Ostrá jako katana

od:


KoupitKoupit eknihu

Thriller o nejtemnějších stránkách lidského charakteru. Máloco je ve skutečnosti takové, jak se na první pohled zdá. Marie s Karolínou nemají téměř nic společného. Karolína už nemá nikoho a nic, co by mohla ještě ztratit. Marie je oddanou manželkou úspěšného muže a milující matkou osmileté dcery. Když se však Mariin dokonalý svět z hodiny na hodinu roztříští na kusy, je to právě Karolína, kdo musí nepozorovaně nastoupit na její místo, aby zachránila Mariino dítě i sebe. Má to o to těžší, že skrývá tíživé tajemství, které nesmí být nikdy odhaleno....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/390378/ostra-jako-katana-Ixd-390378.jpg 4.37
Žánr:
Pro ženy, Thrillery, Literatura česká
Vydáno:, I+D Design
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
Klárai
předevčírem

Dávám plný počet hvězdiček. Kniha mě strhla protože okamžitě vtáhne do děje. Od první stránky se stále něco děje. Příběh je originální, dobře napsaný a nemá žádná hluchá místa. Z obou hlavních hrdinek mi byla sympatičtější Karolína. Konec mě taky překvapil.

KarelVrchni
12. listopadu

Opět skvěle čtivá a napínavá kniha až do konce. Její děj vás dostane.

milunka21
10. listopadu

Autorku mám ráda díky jejím předešlým knihám a musím říct, že mě thrillerem hodně překvapila a o to víc, když jsem knihu přečetla jedním dechem. Ostrá jako katana je mnohem lepší. Je hodně čtivá, napínavá a prostě ji nešlo odložit. Doufám, že se thrillerů bude držet a brzo nás zase překvapí novou knihou. :-)

Vlasta155
04. listopadu

Musím se přiznat, že kvůli téhle knížce jsem ponocovala, protože jsem ji četla až do půl čtvrté do rána. Sice jsem byla druhý den jako mátoha, ale zvědavost mi prostě nedala. Byla jsem napnutá, jak to dopadne. Byla to jízda. Zajímavý námět a skvěle propracovaná psychologie hlavních postav. Rychle se vám dostanou pod kůži, takže společně s nimi miluje a doufáte i prožíváte smutek a hrůzu. V příběhu je spousta překvapivých zvratů, takže čtete a čtete a čtete... :)

Bella1
02. listopadu

Perfektní knížka! Od začátku až do konce napínavá.