Strašidla z Nerudovky

Strašidla z Nerudovky

Máte rádi tajemno a přitahují vás zákoutí staré Prahy? Rodina z Nerudovy ulice se na vlastní kůži přesvědčí, že poprosit v krajní nouzi o pomoc strašidla je sice účinné, ale vyžaduje to hodně silné nervy. Bezhlaví rytíři zachraňující přepadenou dívku, středověká čarodějnice jako garde na vyhlášené diskotéce, rafinovaná povětrná ženština proti příliš vlezlé sekretářce. Situaci navíc komplikují zvířecí mazlíčci, kteří si nedopatřením líznou zpackaného elixíru nesmrtelnosti a začnou do všeho mluvit. Humorné strašidelné příběhy pro čtenáře všech věkových kategorií....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27911/strasidla-z-nerudovky-27911.jpg 4.118
Humor, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno:, SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

Ivetma

Kniha pobavila. Líbila se mi víc, než knihy o koze s krajtou. Příjemné odpočinkové čtení.

nefernefer

Příjemná knížka pro holky věkové kategorie 10-13 let. Trochu pohádková, trochu dobrodružná, i těch potíží s láskou tam ždibec je, chvílemi vtipná, chvílemi dojemná, nějaké to poučení do života se tam taky najde, zkrátka za mě dobrý. :o)

Zelvinka

Původně zapůjčené pro dcerku, knihu jsme přečetli spolu. Čtivé, chvílemi napínavé čtení

Vlasta155

Krásná knížka s půvabnými ilustracemi.

Bella1

Krásná fantasy ze staré Prahy. Šest napínavých strašidelných příběhů které spojuje rodina Šimáčkových. Mě osobně se nejvíc líbili Bezhlaví rytíři bojující s gangem motorkářů. To se čte jedním dechem a ukápne i slza. Fakt povedené. Doporučuji!

weri
13.07.2011

supr ctiva knizka, moc jsem se pobavila!