Samaret Samaret komentáře u knih

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

bohužel poněkud zdlouhavé, ale i tak zábavné a příjemné.

17.11.2014 4 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

odvážné, hezké a zábavné. Jsem ráda, že pan Flanagan se drží stále stejného ducha a nesnaží se vše splácat dohromady, jako je tomu občas u jiných spisovatelů.

Ledová země Ledová země John Flanagan

Vtipné, milé, příjemné, a skvělé zpracované.

Hořící most Hořící most John Flanagan

Druhý díl není v ničem horší, než první, ba naopak.

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

velmi hezká kniha, přiběh, nápad, zpracování, styl psaní a celkově skvělé.

Andělé tančí vždycky s lehkostí Andělé tančí vždycky s lehkostí Thomas Brezina

dojemné a hezké zakončení, dobře, že to pan Brezina nezkazil.

Andělé pláčou jedině potají Andělé pláčou jedině potají Thomas Brezina

příběh se vyvinul moc hezky a perfektně připravil čtenáře na grand finale.

Andělé milují prostě jinak Andělé milují prostě jinak Thomas Brezina

rozhodně roztomilé a příjemné.

Andělé se smějí čím dál víc Andělé se smějí čím dál víc Thomas Brezina

stále neztrácí na kvalitě. Moc se mi to líbilo, ale už bych se k tomu znovu nevrátila. Chci žít v domění, že se mi to před lety líbilo.

Líbat anděly je nebezpečné Líbat anděly je nebezpečné Thomas Brezina

Přiznávám, že už je to dlouho, co jsem knihu četla, ale pan Brezina umí pro čestvé teenagery psát skvěle a poutavě. Přiběh se mi moc líbil a četla jsem to tehdy jední dechem, i když teď už bych to asi nedala. Zkrátka je to dost dětské.

17.11.2014 5 z 5

Přesýpací hodiny Přesýpací hodiny Claudia Gray (p)

Tak nic. Doufala jsem, že to třeba třetí díl ještě dokáže trochu napravit, ale možná nadělal ještě větší škody. S touhle sérií končím. Už na to fakt nemám.

17.11.2014 1 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Ani druhý díl to nezachránil. Průměrnost je tu znát setsakramentsky moc. Nudné, utahané a zbytečně protahované.

17.11.2014 2 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

jedna z těch slabších upířin. Docela utahané a přišlo mi to i zbytečně natažené. Prostě nic moc.

17.11.2014 2 z 5

Velké dámy, malé ctnosti Velké dámy, malé ctnosti Juliette Benzoni

nuda. Takových zbytečných informací jsem nikdy v životě v knize ještě nezískala. Nezajímá mě, čí je hlaví postava sestra, sestřenice, vnučka, pravnučka, babička, prababička a hromada jejích dalších rodinných vztahů a vazeb. Nudila jsem se už na třetí stránce.
NEČÍST!

17.11.2014 odpad!

Ve stínu gilotiny: Deník dívky z období Velké francouzské revoluce, 1792-1794 Ve stínu gilotiny: Deník dívky z období Velké francouzské revoluce, 1792-1794 Sue Reid

byla jsem nadšená a melancholie, která mě po knize přepadla byla celkem oprávněná. Moc jsem knize nevěřila, protože francouzká revoluce je už tak strašně omílaná. Nebylo to sice nic nového, ale blo to skvěle pojaté. Rozhodně úžasná kniha.

17.11.2014 5 z 5

Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Pamela Oldfield

Nádherné, svižné, dobově bezva zasazené a rozhodně bez zbytečných popisů a citových výlevů. Skvěle pojata forma děníku.

17.11.2014 5 z 5

Chudobinec: Deník viktoriánské dívky z roku 1871 Chudobinec: Deník viktoriánské dívky z roku 1871 Pamela Oldfield

čteno jedním dechcem. Byla jsem ohromena, šokována a pobavena. Nakonec mě to i dojalo. Doporučuju rozhodně každému.

17.11.2014 5 z 5

Egyptská princezna: Deník dívky z roku 1490 př. n. l. Egyptská princezna: Deník dívky z roku 1490 př. n. l. Vince Cross

oddechové čtení pro lehké přiblížení života ve starém egyptě. Neohromí, ale nezklame.

17.11.2014 3 z 5

Vlad – poslední zpověď: Příběh skutečného Drákuly Vlad – poslední zpověď: Příběh skutečného Drákuly C. C. Humphreys

Brilantní, silné, a skvěle zpracované. Opravdu klobouk dolů. Docela mi to změnilo pohled na některé věci.

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

nic moc, ale číst se to dalo. Nicméně ten styl je hrozný.

17.11.2014