Šárka88 Šárka88 komentáře u knih

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Příběh se velmi rychle četl, bylo to napínavé až do konce. Za mě spokojenost a stojí to opravdu za zamyšlení ohledně děje... můžeme opravdu změnit vzpomínky? Palec nahoru :)

05.01.2020 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Dočten poslední díl této trilogie, musím říct, že tento příběh na mě moc zdlouhavý , ze začátku dobrý a pak dlouhé nic a najednou konec. Přesto zdlouhavé nic, slušná detektivka s překvapivým koncem vás donutí číst a hltat stránky dále kupředu. Vesnice byla o malinko lepší a opět zde zemřelo dítě, proč? Co ty spisovatele k tomu vede. Dávám proto čtyři hvězdy a tu pátou dávám Adamovi..

03.09.2023 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Audiokniha- Eva Josefíková
Dám pět hvězd, ale s velkým ALE
Tento román ač ze začátku krásný a pro mě plný naděje, se ke konci proměnil ve velký smutek. Jsem z toho trochu rozhozená, míchá se ve mně nepochopení i porozumění, jak píše Veruci v předchozím komentáři.
Eva J. predčítala skvěle, i když místy se reakce někdy nehodila a myslím, že i ji ukápla opravdu slza, tak jako mně. Časem si přečtu další knížky od Jojo a s velkou chutí a mrknu na film.

07.06.2023 5 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Tohle bylo úžasné, tuto knížku jsem měla v knihovně hodně dlouho a už jednou jsem ji vzala do ruky a začala číst. Absolutně mě to nebavilo a nechápu teď proč vlastně? Vždyť ta knížka je super, hodně jsem se pobavila nad výmysly, které Becca předvedla. Tato knížka od této spisovatelky je první, kterou jsem přečetla a ostatní, ač mají nízké hodnocení určitě přečtu taky.
Je zvláštní, jak na některé knížky člověk musí dozrávat později a zjistíte tu chybu, že jste ji nevzaly do ruky dříve. Trochu mi tento děj připomíná knihu ,, Dopisy, které nikdo nečetl,, ale trochu jinak. Mohu jen doporučit, krásný pohádkový příběh.

24.03.2023 5 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Audiokniha- moc se mi to líbilo, čtení Vondráčka, Maxiána a jedné vsuvky Jitky Ježkové bylo úžasné. Líbila se mi česká verze detektivky z 90. let , žádný velký krvák a bylo fajn poslouchat, jak museli vyřešit vraždu bez velké techniky. Neříkám, že chyby zde byly ohledně postupu. Konec trochu průhledný, ale na ohodnocení to nemění. Poslechnu určitě další díly.

21.11.2022 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Ze začátku čtení mi nějak stránky nechtěly utíkat, nic se nedělo a pak to přišlo. Super thriller a neskutečně napínavý s mnoha připojením a překvapením pro mě zároveň. Hodně čtivý příběh a pokračování Sabiny a Maartena Sneijdera, pardon Maartena S. Sneijdera. Co ještě napsat, souhlasím se všemi, kteří napsali svá hodnocení typu pecka a super.

08.08.2022 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Nový rok jsem začala druhým dílem R. Huntera a opět skvělé. Do poslední chvíle jste napnutý jak kšandy a hltáte každou stránku, která vás nutí pokračovat. Těším se na další díl a dávám do doporučených.

06.01.2024 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Konečně jsem se dostala i Carterovi a teď nechápu proč jsem dva roky četbu jeho série odkládala. Za mě skvělé, Huntera a Garciu jsem si ihned oblíbila. Padoucha jsem si ze srandy označkovala hned a musím říct, že napětí a odhalení se skrývá do samého konce a paráda. Chris nešetří brutalitou a surovostí. Četlo se to samo a těším se na další díly. Doporučuji .

10.12.2023 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Tohle nepotřebuje komentář, opět jedním slovem PERFEKTNÍ ! Dávám do doporučených a rychle sem s dalším dílem.

29.07.2023 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Příběh plný emocí, kdo nezažije nepochopí. Někdo vidí Quinn jako sobeckou ženskou vůči Grahamovi, aby dosáhla výsledku. Někdo vidí Grahama jako netaktního zmetka vůči Quinn. Při čtení se ve mně pocity míchaly jak v mixeru a viděla Grahama v tom druhém světle, on jako sobec vůči ní. V dopisech se vše vysvětli a přitom stačilo si promluvit o svých pocitech a bylo jich mi líto obou. Také jsem ve výsledku spokojená jak to vše dopadlo.

