Vadí, nevadí

Vadí, nevadí https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388608/bmid_vadi-nevadi-lYm-388608.jpg 4 42 13

Pravda tě osvobodí - pokud tě dřív nezabije. Claire je právě na stopě něčeho velkého, ale dříve než se jí podaří odkrýt všechny nejasnosti, přijde o život při ozbrojeném přepadení. Trevor nevěří na náhodu, navíc všechny okolnosti ukazují na promyšlený čin. Aby zjistil, proč musela zemřít, neváhá hodně riskovat. Se smrtí Claire se mu stejně zhroutil svět, tak co může ještě ztratit?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Alpress

Truth or Die , 2015

Darja.8
29.07.2022 5 z 5

Napínavé. Chvílemi trochu nepřehledné,ale dobré

sorcxistino
05.07.2020 3 z 5

Dobře se četla, ale v té rychlosti děje a zaplavě jmen jsem se občas ztrácela - kdo, s kým, proti komu? O proč ani nemluvě.

petrpospa
24.05.2020 3 z 5

Jako vždy. Nesmíte tomu věřit, ale dobře se to čte. Obecně americké konspirace nemusím, míchání CIA, FBI, DEA, policie a politiky a vždycky to nějak přežiju, ale víc takových knih po sobě, to by byla faaakt velká dřina.

konicekbily
10.01.2020 4 z 5

James Patterson ve svých knihách hodně přehání, vymýšlí krkolomné zápletky a děj kvačí super sprintem kupředu. A to mu nestačilo! Tak si k tomu přibral kolegu spisovatele a je to k neuvěření, co ti dva vymysleli. Fikce předbíhá realitu o mnoho stupňů - nemohlo se to stát ani náhodou - ale je to pohodové čtení pro znalce jeho díla.

sabca
04.10.2019 3 z 5

Tak tato kniha pro měla byla velkým zklamáním, tak nemohu dát více jak 3 hvězdičky. Příliš akční, politická a chaotická. Musím sáhnout po něčem jednodušším.

Miruš
25.09.2019 3 z 5

Furt honička...

Stanas513
10.06.2019 5 z 5

Opět napětí, trochu politikaření až do Bílého domu, skvělá detektivka.

perpe2a
04.02.2019 3 z 5

Celkem napínavá detektivka, trochu dost politická, čtivá, má to spád, mohu doporučit.

vanilka231
19.01.2019 1 z 5

Jak mám Pattersona ráda, tak za mě jedna z jeho nejslabsich knih... Za mě tentokrát ne, plus je jedině krásná obálka.

čef
17.01.2019 5 z 5

Autoři rozehrávají všechna současná kouzla svého žánru - spiknutí, přestřelky, hacking - tajní agenti se jen rojí a ženy jsou neodolatelně k pomilování. Text je jednoduchý, vtipný a duchaplnosti a řečnické obraty se valí jedna za druhou - naštěstí ne vždy až tak přespříliš neznámé, takové řečnické pohotovosti by už nešlo ani uvěřit. Příběh je opět dostatečně napínavý a tak končím zase velmi potěšen.

ŠárkaStrnadová
01.01.2019 5 z 5

Opět skvělá kniha

Janaves
18.11.2018 5 z 5

Opět skvělé. Takové knihy mám ráda. Patterson je pro mne jedním z nejlepších spisovatelů.

mirunda
18.10.2018 5 z 5

Byla to taková jednohubka. Námět mi sice přišel trochu přitažený za vlasy, ale kdo ví ... jak to je

Autoři knihy

James Patterson