Ostrá jako katana

Thriller o nejtemnějších stránkách lidského charakteru. Máloco je ve skutečnosti takové, jak se na první pohled zdá. Marie s Karolínou nemají téměř nic společného. Karolína už nemá nikoho a nic, co by mohla ještě ztratit. Marie je oddanou manželkou úspěšného muže a milující matkou osmileté dcery. Když se však Mariin dokonalý svět z hodiny na hodinu roztříští na kusy, je to právě Karolína, kdo musí nepozorovaně nastoupit na její místo, aby zachránila Mariino dítě i sebe. Má to o to těžší, že skrývá tíživé tajemství, které nesmí být nikdy odhaleno....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390378/ostra-jako-katana-Ixd-390378.jpg 3.444
Pro ženy, Thrillery, Literatura česká
Vydáno, I+D Design

Kniha Ostrá jako katana

Madi

Relativně vysoký hodnocení nechápu. Křečovitý, trapný dialogy na úrovni Ordinace v růžové zahradě. Kdo takhle kostrbatě a nepřirozeně mluví?? Přišlo mi to jako slohová práce žákyně základní školy. A ještě ta přezdívka - Marilyn. K smíchu.
A jakože thriller??? Kde prosím vás???

SilvieK001

Styl autorky mi velmi vyhovuje! Je vtipná, má nadhled, má ráda nadpřirozené bytosti stejně jako já. Příběh není ani tak důležitý, jako pocit lehkosti, který z něj zůstává. MOc doufám, že brzy napíše další knihu.

Zuzel

Napínavá knížka. Po přečtení předchozích knih mě opět nezklamala. Především i autorčin skvělý smysl pro humor.

klotylda.ln

Knížku jsem měla jako úžasnou oddychovku, velká škoda, že už mám od paní Vostřákové všechno přečtené :-(

JarmilaNovotna
25.10.2019

Četla jsem znovu a zase jsem se perfektně bavila.

DominaCZ
04.07.2019

"Evo nezavěšuj..Evo PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM !! "
Ano tak to je ukázka textu, o němž kniha je - jedna vulgární mrcha, druhá vlezlá plazící se slepice s dětským puboš slovníkem.
Trošku podivení: je z roku 1918. Okamžitě ovládá dnešní dobu, nestydí se za tělo, což bylo tehdá tabu, ovládá placatou techniku a zná ceny a hodnotu peněz.... ?!
To né totok.

ŠtěpánkaH.
06.04.2019

Opět se kniha četla s naprostou lehkostí, tedy jedním dechem. Děj velice čtivý, zábavný a napínavý, ostatně jako všechny předchozí díla paní Ivanky.

Hara
24.03.2019

Autorku znám ze všech předchozích knih a tak jsem byla velmi mile překvapená jejím thrillerem . Kniha je napínavá , velmi dobře se čte a je jako vždy šmrncnutá nadpřirozenem .
Její knihy jsou z každodenního života kolem nás a je v nich vše . Paní Ivanka je velmi chytrá žena s velkým smyslem pro inteligentní humor a vždy se těším na její další knihu .