Šárka88 Online Šárka88 komentáře u knih

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Tato knížka za mě super, lepší než první díl do kterého jsem se nemohla absolutně dostat. V této druhé části jsem čekala něco podobného, ale Poe nezklamal a Tilly také ne. Dokonce mi i začala být sympatická i Flynnová. Neskutečně me bavilo a snažila se přijít též na to, jak to vše ve skutečnosti bylo, ale konec mě opět překvapil, kdo vše byl zamotán do případu.

26.06.2021 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Tento díl se mi líbil ze všech nejvíce, nenapadlo mě absolutně, kdo vlastně je strůjcem vražd. I když někteří zde kritizují o rozvinutí stránek mezi Avou a Lucem a jejich vztahem, pro mě to bylo příjemné zpestření a věřila, že už konečně,.....ale určitě se můžeme těšit na další díl. Knížku jsem přečetla jedním dechem a měla jsem obavy z nedočtení, ale už od začátku jsem vše hltala. Za mě super

24.05.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Audiokniha - Helga Čočková
Čtvrtý díl Eriky Fosterové vám hned na začátku řekne kdo je vrah. Za mě už to není nějak překvapující, víte přesně jaký to bude mít směr. Tohle byl pohodový detektivní příběh, bez žádného wow efektu, ale jsem spokojená.
Audio poslech už dost pokulhával, zde bylo dost slyšet, že paní Helga má umělý chrup a místy bych i usnula u předčítání. Ještě jeden díl spolu určitě vydržíme :) k poslechu.

12.03.2024 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Audiokniha - Veronika K. Kubařová
Oddechovka s krásným humorem . Aristokraté vracející se do ČR z New Yorku i se svými příbuznými v krabici od pracího prášku. Musím uznat, že jsem se pobavila u poslechu a odpočinula, jen opravdu chybí ta zápletka. Shlédla jsem i film a ten je oproti knížce dost ochuzen, chyběla mi scéna se zabíjačkou a misto dvou dog byli koně, ale skvělí herci!
Určitě poslechnu další díl.

29.11.2023 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Audiokniha - Martin Stránský
Souhlasím naprosto s dlabikk , také se mi nestalo, jak ohodnotit knihu, která se mi líbila nebo nelíbila. Zde je napsáno, že o této knize se bude dlouho mluvit, u mě to neplatí. Pochopila jsem, ze první kapitola se opakuje s poslední, jako takový paradox. Kdyby knížku nečetl M.Stranský asi bych odložila, proto tři hvězdy patří jemu. Autorovi dám také ještě šanci.

31.10.2023 3 z 5

Pod Ďáblovým mostem Pod Ďáblovým mostem Loreth Anne White

Loreth opět zazářila, bylo tu super čtení. Začátek knihy mi šel velmi pomalu, ale potom jsem hltala jednu stránku za druhou.
V knize se dočtete o utrpení, zneužívání, lásce, šikaně, hlavně co dokáže mateřská láska, jak snadno se dokáže rozpoutat oheň, který lze těžko uhasit.
Konec mě dostal a moje domněnky byly některé v omylu. Smutný konec, bylo mi z toho úzko, poslední kapitola byla smířením pro ně všechny. Pokud tohle bylo podle skutečné události, tak dávám do doporučených.

28.10.2023 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Krásný pohádkový příběh na klidný večer, příjemné čtení s nádechem erotiky. Romantický příběh, který je plný náhod, jednoduše pohádka pro dospělé mi utekla hrozně rychle. Krátké kapitoly a postavy si rychle oblíbíte, sem tam se i zasmějete. Jak knížka dopadne vám bude hned jasné od samého začátku, proto jsem neměla velké očekávání a milý epilog zpříjemní její závěr.

07.09.2023 5 z 5

Scénář na lásku Scénář na lásku Annabel Monaghan

Klidný a láskyplný román s filmovým prostředím. Kniha se četla sama, i když je děj kapku průhledný, stejnak jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Nora a Leo, jejich románek opravdu jak z filmového scénáře je pohodový s kapkou zamotanosti. Nečekala jsem takovou zápletku, proč mezi sebou najednou měli prázdno, čekala jsem něco jiného, že opravdu se vrátí Ben a bla, bla. Nakonec vše dobře dopadlo a Noře jsem fandila od samého začátku a jsem ráda za splnění jejího životního cíle, každá by chtěla takového trochu Lea.

14.07.2023 5 z 5

Nehoda Nehoda Natalie Barelli

Musím dát plný počet hvězd, tohle bylo parádní. Kniha je čtivá od samého začátku do úplného konce. V jednu chvilku si říkáte jaká je Kat naivní ženská, ale stejnak zjistíte, že se vezete v tom sní a vše vám dává později smysl a řeknete si konečně. Děj vás napíná po celou dobu čtení. Trochu mi to připomíná knížku Greenwich park, která taky stojí za přečtení, ale tohle je lepší. A co napsat o Eve??? Nenapíši nic, doporučuji. Doufám jen, že spisovatelka přijde s něčím dalším skvělým, jako je Hospodyně a tohle.

