Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky

Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360385/bmid_vysmata-veverka-aneb-prizrak-krasne-wpl-360385.jpg 4 39 19

Přízrak krásné modelky série

< 3. díl

Závěrečný díl úspěšné trilogie odstartované knihou Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky, která obdržela Cenu Miloslava Švandrlíka pro nejlepší humoristickou knihu vydanou v roce 2015. Laura se s pomocí přátel z obou světů pozvolna vrací do života, ale zlo je velmi záludné a stále číhá na svoji příležitost. Smrtelné nebezpečí však nehrozí jenom Lauře, ale i její velké lásce Radimovi. Nikdo netuší, z které strany dopadne další úder. Kniha obdržela v roce 2018 Čestné uznání Ceny Miloslava Švandrlíka.... celý text

NannyOgg24
28.08.2022 4 z 5

Dobře zakončený příběh. Psáno ve stejném duchu.

Trolice
26.08.2022 4 z 5

Po přečtení všech dílů musím říct, že to nakonec byly celkem vtipné knihy. Tento poslední už byl ale takový hodně fantasy :-D každopádně při návštěvě hřbitova se odteď budu pořádně koukat, jestli na mě anděl nedělá ksichty nebo se za mnou nevyklání nějaká fotografie :-D

kolacky
10.07.2021 5 z 5

I boxer s dentistou mají svůj "půvab", nehledíc na králičici s páníčkem :-)...

cukrovka
30.08.2020 5 z 5

Ani poslední díl nezklamal. Opět skvěle ujeté, vtipné.

ŠárkaStrnadová
06.04.2020 5 z 5

Skvělý úlet do fantazie

Zuzel
03.02.2020 5 z 5

Skvělý závěr plný humoru. Bavila jsem se a zároveň občas měla i husí kůži. Velmi napínavé a kvalitní počtení.

Karra
28.10.2019 5 z 5

Třetí díl, byl nejlepší, bavila jsem se asi nejvíc.

Ivet1990
10.10.2019 4 z 5

Jako v každé pohádce vše dobře dopadne

JarmilaNovotna
02.09.2019 5 z 5

Skvělý román, skoro po celou dobu čtení jsem brečela smíchy.

Allla9
08.05.2019 5 z 5

Při čtení této knížky doporučuji moc nepřemýšlet, ale jen si naplno užívat humor.

maja11231
05.05.2019 5 z 5

Super, snad jediná sérii u které jsem brečela smíchy

ŠtěpánkaH.
02.03.2018 5 z 5

Dočítám (a velmi nerada) poslední stránky z trilogie vysmáté zvířeny. Vysmátá veverka mne chytla snad nejvíce. Dokáži si vychutnávat nuance, které všechny díly protkávají - zbožňuji např. songy profesorky Mrkvičkové, nebo nově prořízlá ústa slečny Mili :-) Zařazuji do přihrádky evergreenů.

Vlasta155
20.02.2018 5 z 5

Zase jsem se nasmála. Příjemná knížka u které se nelze nudit.

knihovniceS
19.02.2018 4 z 5

Nenáročné čtení, které mě pobavilo. Ke konci příběhu byl děj i místy napínavý. Dávám 4 hvězdy za nevšední nápad. Čtenáři, který má rád "fantasmagorii" doporučuji :)

kara
10.01.2018 5 z 5

Po dlouhé době jsem se zase pořádně zasmála. Vysmátá veverka je velmi čtivá knížka s opravdu osobitým humorem. Na druhé straně se ale dost často za zdánlivou legrací skrývá mnohé životní moudro. Musím přiznat, že mi některé postavy z knížky budou moc chybět, protože jsem při čtení měla často pocit, že jsem mezi přáteli a prožívám jejich příběh s nimi.
Přimlouvám se za pokračování!

monushka
09.01.2018 4 z 5

Prijemny zaver teto trilogie s povedenou hrbitovni partickou v hlavni roli. Tesim se, az si od teto spisovatelky prectu neco dalsiho.

milunka21
07.12.2017 5 z 5

Doslova třešnička na dortu. Až je mi líto že je konec. Hrdiny jsem si zamilovala. :-)

petrakočárová
18.11.2017 5 z 5

Pěkná kniha, dobře se čte. Oceňuju originální námět.

Bella1
15.11.2017 5 z 5

Veverka mě hodně bavila. Je to pohodové čtení, které dovede člověka rychle vcucnout do děje a vytáhnout z pochmurných nálad, když třeba zrovna ležíte s virózou jako já, a rozesmát ho. Líbí se mi autorčin smysl pro humor, který je možná pro některé suchary a mrzouty trochu moc "kách", ale pro lidi s fantazií přesně to pravé ořechové. Za mě super!

láska humor tajemno česká literatura duchové a přízraky

2016  84%Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky
2015  69%Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky