ŠárkaStrnadová ŠárkaStrnadová komentáře u knih

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Skvělé, už i obálka mě nadchla.

15.03.2023 5 z 5

Billy Summers Billy Summers Stephen King

(SPOILER) Tak to byl hodně jiný King. Začátek pomalý a nudný, problém s hlavním hrdinou: jak si zamilovat nájemného vraha, i když vraždil jen ty zlé, ale stále za peníze. Nějak jsem se dostala až k předvídatelnému konci. Ne, tohle mě nebavilo.

21.01.2023 3 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Posledních padesát stránek bylo skvělých, bohužel, četla jsem jako první Trhlinu od Kariky, zdálo se mi to tímto inspirované, neřkuli opsané...

06.12.2022 2 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Opět super čtení na pláž, přečteno jedním dechem

26.10.2022 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Čekala jsem víc, děj byl příliš předvídatelný, málo strašidelný, nejslabší Darcy.

24.02.2022 1 z 5

Výjimeční lidé Výjimeční lidé Peter May

Perfektní

07.02.2022 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Strašně jsem se bála, ze začátku jsem si říkala, že by to byl fajn výlet na Tribeč, ale po přečtení - mě tedy nikdo již nikdy do těchto míst nedostane.
Super čtení, takové autentické, skoro až dokumentární, těšila jsem se pak i na film, ale bohužel film byl mnohem slabší…

05.02.2022 5 z 5

Zrada Zrada Klára Janečková

Tak mám z této knihy stejný dojem jako hancka a EvaHrky, chtěla jsem ji už v půlce odložit, tak nepravděpodobné chování Viktorie, a pak i ten děsný závěr tu slátaninu dorazil.

05.02.2022 1 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Duchařinu čtu jen od Darcy a fakt mě moc baví!

20.12.2021 5 z 5

Tichá smrt Tichá smrt Peter May

Přečteno za odpoledne, za mě moc pěkné čtení.

20.12.2021 5 z 5

Ledové střepy Ledové střepy Lenka Chalupová

Další výborná kniha od paní spisovatelky.

27.10.2021 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Skvělé, jako vše, co již paní spisovatelka napsala. Jen ta obálka je depresivní, ano hodí se, ale není to moc?

09.09.2021 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

(SPOILER) Tak jako v Lovcích hlav, jste ochotni číst i dočíst i přesto, že hlavní postava je záporák se spoustou charakterových vad... Bylo to dlouhé, ale ne nudné, asi to tak bylo třeba u takovéhoto příběhu to takto stavět i s odbočkami k pochopení všech souvislostí.

25.08.2021 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Mohu souhlasit s komentáři níže, krásně napsané, strašidelné a ráda si přečtu další knihu od paní autorky.

26.07.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Kniha přečtená kvůli srdci na obálce do výzvy, ale něco tak velkolepého jsem nečekala. Brilantně napsané. Od paní Katalpy jistě přečtu i její ostatní knihy. Děkuji tímto za výzvu a objev knihy, kterou bych jinak minula!

07.07.2021 5 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Vleklo se to, od Kinga jsem čekala víc ...

07.07.2021 1 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

(SPOILER) Příliš nelogičností, další pokračování - zjevné, se stejným záporákem již číst nebudu.

14.06.2021 1 z 5

Zrušený rok – Deník 2020 Zrušený rok – Deník 2020 Michal Viewegh

Přečteno za den na dovolené, skvělé, upřímné, takhle by měl asi deník vypadat! Neudržela jsem se a smála se nahlas a nemohla si pomoci a vtipné pasáže jsem kamarádce i nahlas předčítala, nazvat ho dalším báječným deníkem nešlo, to by byla ironie již v názvu, vzhledem k situaci, ve které se plácáme dosud!

09.06.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

(SPOILER) Mělo to spád - až na ten konec (smrt Carmine?!).

24.05.2021 5 z 5

Pochovejte mě pod podlahu Pochovejte mě pod podlahu Pavel Vladimirovič Sanajev

Poslouchala jsem úryvek na Dvojce - báječně načteno panem Zadražilem ( https://dvojka.rozhlas.cz/knizni-ctvrtek-na-dvojce-poslechnete-si-cetbu-z-nedavno-vydane-nebo-prave-8188608#dil=24?player=on#player) a na tomto základě, jsem tedy i knihu objednala a přečetla. Jistě to není četba pro každého, ale je to kniha, která za přečtení jistě stojí!

30.11.2020 4 z 5