Sarka25 Sarka25 komentáře u knih

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Dlouho už jsem nečetla tak dobrý thriller..
Že začátku jsem si říkala no celkem nic moc to určitě bude hne jasný to něco udělá... ale pak ten zvrat a už jsem nemohla přestat číst.. super a kdybych někdy nedej bože potřebovala "pomocnici" zavolám si Milie

02.09.2023 5 z 5

Záblesk ve tmě Záblesk ve tmě Stacy Willingham

Super thriller. Četlo se to úplně samo. Sem tam byly části které mě trochu nudily a knihu zbytečně natahovaly ale jinak skvělé. Hlavní hrdina byla taky fajn. Ráda jsem se ke knize vracela a bavilo mě tipovat jak to dopadne. Doufám že to nebyla autorčina poslední kniha

22.02.2023 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

O muj bože. Neuvěřitelné ze už jsem to precetla. Tato série knih je tak dobra ze nic tak skvělého jsem uz dlouho nečetla. Strika úplně miluju a doufám ze jednoho dne budu číst jak spolu s Robin randi. Je me to moc lito ze jsem dočetla tak dobrou knihu a ze si ještě nějaký pátek počkám na další. Na to ze mela kniha 1000 stran se četla úplně sama. Netušila jsem kdo je vrah a ani zda je oběť na zivu nebo ne. J.K. ma muj obdiv.

05.07.2022 5 z 5

Pohádka Pohádka Stephen King

Hrozně dlouho jsem se odhodlavala k přečtení, trochu mě odkazovala tloušťka knihy ale jak jsem se začetla tak pane jo láska na první strance.. úžasná kniha.. hodně dlouho jsem nečetla něco tak úžasného. Pohadka pro dospělé. Nemám nic co bych vytkla .. škoda že z toho není nějaká série Empis mě bude opravdu chybět.

17.01.2024 5 z 5

Skvělá kniha ! Prectena jedním dechem. Ještě pár dní ve mě bude rezonovat. Skoro celá kniha je napsaná zábavně a ukazuje nám jaké to je vyrůstat ve filmovém světě a me to moc bavilo ale asi cca poldedni 3 kapitoly zabrousi autor do hodně citlivých témat a to mě opravdu dostalo. On mě dostal a vubec jsem netušila jak to po HP měl těžké a ma můj velký obdiv že šel s kůži na trh. Skvělá kniha.

23.01.2023 5 z 5

Zvedá se vítr Zvedá se vítr Kateřina Surmanová

Druhá velice očekávaná kniha od Kateřiny Surmanove
Kniha se mě opět líbila první část možná o krapipetk víc kde dětští hrdinové zažívají neobvyklá do rodruzstvi. Druhá půlka a rozuzlení všeho byla taky moc dobrá. Kateřina umí rozhodně dobře psát a čtenáře zaujmout. A líbí se mě ze tam jsou i skutečná fakta.

10.10.2023 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Opět napínavý příběh ze zajímavého prostředí. A bylo hezké číst o olympiádě kdyz zrovna jedna byla. Z politického prostředí jsem asi ještě nic nečetla. A tema posttraumaticke stresové poruchy bylo také zajímavé. Libi se mi vývoj mez Strikem a Robin, moc bych jim to přála. Strike se moc charismatický muz a zazvonil u mich dveří tak si asi cvrknu. Ale kazdy/a si ho představujeme jinak. Tesim se na další pokračování s touto dvojici.

08.03.2022 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Byla to báječná kniha.. Od začátku do konce se člověk nenudí. Je pravda, že jsem si říkala že když jsem videla film, tak mě to moc bavit nebude. Ale opak je pravdou , kniha me moc bavila a byla takovím doplnkem k filmu. Myslím že mám dalšího nového oblíbeného autora ..

07.06.2020 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Miluju knížky kde se prolínají dvě časově linie. Tento trochu smutný příběh byl opravdu moc hezky a dost mě to bavilo. Myslela jsem si za izzy bude pra vnuckou Clare ale nakonec to mělo mnohé lepší rozuzlení. Knizka prectena jedním dechem.

16.10.2023 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Další dil dočten. Je to až neuvěřitelné, že spisovatelka knížek pro deti může napsat pro mě tak skvělou detektivní sérii. Každou další knížkou se o hlavních hrdinech dozvídáme víc a pozorujeme jejich zvláštní vztah. Autorka nás zavede do mís a temat která nejsou tak častá a svím psaním nás umí přenést přímo do dějě. Kniha byla opět super. Cormoran Strike se mě začíná dostávat pod kůži .. Má neuvěřitelné charisma. Jediné ci mě trochu vadilo bylo, že se Robin vdala. U knížky jsem se nenudila, je to tak čtivé, že když jsem nemoha číst třeba kuli vaření tak jsem poslouchala audioknihu :D

19.02.2022 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Kniha byla super, napínavá a opravdu čtiva a ty zvraty to jsem kolikrát nečekala. Chvilema jsem mela pocit, ze si někdo touto knihou inspiroval a vytvořil Covid a rozpoutal pandemii. Vím že kniha o tom nebyla ale trochu mě to to připomnělo. Jinak všem milovníkům Roberta Langgdona doporučuji. Ale upřímně jeho život bych mít nechtela.

