Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky

Závěrečný díl úspěšné trilogie odstartované knihou Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky, která obdržela Cenu Miloslava Švandrlíka pro nejlepší humoristickou knihu vydanou v roce 2015. Laura se s pomocí přátel z obou světů pozvolna vrací do života, ale zlo je velmi záludné a stále číhá na svoji příležitost. Smrtelné nebezpečí však nehrozí jenom Lauře, ale i její velké lásce Radimovi. Nikdo netuší, z které strany dopadne další úder. Kniha obdržela v roce 2018 Čestné uznání Ceny Miloslava Švandrlíka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360385/vysmata-veverka-aneb-prizrak-krasne-wpl-360385.jpg 4.320

Přízrak krásné modelky (3.)

Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, I+D Design

Kniha Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky

Allla9

Při čtení této knížky doporučuji moc nepřemýšlet, ale jen si naplno užívat humor.

maja11231

Super, snad jediná sérii u které jsem brečela smíchy

Poslední vysmátá knížka, ze které jsem vysmátá i já. Celá série fakt stála za to!! Doporučuji!!

ŠtěpánkaH.
02.03.2018

Dočítám (a velmi nerada) poslední stránky z trilogie vysmáté zvířeny. Vysmátá veverka mne chytla snad nejvíce. Dokáži si vychutnávat nuance, které všechny díly protkávají - zbožňuji např. songy profesorky Mrkvičkové, nebo nově prořízlá ústa slečny Mili :-) Zařazuji do přihrádky evergreenů.

Vlasta155
20.02.2018

Zase jsem se nasmála. Příjemná knížka u které se nelze nudit.

knihovniceS
19.02.2018

Nenáročné čtení, které mě pobavilo. Ke konci příběhu byl děj i místy napínavý. Dávám 4 hvězdy za nevšední nápad. Čtenáři, který má rád "fantasmagorii" doporučuji :)

kara
10.01.2018

Po dlouhé době jsem se zase pořádně zasmála. Vysmátá veverka je velmi čtivá knížka s opravdu osobitým humorem. Na druhé straně se ale dost často za zdánlivou legrací skrývá mnohé životní moudro. Musím přiznat, že mi některé postavy z knížky budou moc chybět, protože jsem při čtení měla často pocit, že jsem mezi přáteli a prožívám jejich příběh s nimi.
Přimlouvám se za pokračování!

monushka
09.01.2018

Prijemny zaver teto trilogie s povedenou hrbitovni partickou v hlavni roli. Tesim se, az si od teto spisovatelky prectu neco dalsiho.

duchové a přízraky česká literatura humor láska Praha tajemno

Ivana Vostřáková
česká