Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky

Krásná a úspěšná modelka se probere uprostřed noci na zamčeném hřbitově. Nejprve se domnívá, že jde o skrytou kameru nebo hloupý vtip, ale postupně jí dochází, že všechno bude asi jinak. Coby neviditelný přízrak se stane nedobrovolným svědkem vraždy generálního ředitele nadnárodní korporace. Muž je v šoku z toho, že ho zákeřně zavraždila jeho krásná mladá manželka, které naprosto důvěřoval, a proto jako duch zůstane na zemi, aby jí překazil další plány. Společně s přízrakem modelky se vypraví na svůj vlastní pohřeb. Když zde modelka spatří jeho syna Radima z prvního manželství, okamžitě se do něj osudově zamiluje. Kniha obdržela v roce 2016 cenu Miloslava Švandrlíka a stala se tak nejlepší humoristickou knihou vydanou v roce 2015....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274391/vysmata-koza-aneb-prizrak-krasne-mo-VAR-274391.jpg 3.593

Přízrak krásné modelky 1.

Humor, Romány, Pro ženy
Vydáno, I+D Design

Kniha Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky

Mruskulka

Někdy mě napadlo "cože?" "jako fakt?" "neee", ale celkem pohodové čtení s rychlým koncem :)

Tana1960

Tato kniha mě bohužel nenadchla.

lenka7348

Knihu jsem četla v rámci letošní výzvy, a musím říct, že nadšená úplně nejsem. Na základě anotace a zdejších komentářů jsem čekala, že se budu lámat v pase smíchy, a za 2 dny nebude co řešit. To se však bohužel nekonalo.
Za mě byl nejlepší konec a začátek, to mezi tím bylo občas zmatené, ale hlavně zbytečně dlouhé. Nemůžu říct, že by to byla nejhorší kniha, která se mi dostala do rukou, ale k přečtení dalších dílů mě to nenavnadilo.

ivulka15

Přečteno v rámci čtenářské výzvy ale za mě tedy nic moc.

ŠárkaStrnadová

Knihu jsem četla v rámci čtenářské výzvy, nikdy bych ji si ji kvůli kýčovité obálce nepůjčila, zezačátku jsem ji chtěla odložit jako úplný úlet, ale pak jsem ji vzala na milost a včera jsem dočetla "krajtu" a mám objednanou "veverku"! Takže tak, je to originální a na hřbitov se mi bude chodit o dost jinak. Děkuji paní autorce, je to strašidelné a milé, když to srovnám s oblíbeným Hřbitovem zvířátek od Kinga, který je strašidelný a děsivý, leč obě knihy není možné pustit z ruky, protože mají příběh!

Ashule

Knížku jsem četla už před časem - skvělá volba na zahnání chmur :)

Knihy od autorky mohu srdečně doporučit. Zdánlivě vážná témata nad, kterými se dá v knize puknout smíchy! :) Nad vším je jakýsi nadhled a je vidět, že to je psané s láskou. Nemluvě o skvělých slovních obratech, u kterých si říkám, kam na ně autorka chodí...
Sečteno a podtrženo: autorka a jeji knihy rozhodně patří mezi mé jasné oblíbence.

Zuzel

Knížku doporučuji každému,kdo se chce skvěle pobavit a zbavit strachu ze hřbitovů a smrti obecně.
Už dlouho jsem žádnou knihu nepřečetla jedním dechem, tak jako tuto. Velice poutavý a zajímavý styl psaní. Pozitivně hodnotím originální nápad i příběh. Autorce fandím:) !