11.02.2023 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Audiokniha
Pátý díl a opět velkými písmeny SKVĚLÉ ,sice všechny jeho knížky jsou stejné, ale tohle jsem si opravdu užívala. Napínavé, překvapující, super zápletka a konec, žádná hluchá místa.
Těším se na další díl a doporučuji.

04.04.2024 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

(SPOILER) Audiokniha - Vanda Hybnerová
Opravdu tento díl zatím nejlepší, který jsem poslouchala. Vyprávění z Josiina dětství bylo silné, jako malá zažila hrozné věci, a přesto z ní vyrostla silná žena. Ke konci se možná trochu zamotáte ve jménech, ale pak to vše do sebe zaklapne. Doporučuji

04.03.2024 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Opravdu dívčí pohádkový román s krásným koncem. Být mi osmnáct, tak snad i brečím, jenže už jsem stará kozina, tak si jen povzdechnu a řeknu moc pěkné to bylo. Colleen to umí psát moc pěkně, že každý příběh chytne u srdce. V některých částech mi Beyah lezla na nervy :-D. Dávám krásné čtyři ****.

14.10.2023 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Audiokniha - Vanda Hybnerova
Souhlasím naprosto s Janabib , poslechla jsem knihu téměř rychle a děj vás vtáhne od samého začátku. Jen jsem nepochopila také ten konec, proč skákali do té vody :D. Dále velmi napínavý příběh a zase, ach ty děti. Dávám 4**** a velkou 1* hvězdu za předčítání Vandě , ten hlas mi k Josie sedl, jako prdel na hrnec :D, tak nějak si ji představuji. Josie jako Vandu H. , ale Vanda mi je víc sympatická. Určitě poslechnu další.

07.08.2023 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Tohle čtení mě bavilo, Blaire mi byla sympatická od začátku a pobavila mě svými hláškami, jen rychle zapomněla na ,, Dřevoblbce” a už to byl Ronan, který byl taky sympaťák od začátku. Odpočinková knížka se sladkou romantikou po náročném dni.

27.02.2023 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Další díl se seržantem Pú a Tilly Rozumbradovou ( Emily se povedlo oslovení) zavítal to taje Sumitu a minulosti v Afghánistánu, tajných služeb. Pro ženskou místy celkem nudné čtení , ale krátké kapitoly utíkaly velmi rychle a nejvíce mě bavila Tilly se svými otázkami ,, A co je to sperma?,, :-D. Tilly je proste úžasná a proto si zaslouží plný počet hvězd a Poe taky. Když vás zaujme děj, tak ani nezaregistrujete překladové chyby, knížka je velmi čtivá, ač tajné služby FBI a MI5 nejsou zrovna můj šálek kávy, ale koncové rozuzlení vás mile překvapí . Těším se další pokračování.

01.12.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Ani nevím, jak toto vlastně hodnotit, myslím, že nejkratší detektivní knížka za celou dobu čtení. Příběh utíkal dobře, ale místy mi vadila přítomnost dětí a jindy to mělo celkem legrační úryvek. Rychlé rozuzlení případu a klasický happyend. I já si nenechám ujít pokračování.

29.08.2022 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Poslouchala jsem audioknihu při každé volné příležitosti a moc krásný dojemný příběh. Ve válečné době to bylo jistě těžké. Napínavý děj, až do konce a jistě každému ukápla slza. Moc doporučuji příběh plný emocí a nešťastné lásky.

05.01.2022 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Audiokniha
Taková naučná přírodovědecká detektivka s pomalým začátkem, kde se pár kapitol vysvětluje teorie o něčem a ničem. Později už je to zajímavější a konec zrychlený. Přes to vše to bylo celkem příjemné poslouchání.

24.09.2023 4 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Hodnotím 4+1* velkou hvězdu za ten konec . Děj na mě moc protáhlý, ale i tak velmi čtivé a velmi brutální. Bylo to napínavé a strhující. Zajímavé, jak osoby, které jsou zde v knize jsou spolu nakonec propojené. Kopíráka jsem odhalila za polovinou knihy a už jsem čekala, kdy se to Care podaří. Ačkoliv Jess byla na mě ,,mrcha fandila jsem ji ve vztahu s Griffinem. Snad spisovatelka napíše další dobré dílo. A teď si dám něco sladkého :D

19.07.2023 5 z 5