sarekaslukova sarekaslukova komentáře u knih

Modrý záliv Modrý záliv Nora Roberts

celá série byla úžasná, ale tento díl se mi zdál méně vydařený než ty tři předchozí. Četl se skvěle, ale vadilo mi že některá fakta se tam opakovala z předchozích dílů. Ale i tak tahle série je úchvatná.

02.08.2013 4 z 5

Tichý přístav Tichý přístav Nora Roberts

Knížka se mi líbila jako předchozí v týhle sérii, ale musim dát jen čtyři hvězdičky, protože jsem čekala že se tentokrát nikdo brát nebude. Ale i tak jsem ráda že se mi dostala tahle sérii do ruky a už se těším na další díl.

31.07.2013 4 z 5

Smrtící klon Smrtící klon J. D. Robb (p)

Skvělé, ale trošku nepatrně horší než díl Smrtící vzpomínky. Ale i tak jsem si to čtení užila.

30.07.2013 5 z 5

Bouřlivý příliv Bouřlivý příliv Nora Roberts

Tenhle díl se mi líbil o něco víc než ten předchozí. Krásný počteníčko na večer. Dokonce mě i více emočně postihl.

20.07.2013 5 z 5

Past na dobrodruha Past na dobrodruha Nora Roberts

Hezké počteníčko, už se těším na další díl. Doufám že bude stejně čtivý jako je tento.

17.07.2013 5 z 5

Smrtící vzpomínky Smrtící vzpomínky J. D. Robb (p)

Skvělá knížka, dobře psaná a skvěle se četla. Nemůžu říct jestli to byl slabší díl, protože je to první knížka od Ní, ale dost se mi líbila.

14.07.2013 5 z 5

Pan Klarinet Pan Klarinet Nick Stone

Škoda že byl tak uspěchaný konec. Jinak to bylo dobrý. Za půlkou knihy jsem pořád ještě nevěděla co si mam myslet. Takový knížky mam ráda. Nejasný děj. Člověk si může udělat nekonečně mnoho konců než dorazí na ten konečný. V tomto případě jsem tento konec neočekávala. Opravdu povedená kniha.

05.07.2013 5 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Od knížky jsem čekala něco víc. Než jsem ji začala číst přečetla jsem si komentáře a v celku byly pozitivní. Nevím, podle mě tam nebyla skoro žádná akce. Pořád jsem se divila lidem kteří věřila panu Bobligovi vše co říkal. "To je ďábel nenechá mluvit". Možná to je tím že nejsem věřící, možná to byl zrovna blbý výtisk, ale já byla dost zklamaná.

31.05.2013 3 z 5

Hra se smrtí Hra se smrtí P. J. Tracy

K přečtení této knížky jsem se nemohla dlouho donutit. Vždy jsem začala a po pár stránkách mě to přestalo bavit. Ale přesto jsem ji přečetla. Byla to příšerná nuda. Trochu mě tam rozčiloval ten slušnej slovník policistů. Prostě ty sprostá slova k nim patří a nahrazovat je slovem Ježiškunakřížku mi příjde dost zbytečný.

20.04.2013 2 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Je to dobrá knížka, ale neni to zrovna knížka z který bych si sedla na zadek. Sice jsem nečetla Pýchu a předsudek, ale to nevadí určitě si ho přečtu. Jinak se mi to líbilo. Krásná oddechová knížka u který zažijete úžasný večere když nemůžete usnout. Sice začátek mě moc neoslovil a trochu jsem se u něj nudila, ale asi od poloviny mě to začalo velmi bavit. Nevim čim to je, ale pan Darcy mě nějak neokouzlil. Se zataženým dechem jsem čekala na moment kdy se Emily a Spike dají do hromady :-).

05.04.2013 4 z 5

Dokonalý jed Dokonalý jed Amanda Quick (p)

Knížka byla vážně čtivá. Popravdě jsem si myslela že to bude nějaká suchá detektivka z viktoriánský Anglie, ale obsahem knihy jsem byla ohromena. Bylo tam snad všechno. Láska, vraždy, napětí no prostě všechno co od knihy očekávám.

24.03.2013 5 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Nemůžu soudit ostatní knihy které Pan King napsal, protože toto byla moje první kniha od tohoto autora.
Sice jsem od této knihy čekala něco víc a v určitých pasážích trochu míň ale i tak je to docela dobrá knížka. Ze začátku jsem se nemohla vžít do děje a připadalo mi to trochu nudný. Ale tu ,,omáčku" jsem snědla a po ní následoval výborný desert. Nevím čím to bylo, ale moc jsem se u toho nebála. Ale určitě stojí zato si to přečíst.

05.03.2013 4 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Dobrá knížka. Nejdřív jsem si myslela že to bude něco jako Stmívání. Proto mě ani moc začátek nebavil. Ale četlo se to moc hezky. Prostě nešlo přestat musela jsem vědět jak to skončí. Ale tenhle konec jsem nečekala. Přišel mi nedodělaný a otevřený což neni zrovna dobrý. Sice je to knížka na pokračování, ale na další díl budu muset dlouho počkat. Jinak vážně dobrý a čtivý.

14.02.2013 5 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Hm z knihy jsem byla trochu zklamaná. Asi proto že jsem si myslela že to bude víc akční. Nevim jestli to bylo záměrem autora, ale ke konci se mi Anna úplně znechutila. Ani jsem nedokázala litovat, že umřela. Poslední část to bylo to nejnudnější a nejmíň zajímavý. Ale i přesto se mi to líbilo. Čtyři hvězdičky dámám protože jsem se u nějakých pasážích nudila.

07.02.2013 4 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Super knížka. Když jsem to četla nutilo se to nad sebou zamyslet. sice mi připadalo docela komické to stím NE a NECHCI ale jinak dobrý.

Ty kluci jsou fakt šílený Ty kluci jsou fakt šílený Thomas Brezina

Tyhle dvě holky mě hodně bavily tak když mi bylo asi tak jedenáct. Bylo to zábavný počtení na večer. Ale teď by mi to asi už tak nepřišlo.

29.01.2013 3 z 5

Nebreč, Lucie Nebreč, Lucie Stanislav Rudolf

Nevim, nějak jsem se pořád nemohla vcítit do hlavní hrdinky a tak se to táhlo asi jako hodina matiky. Ale doufám když si to přečtu do budoucna znova tak změním názor.

29.01.2013 3 z 5

Čtyři a půl kamaráda Čtyři a půl kamaráda Joachim Friedrich

U tohohle dílu vážně nejde přestat číst. Děj byl docela i napínavě napsaný takže dobrá knížka.

29.01.2013 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Další díl který mě bavil. Sice film byl o docela dost horší ale co knížka je knížka. Super!!!!

Kamošky navždycky Kamošky navždycky Sylvia Schneider

Jo tak tohle byla vážně hrůza. Díky bohu že to mělo jenom 116 stránek. Ale i těch 116 stránek bylo o ničem.

29.01.2013 1 z 5