Smrtící souboj

Smrtící souboj https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95412/klub-zahad-smrtici-souboj-95412.jpg 4 107 10

Klub záhad série

Vicky, Jup a Nick jedou do Anglie, aby si tam vylepšili znalosti angličtiny. Proč se ale najednou třídní učitel a ředitel internální školy chovají divně? Členy Klubu záhad zachvátí naprostá hrůza, když zjistí, že vlkodlak a upír proti sobě nastoupí ve smrtícím souboji...

Horory , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Der Lehrer aus Transsilvanien , 2001

nikca1994
11.06.2023 2 z 5

Doporučuji skvělá kniha pro mladé čtenáře, pro dospělé moc už ne.

Tebby
15.04.2021 5 z 5

Kniha je od první stránky našlapaná akcí. A konec je dosti překvapivý. 5*

Knihomolka506
20.12.2020 5 z 5

Další dobrodružství party děti- detektivů, kteří musí jet do Anglie, protože by se měli zlepšit v angličtině. Ale proč se ředitel a jeden učitel chovají divně a záhadně se mění ve tvory, které dnes těžko najdeme? To je další případ na cestách pro Jupiter, Vicky a Nicka!

Orange8knihomol

05.03.2016 5 z 5

Miluju Klub záhad. Dost jsem se bála přebalu této knihy :D

Mixxa
29.02.2016 5 z 5

Tuto knížku jsem si po odstupu času přečetla podruhé a přesto mě bavila jako poprvé! Úžasný tým dětí, neustále napětí v příběhu a ten závěr... Nevím, co mě překvapilo více, jestli ten konec a nebo vlastně nový začátek? Posuďte sami.

Matous.Brabec
06.01.2014 5 z 5

Hlavní postavy knížky jsou tři kamarádi, kteří se jmenují Jupiter, Nick a Vicky a společně tvoří Klub Záhad.
Nickovi moc nejde angličtina, a proto ho rodiče chtějí poslat do anglické školy v Anglii. Rodiče ho ale nechtějí pustit samotného, tak s ním pošlou i jeho kamarády z klubu záhad. Všechno to začíná, když čekají na na vlak na nádraží v Dillingsu. Nick si jde při čekání na vlak sednout do staré čekárny, ale když otevře dveře, tak tam uvidí zvláštního kluka, který vypadá jako upír. Nick se snaží zeptat se na něco toho chlapce,ale když se ten chlapec otočil tak se Nick lekne jeho špičáků a bledé tváře a uteče. Když utekl z čekárny, tak jim zrovna jel vlak do kterého nastoupili. Ve vlaku se kamarádi Nickovi smáli, protože mu tu příhodu nevěřili, ale později zjistí, že Nick nejspíš nelhal...
Tato knížka mi připadá jako jedna z nejstrašidelnějších knížek série Klub Záhad. Knížka se mi hodně líbila, protože byla strašidelná a napínavá. Knížku bych zařadil pod detektivní, fantasy žánr a doporučil bych ji dětem od 12 let do 15 let.

Dep8
14.12.2012 5 z 5

Série Klubu záhad patřily mezi mé nejoblíbenější.

sarekaslukova
13.11.2011 5 z 5

Vážně boží kniha stojí za to si ji přečíst.

Thomas Brezina
rakouská, 1963