sarekaslukova sarekaslukova komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

První díl série Pottera a můžu ho přidat mezi mé oblíbené kousky. Vážně se mi to líbilo. A myslím si že kdyby se mi to nellíbilo nepouštím se do přečtení všech dílů.

29.01.2013 5 z 5

Poklad černého delfína Poklad černého delfína Jaroslav Foglar

Od knihy jsem čekala něco jiného. Chvílemi to bylo napínavý, ale chvílemi jsem se u toho docela dost nudila proto musím dát jen čtyři hvězdičky.

29.01.2013 4 z 5

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Super knížka, Rudolf píše vážně dobře. Nejdřív jsem si myslela že to s Jitkou a Honzou zkočí jinak, ale tohle bylo o dost lepší. Knížka která vážně stojí zato si ji přečíst.

14.12.2012 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Celkem to ušlo. Sice jsem se u toho docela dost nudila, ale stejně měl spisovatel dobrý nápad napsat něco takovýho. Dost mě naštvalo ten film. Byl vážně děsnej vážně. Když jsem to četla tak jsem si řikala. Sakra jak by bylo mě kdyby jsem oslepla a nebo kdyby jsem byla mezi těmi který neoslepli. No bylo by to děsný a to nemluvim kdyby jsem ještě něla za paty ty rostliny. Ale i tak tomu musim dát jen tři hvězdičky protože nemam zrovna dvakrát v láse když se u knížky nudim.

17.11.2012 3 z 5

Dotek lásky Dotek lásky Margaret Drabble

Když jsem si tu knížku pujčovala v knihovně tak jsem netušila do čeho jdu. Myslala jsem si že to budde zase nějaký román který skočí jako všehny ostatní romány šťastnym koncem. Ale byla jsem překvapena. Knižku s tímhle témaem jsem četla poprvé. Jinak byla vážně hezká. Sice ze začátku jsem se nějak neorientovala v časovým ději a proto mě to zezačátku nebavilo, ale asi od půky knížky jsem se do toho začetla a bylo to hezký počtení. Neskončilo to jak jsem si myslela. což mě dost potěšilo. Výborná knížka!!

28.10.2012 5 z 5

Sedm démonů Sedm démonů Barbara Wood

Skvělá knížka asi by jsem nikdy neřekla že ěco takovýho mohla napsat žena. Bylo to trochu víc brutální, ale zase fakt dost napínavé. Ke konci jsem se jako divila že umřou všichni ale nakonec mě udivilo to co se stalo. Vážně povedené dílo.

30.09.2012 5 z 5

Oko Horovo Oko Horovo Carol Thurston

Skvěle napsaná knížka. Četla se výborně. Bylo to super láska historie a Egypt. Myslím si že autorka měla vážně výborný nápad že do toho přidala i součastnost a že to nebylo jenom suché povídání o historii jako v hodině dějepisu. Vážně super doporučuji!!!

21.09.2012 5 z 5

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Úžasný, knihu jsem měla přečtenou za jeden večer. Asi nejlepší knížka z selé serie. A myslim si že je vážně dobře že Refaim nakonec neumřel. Vážně super!!!

13.09.2012 5 z 5

Feťák Feťák William Seward Burroughs

Bože to byla nuda. Četla jsem už pár knih o drogách, ale tahle byla příšerná. Ještě že měla tak málo stránek.

07.09.2012 2 z 5

Super. Tenhle díl se mi opravdu líbil. A kdyby jsem to měla srovnávat s filmem tak i film nebyl špatnej.

02.09.2012 5 z 5

Jaká je Will Jaká je Will Conti Giulia

No tak tahle knížka se mi dlouho válela v knihovně bez toho aniž by jsem si ji přečetla. Witch nemam moc v oblibě. Ale jinak tak knížka selkem ušla.

02.09.2012 3 z 5

Probuzená Probuzená Kristin Cast

Bomba jako celá série Školy noci. Nejdřiv mi dalo trochu zabrat než jsem si zase vzpoměla jak to bylo v poslednim díle kterej jsem četla před dlouhou dobou ale i tak to bylo super. Už se nemůžu dočkat až si koupim další díl.

29.08.2012 5 z 5

To jsme, prosím, nebrali To jsme, prosím, nebrali Stanislav Rudolf

Super knížka. Moje alespoň myslim první knížka od Rudolfa a dost se mi líbila.

23.08.2012 5 z 5

knížka je vážně suprová. Ze začátku jsme jí doslova hltala. Ale ke konci mě sice pořád bavila protože je vážně suprová ale četla se mi děsně pomalu. Ale určitě toho nelituju že jsem is ji přečetla. Je vážně skvělá.

20.08.2012 5 z 5

Bronzový poklad Bronzový poklad Eduard Štorch

Super bavila mě dokonce i víc jak Lovci mamutů. Štorch píše vážně pěkně a čtivě.

19.08.2012 5 z 5

Borcův kodex Borcův kodex Barney Stinson

No seriál Jak jsem poznal vaší matku mam ráda, proto jsme si htěla i přečíst to o čem Barney pořád mluví. Nějaký pravidla jsou vtipná ale jinak mě to mo neoslovilo.

19.08.2012 4 z 5

Výlet pana Broučka do XV. století Výlet pana Broučka do XV. století Svatopluk Čech

Tah tohle mě vážně nebavilo. Příšerně jsme se u toho nudila.

02.08.2012 2 z 5

Herák Herák Melvin Burgess

Vau super knížka sice mi to přišlo takový jako pohádka kde všechno dobře dopadne a ono to tak i vlastně bylo. Moc mě bavila, ale znova by jsme si ji asi nepřečetla. Prostě knížka s účelem odstrašit děti on drog. My děti ze stanice zoo byla lepší. Ale autor měl super nápad udělat to z různých pohledů lidí.

29.07.2012 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Vau to bylo něco. Knížka je vážně hodně poutavá. Moc mě mrzelo že jsme první vidělala film, ale kdyby jsem ho neviděla ke knížce se vůbec nedostanu. Byla to jedna z mála knih u které jsme potřebovala kapesníky. Super nápad byl že se to napsala z různých pohledech lidí. Vážně super dílo.

16.07.2012 5 z 5

Ochránce / Tanec v přítmí / Opravdové zlo / Čarovná zahrada Ochránce / Tanec v přítmí / Opravdové zlo / Čarovná zahrada Julie Garwood

Super knížka. Sice se četla vážně pomalu a padoucha člověk poznal hned nazačátku,ale stejně jsem byla zvědavá jak to snim dopadne.

10.07.2012 5 z 5