ŠárkaStrnadová ŠárkaStrnadová komentáře u knih

Mělas to vědět Mělas to vědět Jean Hanff Korelitz

Já si knihu také užila, i když si ji také dokážu představit o 200 stran kratší. Jsem zvědavá, kdo bude pachatel na HBO, protože v knize: to bylo jasné už od začátku. Nevím, zda bych knihu dočetla, kdybych nezačala sledovat seriál, asi ani ne.

27.11.2020 4 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Moc se mi líbila, ale rozuzlení a závěrečné akční ukončení mi přišlo až dost nereálné, ale nicméně - přečteno jedním dechem.

27.11.2020 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Krásné. Fredrik ve své skvělé formě. Pro milovníky dnů zcela bez počasí.

23.11.2020 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Paráda! Skvěle napsané, výborná čeština, příběh i zápletka.

01.09.2020 5 z 5

Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Skvělý úlet do fantazie

06.04.2020 5 z 5

Poslední dítě Poslední dítě John Hart

Souhlasím, konec výborný, v mém vydání ale byla psaná pidipísmenky, takže se mi moc dobře nečetla technicky (i přes brýle).

02.04.2020 4 z 5

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Knihu jsem četla v rámci čtenářské výzvy, nikdy bych ji si ji kvůli kýčovité obálce nepůjčila, zezačátku jsem ji chtěla odložit jako úplný úlet, ale pak jsem ji vzala na milost a včera jsem dočetla "krajtu" a mám objednanou "veverku"! Takže tak, je to originální a na hřbitov se mi bude chodit o dost jinak. Děkuji paní autorce, je to strašidelné a milé, když to srovnám s oblíbeným Hřbitovem zvířátek od Kinga, který je strašidelný a děsivý, leč obě knihy není možné pustit z ruky, protože mají příběh!

03.02.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Brilantní

12.11.2019 5 z 5

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Povídky dlouhé a bez pointy, dočetla jsem to, protože jsem nic jiného již na dovolené neměla.

12.11.2019

Případ G Případ G Håkan Nesser

Ano, takových vtipných poznámek a skvělý příběh, přečteno za odpoledne jedním dechem, rozuzlení skvělé.

10.07.2019 5 z 5

Strach Strach C. L. Taylor

Výborně napsané, doporučuji!

25.03.2019 5 z 5

Planina Planina Steinar Bragi (p)

Měla jsem si přečíst dříve komentáře níže, jsou přesné - kniha bez pointy a psychedelický konec - kdyby takto i začínala, tak ji po 20 stranách odložím hned ...

18.03.2019 odpad!

Růženky Růženky Stephen King

Za mě tedy také zklamání, žádná propracovanost postav a pokud knihu nečtete v kuse na pláži, ale jen tak hoďku před spaním, tak se v ději a množství postav zcela ztratíte, teď jsem dočetla Černočernou tmu a to byla pecka. Asi se musím ztotožnit s jinými komentáři, že dávám přednost propracované psychologii postav a ději, který odsýpá - ne jen tak plyne. Vyloženě jsem se k dočtení musela nutit.

07.02.2019 1 z 5

Ano, také jsem nic extra nečekala, takže kniha mohla jen překvapit. Ale nepřekvapilo, stále ta samá kouzla a přeskakování do časových rovin. Jakožto fanoušek, byla povinnost.

11.01.2019 2 z 5

Kniha mě opravdu bavila a konec jsem dočítala v slzách smíchu!

01.01.2019 5 z 5

Vadí, nevadí Vadí, nevadí James Patterson

Opět skvělá kniha

01.01.2019 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Úžasné, poslouchala jsem to načtené Norbertem Lichým, byl tak skvělý, že jsem přes 6 hodin poslechla v kuse - a ta nadčasovost díla samotného, opravu se vyplatí sáhnout i po starších knihách!

31.08.2018

Přes matný sklo Přes matný sklo Petra Hůlová

Nedá mi to se nepřidat a odradit - poslouchala jsem to jako audioknihu - protagonisté skvělí, ale bylo to k uzoufání nudné!

31.08.2018

Pastýř Pastýř James Patterson

Já mám od autora přečtené vše, ale tato kniha byla zklamání

20.08.2018

Jedlová samota Jedlová samota Andrea Maria Schenkel

Audiokniha skvělá, vřele doporučuji!!!

20.08.2018