Sedm démonů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Napínavý příběh se odehrává v záhadném Egyptě plném exotiky, kouzel a tajemství skrytých po celá tisíciletí v poušti. Mladý egyptolog Mark Davison dostane lákavou nabídku, aby vedl práci na vykopávkách. Zároveň získá i deník svého předchůdce, archeologa, který pracoval na stejném místě před sto lety. Psal v něm o podivných a neuvěřitelných událostech, zápisy však náhle končí. Mark se vydá do Egypta, kde by chtěl objevit hrobku faraona. Avšak celý jeho tým ohrožuje záhadná a životu nebezpečná moc......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1388/big_sedm-demonu-EbL-1388.jpg 3.7286
Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné, Romány

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Sieben Dämonen, 1995


více info...
Nahrávám...

Komentáře (40)

Kniha Sedm démonů

Kackac77
01. dubna

Knihu jsem četla jako knihu měsíce čtenářského klubu na Booxy , jinak bych po ní asi nesáhla. Často tímto způsobem objevím poklady. Tentokrát tedy ne. Děsně mě to nebavilo. Na to, že šlo o dobrodružství, starý Egypt, takže fakt dobré téma.....tak nic. Opravdu jsem se poctivě se snažila do příběhu zaplout, ale povedlo se mi ho pouze přetrpět.

Irsaf
25. března

Knížku jsem měla v plánu číst už několik let. Až teď díky čtenářskému klubu jsem se k ní dostala.
První půlka mě bavila, ale u té druhé se to zvrtlo a bylo to spíš trapný, než zábavný čtení.
Mark byl teda pěkný blb.
Za mě teda zklamaní.


sidonka
14. března

Moje první knížka od autorky, ať není zrovna moc chválená, výprava do Egypta objevit ztracený hrob, který je hlídán démony, se mi četla celkem fajn a jistě sáhnu po nějakém dalším z jejích děl

hanka24
07. března

Nenadchne a neurazí. Podle první kapitoly jsem si myslela, že děj je už předem jasný, nakonec to bylo jinak než jsem očekávala, ale až tak nějak moc vyumělkované a spíš k nevíře.

alishek
07. března

Knížka mě zase tolik nenadchla, napínavé to sice bylo, ale něco tomu prostě chybělo. Konec mi přišel strašně uspěchaný.

georginaa
04.08.2021

Tento díl mě nijak nenadchnul. O Egyptě a jeho historie bylo napsáno už plno dobrodružných románů, ale tohle byla slabota. Přitom vím, že tato autorka má daleko lepší knihy, ale tohle tak trochu pokulhává dějem.

Hall3006
22.02.2021

Co se může stát když najdete zakázaný hrob prokletého faraona? V této knize se fantazie meze nekladou a ač jsou někdy přitažené za vlasy, myslím, že i pro ty co Egypt zajímá, je to dobré čtení na způsob filmů ala Mumie. Prostě oddechovka na pár klidných večerů.

Martina.K795
21.11.2020

Na Woodovou docela slabota.I když jsem se nèkdy dost bála.

1