Modrý záliv

4. díl o Quinech. Příběh nejmladšího z bratrů začíná jeho návratem domů na pobřeží Marylandu mezi rodiny svých bratrů po dlouhém pobytu v Itálii, kde se prosadil jako úspěšný malíř. Než se dostal do rodiny Quinnových, zažil velice těžké dětství a o to víc si váží láskyplného prostředí v rodinách svých bratrů. Chce se konečně usadit doma, zvláště když se připomněla jeho nešťastná minulost a on je nucený čelit vydírání. Tajemství, které dlouhá léta skrýval a které mu pomohou nakonec nést jeho bratři, naruší zpočátku i silný citový vztah k mladé ženě, která se do městečka v jeho nepřítomnosti přistěhovala, aby se zbavila nežádoucího vlivu své bohaté rodiny a která se bojí možného zklamání. V rodině je ale pravidlem, že jeden bojuje za všechny a všichni za jednoho, a tak i Sethovy problémy mají šťastný konec....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2441/modry-zaliv-2441.jpg 4.3209

Bratři Quinnové 4.

Vydáno, Alpress

Chesapeake Blue, 2002

Kniha Modrý záliv

lusitta05

Konečne som dočítala, ale akosi to pre mňa stratilo to čaro, asi som nemala tú správnu náladu. Ale celkom fajn séria.

jinbr
17.08.2020

Seth byl moc a moc milý. Líbil se mi náhled do jeho duše umělce, umění je tvorba, která mě vždycky dostane. Na to musí být člověk trochu z jiné dimenze.

Kudík
21.04.2020

Hezké završení celé série po cca 18 letech, tentokrát zaměřeno na Setha. Bylo fajn zjistit, kolik má kdo dětí, a že si s rodiči moc nezadají. :) Klan Quinnů neměl chybu, i když nejvíc se mi líbila první dvojice, a to Anna s Camem. Pobavila mě zmínka o jiné sérii autorky, a to na "Gallagherovu hospodu".

petraj30
18.02.2020

Nádherné zakončení rozverné rodinky. Moc jsem si je všechny oblíbila a asi se mi po nich bude stýskat, ten jejich humor byl jedinečný. Škoda, že jsem taky nebyla pozvaná na jejich rodinou oslavu. Tam bych se určitě nenudila :-)
Po přečtení minulého dílu jsem si naivně myslela, že tahanice okolo Setha ustaly. No to jsem byla opravdu naivní, ale vážně jsem si myslela, že se "lady" už o nic nepokusí a nechá rodinku v poklidu žít. Tak alespoň teď můžu napsat, že už je vše vyřešeno :-). Jen ten konec mohl být o pár stránek delší.
Klidně mohlo být i pokračování, protože se rodinka začala rozrůstat:-)
Jen na závěr...… Když se manželky tajně vypravily za svými muži, tak bych si s "lady" taky trochu užila. Ta kdyby se mi dostala do ruky....
Mě se celý příběh rodiny Quinnů moc líbil. I když jejich dětství nebylo lehké, poprali se s tím se ctí a jejich nevlastní rodiče jim vždy ve všem pomohli. Skvělé!!!!!!

munka
22.02.2019

Príbeh Setha trefne ukončil sériu. Autorka posunula dej o osemnásť rokov a tak máme možnosť sledovať Setha ako dospelého. Nenáročné čítanie, ale zaujme a kto má rád romantiku príde si na svoje. Doporučujem.

verden
23.11.2018odpad!

Ja viem, prečo nečítam tento typ literatúry a keď som sa po xy mesiacoch pustila do Modrého zálivu, aby som potešila oca, ktorý mi knihu doniesol, bola som si istá, že to bude pre mňa boj. Bol.

Príbeh je neskutočný zlepenec gýčov a otrepaných tém, s plytkými postavami, ktorých konanie a zmýšľanie ma neustále prekvapovalo a vytáčalo, nehovoriac o ich totálne umelom a neprirodzenom vyjadrovaní a slovníku.

Naozaj nikdy nepochopím, ako Nora Roberts a jej podobné kvázi-spisovateľky dosiahli taký úspech, ale ak sa to niekomu páči, tak nech len píšu, no.

Skalara
15.11.2018

Poslední díl skvělý, stejně jako ten první.

jitka7
29.06.2018

Moc se mi líbilo pokračování jejich životů. Sem tam byl příběh Setha slabší, ale naprosto mě nadchlo jejich shledání, další děti, Anna... naprosto skvělé.