Andělé tančí vždycky s lehkostí

Má Vicky navždy zapomenout, nebo stále doufat v sílu lásky? Ani pro anděla to není snadné rozhodnutí… „Prosím, nech mě jít! Nemohu najít klid, když mě tvé srdce drží v zajetí!" To už nebyl ten Bílý, kterého Vicky znala a tolik milovala. „Dokud se znovu nesetkáme" – tak zněla jeho poslední slova… Co teď? Má ho pustit z hlavy, nebo čekat na další setkání? Život v těle polovičního anděla byl složitý – a co teprve láska! A aby toho nebylo málo, Azrael jí svěřil, že předivo budoucnosti se může neustále měnit. Naštěstí vnese Sparky, opuštěný pes, do Vickyina života trochu rozptýlení…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138858/silene-divoci-andilci-andele-tanci--oLs-138858.jpg 4.255

Šíleně divocí andílci 5.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Egmont (ČR)

Wilde Wahnsinns: Engel tanzen bis sie schweben, 2010

Kniha Andělé tančí vždycky s lehkostí

Uma
06.12.2020

Moc skvělá kniha.

Knihomolka506
11.10.2020

Může se člověk zamilovat na první pohled do sochy anděla? Pár minut potom , co na něho omylem spadne a co se ještě může stát? O tom a ještě šílenějším dobrodružství by mohla mluvit mladá Vicky. Poslední díl zábavné pentalogie od slavného německého autora

Barca055
31.08.2019

Tahle kniha neurazí, ale ani nějak zvlášť nenadchne. Děj je napsaný hezky, chvilkami to bylo i napínavé, ale abych o ní všude básnila, to asi ne.

Bylo to hezké čtení, ale ke knize se už asi nevrátím :)

michaela.97
03.05.2019

Mám ráda knížky pro "teen", ale tahle se mi úplně netrefila do vkusu. Byla milá, hezky se četla a děj neurazil, ale bohužel ani nenatchl. Z recenzí, které jsem tu četla jsem čekala víc, tak třeba ty další ze série budou lepší. Za mě ale rozhodně super čtení pro mladé slečny :)

vilzuss
24.01.2015

Tuto knihu jsem četla jako malá, když mi bylo asi tak 12 nebo 13 let. Totálně mě vtáhla do děje a z výběru těchto fantazijních knih na téma démoni, upíři, vlkodlaci apod. mi přijde velmi dobrá. Doteď si pamatuji jak hrozně mě bavila a přečetla jsem ji nejmíň třikrát. Doporučuji pro malé čtenářky :)

Damonka18
16.12.2014

Ze všech dílů nejlepší. Ten Konec!!!! Jason je boží a Sparky Ještě víc. :3

Samaret
17.11.2014

dojemné a hezké zakončení, dobře, že to pan Brezina nezkazil.

Adele02
05.07.2013

Četla c krásně, ale Vicky tolik nemusela uvažovat o Bílém :) Obdivuju Thomase Brezinu, jak dokáže napsat i knížky pro holky. Andílci si rozhodně získali mou přízeň.