sarekaslukova sarekaslukova komentáře u knih

Knižka měla ze začátku strašně dlouhý začátek což mě moc nebavilo. Ale když už se Harry dostal zpátky do Bradavic opět mě to začalo bavit. Protože jsem viděla první film, který mě moc nezaujal věděla jsem co ke konci příjde, ale i přes to jsem měla dohnáno k slzám.

08.04.2012 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Bylo to pro mně docela velký zklamání (v dobrém :-)), čekala jsem od toho něco jiného. Něco nudnýho o čem se dá předpokládat že to dopadne šťastně láskou Kateřiny a Heatcliffa a ono nic. Pravda chvíli jsem se nudila,
ale bylo to fantastický. Mladí lidé, kteří nemají svoji lásku naplněnou a krutý děj týdle knihy byl fantastický. Moc se mi líbila.

31.03.2012 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Konečně mam celou Twiling ságu přečtenou. Musim uznat že první tři díly nebyly zas tak špatný jak jsem očekávala.
Rozbřesk na který jsem se hodně těšila mě zklamal. Komentáře k němu byly pochvalný tak jsem myslela že bude vážně hezký ale od strany 117 jsem se už začla nudit a ztěží jsem to dočetla. Moc se mi nelíbil.

21.03.2012 3 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Úžasná kniha po sedničce se stala moji nejoblíbenější. Hodně tomu dalo některé vtipné fáze. Nebo to že už to neni taková pohádka
pro prcky ale už se člověk uni trochu více napne. Sice jsem byla na Rowlingovou trochu naštvaná že ze scény odstranila S., ale jeho smrt tomu dodala šťávu.

12.03.2012 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

V Zatmění byly některé části u kterých jsem nemohla dál číst protože jsem se smála jako v kapitole KOMPROMISY.
Nebo tam byly části u kterých jsem se hrozně nudila. Ale bylo to o dost lepší než Stmívání ale horší než Nový měsíc.
Jinak celkem ušla.

04.03.2012 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Jako film se mi tento díl nelíbil. A jako kniha byla asi nejhorší z celé série. Ale kniha od filmu byla o dost lepší čož je zase dobré.

01.03.2012 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Mně se tento díl líbíl tedy daleko víc než Stmívání. Bylo to asi proto že tam nebylo tolikrát zmiňováno slovo Edward.
Zdál se mi i víc napínavý.

22.02.2012 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Nádherná kniha, asi jako všechny ze série Pottera.
Musim uznat že film nebyl špatný ale mě osobně dost mrzelo když tam zapoměli dát jednu srandovní větu co řekl Ron svému synovi.

08.02.2012 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Knížka se mi docela i líbila. Ale pořád nechápu proč všichni kvůli tomu dělali takový povyk.

05.02.2012 5 z 5

Rytíři z kamene Rytíři z kamene Thomas Brezina

Už jsem četla lepší knížky od Breziny, ale určitě děti by to bavilo hlavně to luštění.

19.01.2012 4 z 5

Čarodějův učeň Čarodějův učeň Otfried Preussler

Krásně sepsaný příběh. Velmi sem si tu knížku užila. Něco mi jméno Krabat říkalo už dřív ale nevěděla jsem co konečně jsem se to dověděla. Někdy tedy jestli existuje ten mlýn ve kterým se to odehrává chtěla navštívit.

16.01.2012 5 z 5

Čtyři a půl kamaráda a podezřelý ředitel Čtyři a půl kamaráda a podezřelý ředitel Joachim Friedrich

Pár fází je tam dost zábavných. Ale asi by jsem nechtěla mít takového ředitele.

Princeta a kapitán Princeta a kapitán Anne-Laure Bondoux

Moc krásný příběh. Občas si taky řikám že by nebylo na škodu nějaké takové souostroví najít. Tedy hlavně tu Elgolii.
Když umřel Orfeus bylo mi Malvy líto, ale obdivuji že to všecko tak dobře zvládla.
Moc hezký počtení.

Rambo I (První krev) Rambo I (První krev) David Morrell

Knížka se čte vážně hltavě. Začnete a nejde přestat. Ale film na který jsem se moc těšila mě vůbec neohromil. Zdál se mi trošku víc přetažený za vlasy.Kniha super.

07.01.2012 5 z 5

Čarodějnice na útěku Čarodějnice na útěku Celia Rees

Knížka se mi vážně moc líbila.Na začátku to bylo vážně smutné.Ale když to vemu kolem a kolem tak ta knížka moc veselá nebila.
Ale četla se hezky ráda by jsem si ji někdy znova přečetla je vážně hezká doporučuji!!!

07.01.2012 5 z 5

Čerti na Ještědu Čerti na Ještědu František Patočka

Četla se hezky nejvíc se mi líbila povídka o to zakletym děvinskym rytíři.

02.01.2012 5 z 5

Ptačí srdce Ptačí srdce Clive Woodall

Kniha se mi ze začátku nelíbila takže jsem ji četla na třikrát ale když jsem ji dočetla byla jsem z ní uplně PAF.
Moc hezký.

02.01.2012 5 z 5

Fyzika - elektromagnetické děje Fyzika - elektromagnetické děje František Jáchim

Skvělá pomůcka pro doplnění učiva. Nebo když potřebujete udělat na učitele dojem :-).

17.12.2011 3 z 5

Čeští panovníci v kostce Čeští panovníci v kostce Martin Víšek

Knížka je to docela i zajímavá zvláš pro ty kdo mají rádi dějiny.
Hodí se třeba do školy když si potřebujede vylepšit známku nebo zabotovat u učitelů.

17.12.2011 4 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Hezké nejvíc se mi libylo o LAKOMÝ BARCE.

11.12.2011 5 z 5