19.06.2021 5 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Ufff.. asi takový mam pocit. Knihu jsem úspěšně dočetla a nemůžu říct, že se mi nelíbila ale jak jde o deti těžko se me to čte. Do první pulky to byla pecka, když pak kluk utekl dostavil se čtecí blok a musela jsem se nutit to dočíst. Poard někde píšou, že se ztrácí deti a ta představa, že je na tom jen kousek pravdy je děsivá. Stejně jako tahle kniha. Doufám ze pan King uz o dětech psat nebude.

23.04.2021 4 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Tak tohle byla nejlepší kniha co Darcy napsala. Přečetla jsem ji za dva dny. Nikde žádná hluchá místa, rozhodně jsem se u knihy nenudila a celk to bylo i dost napínavé. Hrozně se mě líbí jak umí Darcy skvěle vše do detailu popsat že si člověk připadá jako by tam byl s nimi. Super tema. Nemám co vytknout.

23.08.2023 5 z 5

Nespavost Nespavost Stephen King

Pro Kinga mam slabost a tato kniha byla opet jedna z jeho povedenych. Precetla jsem ji jednim dechem a popvrave jsem si na konci i pobrecela. Asi me ted spousta lidi bude povazovat za divnou ale co kdyz opravadu lidi maji "aury" a existuje neco jako NAHODA a UCEL .. je to velmi zajimavej pohled na svet

29.05.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Tuto knihu jsem četla několikrát a určitě se k ní ještě vrátím. Nejkrasnější příběh jaký znám a doufám že až moje dcerka povyroste a ji ji budu Harryho číst, že si jí zamiluje jako Já.

05.12.2017 5 z 5

Zlatá vařečka Zlatá vařečka Jessa Maxwell

Detektivní oddechovka při které budete mít chuť pořád něco jist. Opravdu je to soft detektivka při které se nebojíte ale dobře pobavíte. A ta obálka je moc krásná. Kniha neurazí ale ani to není žádná hytparada co tě vystřelí z bot.

25.02.2024 4 z 5

Ďáblovy dveře Ďáblovy dveře Lee Mountford

Jsem tak ráda že máme pokračování k první knize.
V této knize se dostáváme na úplný začátek příběhu domu Perronovych, jak se tam dostali a co předcházelo onu osudnemu dní než Rodiče Chloe a Sarah opustily ďábelský dům.
Za mě příběh super. Žádné nudné a zdlouhavé pasáže, kniha se čte sama a je i celkem strašidelná. Těším se na 3 díl.

27.06.2023 5 z 5

Jedna dobrá věc… a život znovu začíná Jedna dobrá věc… a život znovu začíná Alexandra Potter

A je to tu, další skvělá kniha od mojí milované Alexandry.. její knihy jsou skvělé oddechovky ze života.. miluju je pohladí po duši a ještě se u toho zasmeju. Jedná dobrá věc je opravdu povedený příběh o lidech a psovi který je všechny spojí. O komunitě, o pomoci ostatním, a jsou v ní zahrnuty všechny věkové kategorie. Za mě super, četla se jedním dechem, neodlozitelna kniha která když skončí tak je vám to líto.

26.02.2023 5 z 5

Moc krásná kniha, velice emotivní a upřímná. Dana sleduji na IG a tak mě zajímalo jak k zámku přišli a příběh se mě libil, pobavil, rozplakal a jednou jsem se i bála. Spouští věci jsou o autorovi nevěděla a jsem ráda že jsem ho lépe poznala. Knihu jsem přečetla jedním dechem škoda že nebyla delší. A na zámek se ráda pojedu podivat

07.02.2023 5 z 5

Případ mrtvého redaktora Případ mrtvého redaktora Josh Lanyon

Kniha byla docela fajn, taková lehčí detektivka. Líbilo se mě prostředí i to že hlavní hrdinové byli spisovatelé. Jediné co mě trochu zaskočilo byl popis sexuálního aktu dvou mužů. Nikdy jsem podobnou knihu nečetla a rozhodně nemám nic proti gayum jen jsem to nečekala. A myslím si že to není poslední knizka o panu Holmesovi a Moriartim

01.02.2023 4 z 5