sandra.sancho sandra.sancho komentáře u knih

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Na dovolenou dobre, jen mě chvílemi štvalo že tam nebylo nic moc dobrého, ale i takový je život.
Konec jsem úplně nepochopila :D
Ale rozhodně Hartla nezatracuji :)

04.10.2019 5 z 5

Bůh chrání milence Bůh chrání milence Johannes Mario Simmel

Za mě velmi ctiva kniha, četla se mi moc pěkne,konec překvapí i přesto, že od druhé Kapitoly víte jak celý příběh skončí.

17.08.2019 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Kniha jako taková se mi četla dobře, ale asi to chce číst v klidu a naprosto soustředěné, na konci jsem totiž zůstala mírně ztracená. Asi mi unikly nějaké souvislosti v příběhu.
Celkove ale hodnotím pozitivně.

05.08.2019 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha mě bavila. Hlavní hrdinku sem chápala a fandila ji. Konec jsem nečekala.

02.08.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Skvělá kniha plná zvratu. Jen se mi nechce věřit že tohle vše se vejde do jednoho života. Ale nic to nemění na tom že kniha byla zajímavá a četla se víc než dobře. Prostě téma 2.svetove války málokdy zklame.

02.08.2019 5 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Zajímavé, chvílemi z ní až mrazilo. Četla jsem ji už dávno ale pořád si jimatně pamatuji.

02.08.2019

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Skvělá kniha určitě si ji někdy přečtu znovu. Je to už nejaky pátek co jsem ji četla, ale pocity z ní jsou stále pozitivní.
Skvělé vykreslene postavy, které u když nejsou prvoplanove dobre tak jsou vám sympatické.
Nemám co vytknout.

01.08.2019 5 z 5

Opiju tě rohlíkem Opiju tě rohlíkem Simona Monyová (p)

Přesně jak píši ostatní. Oddechovka. Jen konec kvapny, zajímalo by mě jak jejich život pokračoval.
Ale po dlouhé době knížka po které mám chuť si začít číst něco dalšího, za to má u mě plus :)

22.02.2019 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Ten konec me proste nastval. Ale kniha jako takova je super, jestli se to vubec da rict o knizce s timto tematem..

05.02.2017 5 z 5

Mne soudila noc Mne soudila noc Valja Stýblová

pěkně napsaná kniha, která se četla sama, a občas člověk zůstal "čumět"

27.09.2015 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Moje třetí knížka od této spisovatelky, a nezklamala. Jasně, Než jsem tě poznala, byla lepší, ale příběhy se vůbec, ale vůbec nedají srovnávat. Má styl psaní, který mě vždycky vtáhne do děje. :)

31.05.2015 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale dala by se poměrně dost zkrátit. Třeba prostřední část kdy putoval mš až tolik nebavila. Ale konec byl moc pěkný, člověk se u této knihy vážně zamyslí.

21.05.2015 4 z 5

Samotářka z Mill River Samotářka z Mill River Darcie Chan

Mě se kniha líbila od začátku do konce, a na konci to krásně do sebe všechno zapadlo, a vůbec mi to nepřišlo kýčovité. Táhlo se to celou knihou to co se stalo na konci :) A možná to bude znít divně, ale na mě Mary působila hrozně pozitivním a klidným dojmem, i když byla v podstatě chudák a bylo mi jí líto.

13.02.2015 5 z 5

Černý Petříček Černý Petříček Karolina Světlá (p)

Pořád jsem doufala v dobrý konec, a i když nebyl, oni svoje štěstí našli :) moc se mi líbila a dokud jsem nedočetla, nešla jsem spát :) což teda nebyl takový problém těch 100 stránek :)

03.02.2015 4 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Skvělé čtení, film jsem naštěstí neviděla, takže nemůžu srovnávat :) Pro mě originální příběh, a i když už mi není 16 let, dokázala jsem se naprosto vžít do Katniss :)

02.02.2015 5 z 5

Paní komisarka Paní komisarka Jindřich Šimon Baar

Mě se moc líbila, mám ráda knihy ze starších dob, kdy se "podíváte" jak se žilo dřív. I když se začal spor o Lůsy, pro mě to bylo pohodové čtení a chystám se i na Osmačtyřicátníky a Lůsy :)

30.01.2015 4 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Nejlepší knížka co jsem četla. Mezi řádky jsou skryté odpovědi na všechny vztahové situace a problémy. A četla jsem ji v pravou chvíli. Za mě 5 hvězdiček.

A ano, Anna mi byla silně nesympatická, a snad mi jí ani nebylo líto, zato Levin a Kity byli rozkošní :)

02.01.2015 5 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Já si nemůžu pomoct, ale ten chlap mi byl a je stejně sympatický. A podle mě svou rodinu vážně milovat.
Co abych tě drahá oběsil ? -- to mi málem přistály oči na knížce, i když jsem věděla jak to dopadne :)

31.12.2014 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Četla jsem ještě před Harrym, ale stejně mě moc nenadchla. Příběh byl až moc syrový a depresivní a pro mě neuvěřitelný.

31.12.2014 3 z 5

Miláček Miláček Guy de Maupassant

Celou dobu jsem Miláčkovi přála to nejhorší, a na konci byla strašně naštvaná. Ale stejně se mi knížka líbila :)

31.12.2014 4 z 5