Strašidla z Nerudovky

Máte rádi tajemno a přitahují vás zákoutí staré Prahy? Rodina z Nerudovy ulice se na vlastní kůži přesvědčí, že poprosit v krajní nouzi o pomoc strašidla je sice účinné, ale vyžaduje to hodně silné nervy. Bezhlaví rytíři zachraňující přepadenou dívku, středověká čarodějnice jako garde na vyhlášené diskotéce, rafinovaná povětrná ženština proti příliš vlezlé sekretářce. Situaci navíc komplikují zvířecí mazlíčci, kteří si nedopatřením líznou zpackaného elixíru nesmrtelnosti a začnou do všeho mluvit. Humorné strašidelné příběhy pro čtenáře všech věkových kategorií....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27911/strasidla-z-nerudovky-27911.jpg 4.126
Humor, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Ivana Vostřáková

Kniha Strašidla z Nerudovky

markéta783
15.03.2019

Moc příjemná knížka o pražských strašidlech. Nejvíc se mi líbila kapitola o zakletých bezhlavých rytířích a jejich konfliktu s partou motorkářů, pak o středověké čarodějnici doprovázející Karolínu na vyhlášenou pražskou diskotéku. To jsem se fakt zase nasmála. Doporučuji! :-)

Greena
07.01.2019

Jedna obyčejná pražská rodina se přestěhuje ze sídliště do starého domu do Nerudovy ulice, která je na Starém městě pod Pražským hradem. Šimáčkovi se v něm snaží zabydlet. Krásná dcera Karolína se celkem rychle seznámí, ale devítiletý Lůďa má problém najít alespoň jednoho kamaráda. Na půdě domu najde starou knihu, která mu zprostředkuje kontakt s alchymistou z dávných časů. Následná pomoc v nesnázích za účasti strašidel je účinná. Bezhlaví rytíři, středověká čarodějnice, rafinovaná povětrná ženština a kouzelné elixíry v humorných strašidelných příbězích pobaví malé i velké čtenáře. Pojďte se taky projít Nerudovkou…

KarelVrchni
12.11.2018

Když začneš číst, nemůžeš přestat, dokud nedočteš dokonce. Doporučuji přečíst

SilvieK001
03.11.2018

Skvělé a svěží dílko, hned bych si dala pokračování. Těším se, až si to přečte i dcera.

kara
13.02.2018

Pěkné čtení o pražských strašidlech. Pobavila jsem se.

lenka7348
24.12.2017

Pro dětské čtenáře asi skvělá kniha, pro mě jako dospěláka nic moc.

Ivetma
13.10.2017

Kniha pobavila. Líbila se mi víc, než knihy o koze s krajtou. Příjemné odpočinkové čtení.

nefernefer
06.10.2017

Příjemná knížka pro holky věkové kategorie 10-13 let. Trochu pohádková, trochu dobrodružná, i těch potíží s láskou tam ždibec je, chvílemi vtipná, chvílemi dojemná, nějaké to poučení do života se tam taky najde, zkrátka za mě dobrý. :o)

Bylo nás pět
Bylo nás pět