Andělé tančí vždycky s lehkostí

Andělé tančí vždycky s lehkostí https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138858/bmid_silene-divoci-andilci-andele-tanci--oLs-138858.jpg 4 64 11

Šíleně divocí andílci série

< 5. díl

Má Vicky navždy zapomenout, nebo stále doufat v sílu lásky? Ani pro anděla to není snadné rozhodnutí… „Prosím, nech mě jít! Nemohu najít klid, když mě tvé srdce drží v zajetí!" To už nebyl ten Bílý, kterého Vicky znala a tolik milovala. „Dokud se znovu nesetkáme" – tak zněla jeho poslední slova… Co teď? Má ho pustit z hlavy, nebo čekat na další setkání? Život v těle polovičního anděla byl složitý – a co teprve láska! A aby toho nebylo málo, Azrael jí svěřil, že předivo budoucnosti se může neustále měnit. Naštěstí vnese Sparky, opuštěný pes, do Vickyina života trochu rozptýlení…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Egmont (ČR)

Wilde Wahnsinns: Engel tanzen bis sie schweben , 2010

simca9342
15.06.2023 5 z 5

"Z pravěku"

Hodnoceni celé série: Může se člověk zamilovat na první pohled do sochy anděla? Pár minut potom , co na něho omylem spadne a co se ještě může stát? O tom a ještě šílenějším dobrodružství by mohla mluvit mladá Vicky. Poslední díl zábavné pentalogie od slavného německého autora.

ivca84
06.02.2022 3 z 5

dalsi pokracovani o silene divokych andilkach

Uma
06.12.2020 5 z 5

Moc skvělá kniha.

Knihomolka506
11.10.2020 5 z 5

Celá série byla skvělá :)
Zájemci o duchařinu, lehké nadpřirozeno a humor si přijdou na své

Barca055
31.08.2019 4 z 5

Tahle kniha neurazí, ale ani nějak zvlášť nenadchne. Děj je napsaný hezky, chvilkami to bylo i napínavé, ale abych o ní všude básnila, to asi ne.

Bylo to hezké čtení, ale ke knize se už asi nevrátím :)

michaela.97
03.05.2019 3 z 5

Mám ráda knížky pro "teen", ale tahle se mi úplně netrefila do vkusu. Byla milá, hezky se četla a děj neurazil, ale bohužel ani nenatchl. Z recenzí, které jsem tu četla jsem čekala víc, tak třeba ty další ze série budou lepší. Za mě ale rozhodně super čtení pro mladé slečny :)

vilzuss
24.01.2015 4 z 5

Tuto knihu jsem četla jako malá, když mi bylo asi tak 12 nebo 13 let. Totálně mě vtáhla do děje a z výběru těchto fantazijních knih na téma démoni, upíři, vlkodlaci apod. mi přijde velmi dobrá. Doteď si pamatuji jak hrozně mě bavila a přečetla jsem ji nejmíň třikrát. Doporučuji pro malé čtenářky :)

Damonka18
16.12.2014 5 z 5

Ze všech dílů nejlepší. Ten Konec!!!! Jason je boží a Sparky Ještě víc. :3

Samaret
17.11.2014 5 z 5

dojemné a hezké zakončení, dobře, že to pan Brezina nezkazil.

Adele02
05.07.2013 5 z 5

Četla c krásně, ale Vicky tolik nemusela uvažovat o Bílém :) Obdivuju Thomase Brezinu, jak dokáže napsat i knížky pro holky. Andílci si rozhodně získali mou přízeň.

May
26.06.2013 5 z 5

Lehké příjemné čtení pro náctileté a případně i nás starší .-) Docela překvapivé zakončení příběhu, moc se mi líbil nápad s andělskými schopnostmi Vicky.

přátelství láska smrt strážní andělé padlí andělé

Thomas Brezina
rakouská, 1963
2008  79%Kočičí holka
2009  84%Chrám hromů
2008  84%Dotek anděla
2007  77%Škola hrůzy
2009  82%Princezna Viktorie

Kniha Andělé tančí vždycky s lehkostí je v