Jaká je Will

Jaká je Will https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76136/mid_jaka-je-will-MFM-76136.jpg 4 33 8

Witch-Tajné knihy série

Witch story série

. díl

Příhody, radosti a starosti jedné z pěti Čarodějek a strážkyně srdce Kondrakaru. Dozvíte se například, co se stalo ten večer, kdy se Will přistěhovala do Heatherfieldu, jak dopadlo její rande s Mattem, nebo co se stalo, když paní Vandomová pozvala na večeři učitele Collinse. (dobrodružství a tajnosti W.I.T.C.H.)

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

All about Will , 2004

mia.com
15.01.2023 5 z 5

Moje dospívání. Časopis mi máma koupila, když mi bylo asi 11 let a byla jsem už stará na Méďu Pusíka, ale malá na nějaké Top Dívky apod. No a totálně jsem si svět WITCH zamilovala! Musela jsem mít všechny knížky a všechny díly časáku.

Knihomolka506
26.08.2020 4 z 5

další popis, charakteristika jedné ze členek kouzelnych čarodejek, které bojují proti zlu. Všechno o ní, jejich zájmech nebo to , co miluje nebo nenávidí.

NikolaJ.
11.08.2016

V knihovně jsem našla všechny z této série, ale zrovna moji oblíbenou Will ne!

Mona.Lisa
23.04.2014 3 z 5

WITCH byly první knížky,které odstartovaly mojí čtěcí úchylku :)

Linu
25.03.2014

Witch jsem měla opravdu ráda. Přímo jsem na nich ujížděla!

Dep8
03.01.2013 5 z 5

V dětství jsem milovala Witch. Četla jsem komixy, knihy a dívala na seriál. Je to taková má dětská láska! :)

sarekaslukova
02.09.2012 3 z 5

No tak tahle knížka se mi dlouho válela v knihovně bez toho aniž by jsem si ji přečetla. Witch nemam moc v oblibě. Ale jinak tak knížka selkem ušla.

TessDragon
10.08.2012 5 z 5

Will, moje nejoblíbenější čarodějka z Witch. Will je hodně citlivá a zranitelná, ale přesto má v sobě sílu a energii. Miluje žáby a její koníček je plavání. A je zamilovaná do Matta Olsena. ;)

2007  86%Jaká je Hay Lin
2006  82%Jaká je Will