08.04.2023 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Tento příběh se četl úplně sám. Morgan a Clara, matka s dcerou, které jsou rozdílné a přitom obě stejné. Moc se mi to líbilo a doufám, že další Colleny knížky budou taky tak čtivé a super, zatím druhá nej co jsem od ní četla.

01.04.2023 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Nevím, jak tohle hodnotit, dávám 3* za knížku a 1* za čtivost. Budu tu za blázna, když napíšu, že děj nic moc. Tajemství ze zákulisí skupiny a playlist písni super, ale číst v každé kapitole, jak Killian má v gatích Killiána a neustálé připomínání, má klacka jako macka a Libbi kundi……u jako rozteklou buchtičku, to už mi lezlo na nervy. V podstatě se vše točilo dokola, nic extra záživného. Ze začátku jsem čekala lepší koncert a konec, moc rychlí se znějícími svatebními zvony?Zajímá mě více Scottie, určitě si přečtu i jeho příběh a Jaxe taky.

27.11.2022 4 z 5

Léto v Paříži Léto v Paříži Sarah Morgan

Dokonalá pohádka pro dospělé, nenáročná oddechovka, která vám nedá spát a musíte číst dál a dál. Dlouhé kapitoly vám rychle utíkají. Krásný příběh plný přátelství a lásky s atmosférou Paříže. Úplně mám chuť se tam ihned rozjet.

01.10.2022 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Jak zde někteří píší, kniha se čte sama a dějrychle utíká. Nejdřív jsem si myslela, ten chlap je opravdu neandrtálec a chová se k ženě opravdu, jak k hovnu. Jenže vše se ukáže v ději. Lehká zápletka s happyendem, která potěší každou, co od těchto knížek očekává. Ubírám hvězdu za nadměrné vulgarity, které už mě konci moc nebavily. Jenže to patřilo k povaze Andrewa, aby vynikla jeho postava. Aubrey byla na mě trošičku naivní holka, ale moc se mi líbila v tom, že šla za snem v baletní kariéře a uměla poslat Andrewa do hajzlu :-D , když to bylo potřeba a pěkné ho podusit.

07.09.2022 4 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Těšila jsem se na tu knížku a čekala, že bude stejně dobrá jako série předtím. Ze začátku jsem se nutila číst dál a dál. Pak to přešlo v akční děj a už mě to netáhlo a konec byl zdlouhavý. Zřejmě jsem se namlsala Čtvrtou opici. Teroristický útok, výbuchy a oheň , nevedlo mi to. Dávám 4* jen proto, že konec nebyl přehnaný a Cole byl sympaticky od začátku. Uvidíme jaký bude ZVUK.

18.08.2022 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Audiokniha- začátek byl děsný. Nudný a zdlouhavé pro poslech. Myslela jsem, že to poslouchat nebudu, ale vydržela jsem. Pak mě vše překvapilo, takový závěr jsem nečekala. Doporučuji.

21.02.2022 4 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Za mě výborné čtení, napínavé až do konce. Knihu jsem našla náhodně na databázi a musím říct, že přečtení stalo za to. Jdu na druhý díl. Konečně se dějí i hrůzné případy v Rakousku i v Německu, než neustále v USA a Anglii. I ČR se zapojila jako země dealerů kokainu :-D a ztracených turistů. Moc doporučuji.

11.02.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Knížku jsem přečetla jedním dechem a bylo to napínavé od začátku do konce. Překvapivý konec mě dostal, tenhle příběh se mi líbil ze všeho nejvíce od této spisovatelky. Mohu doporučit.

04.11.2020 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Krásné a poučné čtení ... ale nebylo už možné rozlišit, která tvar patří člověku a která praseti ... svatá pravda

05.01.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Třetí díl za mnou a opět skvělé. Jen ty Cartetovi knížky jsou všechny stejně psané. Začátek parádá, dlouhé vyšetřování, a potom ke konci akce a reakce.
Je to velmi čtivé, napínavé a žádná hluchá místa, jen ten konec s Whitney je moc smutný, porad doufám, kdy se objeví štěstí i pro Huntera. Doporučuji a těším se na další díl.

29.01.2024 5 z 5

Zářivá noc hvězd a ledu Zářivá noc hvězd a ledu Rebecca Connolly

Krásný autentický příběh z pohledu záchranné lodi Carpathia, začátek čtení utíká v dechberoucím údivu a vidíte vše jinak, než co známe. Jenže pak to spadne opravdu do takového klišé, že jsem se musela nutit číst. Čekala jsem také více podrobností o zajímavostí o Titaniku a třeba svědectví okolních lodí, které zachytily signál. Moc se mi líbil pohled kapitána Rostrona, musí byt velmi těžké rychle jednat o záchraně a přitom neohrožovat životy svých cestujících. Dávám krásné 4**** a tento příběh si najde své čtenáře se zájmem pro Titanic, škoda, že není víc takový knížek.

17.08.2023 4 z 5