálky... Pod naprosto sladkým vzhledem se skrývá ještě sladší příběh... :-) Myslela jsem si, že na toto budu už moc stará, ale kdepááák, bylo to super... :-D Jak jsem začala tak jsem první díl zhltla asi za jeden den :-D není možné přestat.. je to hrozně hezky napsané, čtivý příběh a vůbec super nápad napsat takový příběh.. America Singerová pro mě byla od začátku hrozně sympatickou postavou a o Aspenovi ani nemluvím! :D Takže čtěte jak se vám zlíbí... ani v 25 na Selekci není pozdě! :D

03.09.2017 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Další skvělý díl! :-) Vytkla bych tomu snad jen to, že mi tam hrozně chybí Josh! Skoro vůbec tam není! Snad ho Jenny více začlenila v posledním dílu.. Je to milý, romantický, vtipný.. četlo se mi to stejně lehce jako první díl Všem klukům, které jsem milovala.. Tak jsem zvědavá, co přinese poslední díl! Přijde mi v pondělí, takže hned se na něj vrhnu.. :-D Jsem hrozně zvědavá jak to skončí.. :-D !!

02.09.2017 5 z 5