Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky

Volné pokračování úspěšné knihy Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky, která obdržela Cenu Miloslava Švandrlíka pro nejlepší humoristickou knihu vydanou v roce 2015. Blonďatá modelka Laura si již dávno ověřila, že v magickém světě na rozhraní života a smrti platí jiná, mnohem drsnější pravidla. I zdánlivě banální situace se mohou ve vteřině zvrtnout ve sled bláznivých událostí, které jsou zcela na hraně a kdy se odhalí v plné síle pravý charakter a odvaha nejen živých lidí, ale i těch z druhého břehu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318466/vysmata-krajta-aneb-prizrak-krasne--f8s-318466.jpg 4.153

Přízrak krásné modelky 2.

Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, I+D Design

Kniha Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky

cukrovka

Skvělá vtipná oddechovka. Příběh je originální, bláznivý a zábavný.

Zuzel

Kniha nezklamala - naopak velmi potěšila. Originální pojetí, zábavné a vtipné. Skvěle se četla.

Ashule

Pokračování ještě lepší než první kniha. Třetí díl mi ještě zbývá, ale autorka určitě nezklame :)

klotylda.ln

Vostřáková mě baví. Moc! Pohodové čtení s nádechem duchovna, vhodné na dovolenou :-)

maja11231
05.05.2019

Zase mě to pobavilo

01.03.2019

Skvělé pokračování, nečekala, že by i druhý díl nasadil tak vysokou laťku. Perfektní příběh, který mne i tentokrát moc pobavil, a nezbývá mi nic jiného, než se hned pustit do Vysmáté veverky. Moc doporučuji!!

JarmilaNovotna
04.02.2019

Už dlouho jsem se tak nenasmála a na druhé straně jsem v některých situacích cítila i silné dojetí.

martiline
31.12.2018

Jako oddechovka dobré ... ale potřebuji něco hlubšího. Nicméně je to hezky napsané, dá se říci čtivé a uklidňující ...

Jednou nohou v blázinci
Jednou nohou v blázinci