Akademie Evernight přehled

Akademie Evernight https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212528/mid_akademie-evernight-212528.jpg 4 452 452

Evernight série

Raquel se ke mně naklonila a zašeptala: „Nemáš někdy pocit, že na téhle škole je nějaké …zlo?“ Hlas se jí zachvěl. „Věříš ve skutečné zlo?“ Na tohle se mě nikdy nikdo nezeptal, ale přesto jsem znala odpověď. „Ano. Věřím.“

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Egmont (ČR)

Evernight , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Akademie Evernight. Přihlašte se a napište ho.

Anett24
06.07.2023 5 z 5

Za mě celá série velice čtivá. Líbilo se mi že bianca a Lucas se měli rádi i přes všechny překážky.
Nějaké pasáže bych z toho i vynechala a připadaly mi zbytečné, ale čtení hezké.
Co se mi však nelíbilo tak byl osud hlavní hrdinky.
Proměnila se v r přízrak? Divný. Už jen když čtenář přemýšlí do budoucna a řekne si že Lucas bude stárnout a za chvíli z něj bude vrásčitý děda zatímco bianca bude pořád mladá a sexy, i když mrtvá, a i přesto se budou mít stále rádi?

Marcela14
04.08.2021 2 z 5

nic moc

Nikol18
20.07.2021 2 z 5

(SPOILER) VELIKÝ SPOILER!
Jak se vyjádřit k něčemu, kde si i několik dní po přečtení stále říkáte, proč tam byl v polovině ten zvrat? A ještě k tomu tak násilně podaný? Věděla jsem, že jdu do série o upírech, ale první polovina knihy se tvářila jen jako lehce temný příběh o podivné škole, kam dotáhli rodiče mladou dívku proti své vůli, a pak najednou prásk, a ukáže se, že ona je vlastně upír a celou dobu to věděla aniž by se o svých odlišnostech třebas jen zmínila? Jako proč?! Pokud to měl být nějaký odzbrojující zvrat, tak to se fakt nepovedlo, protože stále přemýšlím, jestli jsem nepřeskočila nějakou kapitolu nebo jsem celou první polovinu knihy četla velmi nepozorně, protože to její vysvětlení, že celou dobu ví, co je vlastně zač, ale vůbec se o tom v první polovině nezmíní, proč? Sakra proč? Závěrečný zvrat, je daleko víc pochopitelnější než ten v polovině knihy, to se fakt nepovedlo. I když se snažím, kazí mi to celkový pohled na knihu, ale na druhou stranu je nápadité, že holka je upír a ne kluk, ale zase docela klišé, že ten kluk je lovec upírů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Akademie Evernight v seznamech

v Právě čtených6x