Sedm démonů

Napínavý příběh se odehrává v záhadném Egyptě plném exotiky, kouzel a tajemství skrytých po celá tisíciletí v poušti. Mladý egyptolog Mark Davison dostane lákavou nabídku, aby vedl práci na vykopávkách. Zároveň získá i deník svého předchůdce, archeologa, který pracoval na stejném místě před sto lety. Psal v něm o podivných a neuvěřitelných událostech, zápisy však náhle končí. Mark se vydá do Egypta, kde by chtěl objevit hrobku faraona. Ačak celý jeho tým ohrožuje záhadná a životu nebezpečná moc......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1388/big_sedm-demonu-EbL-1388.jpg 3.7263
Literatura světová, Dobrodružné, Romány

Vydáno: , Alpress

Sieben Dämonen, 1995

Kniha Sedm démonů

georginaa

Tento díl mě nijak nenadchnul. O Egyptě a jeho historie bylo napsáno už plno dobrodružných románů, ale tohle byla slabota. Přitom vím, že tato autorka má daleko lepší knihy, ale tohle tak trochu pokulhává dějem.

Hall3006

Co se může stát když najdete zakázaný hrob prokletého faraona? V této knize se fantazie meze nekladou a ač jsou někdy přitažené za vlasy, myslím, že i pro ty co Egypt zajímá, je to dobré čtení na způsob filmů ala Mumie. Prostě oddechovka na pár klidných večerů.

Martina.K795
21.11.2020

Na Woodovou docela slabota.I když jsem se nèkdy dost bála.

zdenaR
14.11.2020

Autorka má rozhodně i lepší knihy než je tato.
Příběh byl vcelku zajímavý (mám ráda egyptologii), ale jinak hodně ve stylu červené knihovny.
Tak snad příště s jinou knihou.

Andi
02.07.2020

Mnó. Když tak nemáte co číst a dáte na radu knihovnice. Bylo deštivo, ven se jít moc nedalo, hrozilo, že se potok i přehrada přelije, tak jsem si četla. Moc nadpřirozené, to knize ubralo na věrohodnosti, začátek zajímavý, prostředek se číst dal - to jo, ale ten konec, marjá, to jsem se chytala za hlavu. Jsem ráda, že už mám to čtení za sebou.

Leona333
28.03.2020

Tak tentokrát to byl horší průměr. A přitom vím, že autorka psát umí... Kniha je něco mezi archeologií a historií, něco mezi skutečností a mýty, něco mezi láskou a tradicemi, něco mezi duchy, kouzly a hororem?! Vlastně je to stále takové něco. Ale nic z toho pořádně.

Abroš
22.03.2020

Zajímavá "pohádka"na téma sedm morových ran egyptských

Matevi
12.08.2019

Příšerné. Tito napsala autorka úžasné knihy Pod africkým sluncem? V žánru by mělo být napsáno "béčkový horor". Hlavní hrdina je samolibý blbec, který mě celou dobu štval.