sarekaslukova sarekaslukova komentáře u knih

U Veliké řeky U Veliké řeky Eduard Štorch

Tadle knížka mě zezačátku nebavilala, zdála se mi taková nezajímavá. Ale nakonec když jsem přečetla pár kapitol jsem se doni začetla a začala mě bavit.Zaručeně doporučuji přečíst!!

11.12.2011 4 z 5

Kaštánek Kaštánek Vlasta Švejdová

Tadle knížka nebyla špatná.Pro ty kdo se teprve číst učí je vhodná a vřele ji doporučuji.

07.12.2011 3 z 5

Ze starých letopisů Ze starých letopisů Ivan Olbracht (p)

Docela hezká knížka.Pomatuju se jak nám ji v sedmí třídě pan učitel když jseme byli hodní četl.

07.12.2011 4 z 5

Polibek Polibek Jacqueline Wilson

Boží mohla jsem se počůrat smíchy když jsem dočítala konec.

29.11.2011 4 z 5

Chata v Jezerní kotlině Chata v Jezerní kotlině Jaroslav Foglar

Nejlepší foglarovka kterou jsem kdy četla. Je romantická s krásnou přírodou. Když jsem se dostala k tomu jak Ludva začne kouřit a přestane se s Pavlem kamarádit bylo mu trochu do breku.

28.11.2011 5 z 5

Jak na kluky? Vše o lásce Jak na kluky? Vše o lásce Sylvia Schneider

No tato knížka se mi nelíbila.Čekala jsem od ni víc proto mě tak sklamala.

22.11.2011 odpad!

Smrtící souboj Smrtící souboj Thomas Brezina

Vážně boží kniha stojí za to si ji přečíst.

13.11.2011 5 z 5

Malá čarodějnice Malá čarodějnice Otfried Preussler

Super knížka dobře napsaná a vtipná, hlavně Abraxas.

13.11.2011 4 z 5

Co věděly naše babičky a co jsme my zapomněli Co věděly naše babičky a co jsme my zapomněli Helena Vrábková

Kniha docela užitečná jsou zde zajímavé repty a plno ponaučení

11.11.2011 4 z 5

Jak jsem potkala osud Jak jsem potkala osud Šárka Junková

Knížka se mi ze začátku moc nelíbila ale postupem času když jsem byla starší jsem si ji opravdu oblíbila. Příběhy o lásce a životních problémech jsou smutně hezký a u téhle to nebylo jinak.

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Film je film a kniha je kniha u filmu jsem se lehce nudila zato u knížky jsem byla napnutá jak struna sice to bylo o proti fylmu těšší
ale zato krásnější.(podle mě)

Maharal - Tajemství talismanu Maharal - Tajemství talismanu Martin Bezouška

Ta to knižka je hezká i ve filmovém spracování. Musim přiznat že ve filmovém zpraování se mi líbila víc.

Senza super párty Senza super párty Thomas Brezina

Tato kniha jako skoro všechny knihy od Tomase Breziny byla super vždyť už ve jméně knih je super.

03.11.2011 4 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

tuhle knížku jsem milovala už jako dítě když mi ji maminka před spaním předčítala.
mylim že tadle knížka je nesmrtelná.

26.10.2011 5 z 5

Vražedná třídní schůzka a další tajemné historky Vražedná třídní schůzka a další tajemné historky Klaus-Peter Wolf

Asi nejlepší byla povídlka strážce brány a červené tlačítko ale celkem se to dobře čte no prostě hororové příběhy

S Klárkou za dobrodružstvím S Klárkou za dobrodružstvím Věra Řeháčková

Nejlepší kniha kterou kdy Řeháčková napsala je velmi dobrodružná a napínavá, dá se přečíst za jeden den a nedá se od ní odtrhnout.

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

Úplně super kniha romantická jak něco doporučuji přečíst má v sobě všecko vraždu napětí lásku a i svatbu :-).

Čarodějka Issy Čarodějka Issy Melvin Burgess

Tuto knihu jsem si doopravdy užila čarodějnice a nadpřirozené bytosti jsou moje. Úplně nejvíc se mi líbilo asi jak pozorovala ten sabat ale nejmíň se mi líbilo jak byly na u výslechoví komisi.
Vážně doporučuji přečíst když teď váháte jestli to náhodou neni kravina nechte se překvapit !!!

Prima sezóna Prima sezóna Josef Škvorecký

Občas jsem u toho nudila ale nějaké pasáže jako třeba hotel pro sourozence byly dobré a vtipné
ale nejvíce mě na téhle knize štvalo že byla aspoň jedna třetina psaná německy ale k tehdejší době to odpovídalo.

23.10.2011 5 z 5

Alice Alice Ludmila Poláková (p)

Když jsem knížku četla poprvé na konci se mi u ní chtělo brečet, byla to co očekáváte od knížky jako je tato:problémy ve škole a s kluky čeká každou dospívající holku.

21.10.2011 4 z 5