Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky

Volné pokračování úspěšné knihy Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky, která obdržela Cenu Miloslava Švandrlíka pro nejlepší humoristickou knihu vydanou v roce 2015. Blonďatá modelka Laura si již dávno ověřila, že v magickém světě na rozhraní života a smrti platí jiná, mnohem drsnější pravidla. I zdánlivě banální situace se mohou ve vteřině zvrtnout ve sled bláznivých událostí, které jsou zcela na hraně a kdy se odhalí v plné síle pravý charakter a odvaha nejen živých lidí, ale i těch z druhého břehu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318466/vysmata-krajta-aneb-prizrak-krasne--f8s-318466.jpg 441

Přízrak krásné modelky (2.)

Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, I+D Design

Kniha Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky

maja11231

Zase mě to pobavilo

Skvělé pokračování, nečekala, že by i druhý díl nasadil tak vysokou laťku. Perfektní příběh, který mne i tentokrát moc pobavil, a nezbývá mi nic jiného, než se hned pustit do Vysmáté veverky. Moc doporučuji!!

JarmilaNovotna

Už dlouho jsem se tak nenasmála a na druhé straně jsem v některých situacích cítila i silné dojetí.

martiline
31.12.2018

Jako oddechovka dobré ... ale potřebuji něco hlubšího. Nicméně je to hezky napsané, dá se říci čtivé a uklidňující ...

markéta783
02.12.2018

I u druhého dílu jsem se náramně bavila, musím si sehnat i Vysmátou veverku, abych zjistila jak to nakonec všechno dopadne. Docela bych si dovedla představit tohle prima čtení jako televizní seriál nebo film.

ivibery
13.07.2018

Výborně jsem se bavila! Strašně příjemná a vtipná knížka!

Allla9
05.06.2018

I u pokračování Vysmáté kozy jsem se bavila, škoda, že nemám po ruce třetí díl. Ale určitě si ho také přečtu.

Vlasta155
28.03.2018

Mimořádně laskavá kniha a navíc skvěle napsaná. Přečetla jsem ji za několik hodin, protože jak vás chytne, tak vás nepustí.

romance duchové a přízraky humor láska modelky tajemno magie

Ivana Vostřáková
česká