Sabka123 Sabka123 komentáře u knih

Spoutaní Spoutaní Gabriella Poole

Příběh a nápad je skvělý, kniha napsaná skvěle, prostě se mi celkově líbila a byla skvělá! :D

27.04.2016 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Pěkná, pohodová kniha o lásce s Vánoční atmosférou. I když jsem tuto knihu četla na jaře, tak se mi moc líbila :D taková oddechhovka :)

11.04.2016 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Jedna z nejlepších knih, jakou jsem kdy četla. Hodně jsem se na ni těšila a vůbec mě nezklamala. Naopak ještě předčila mé očekávání. Od této spisovatelky jsem četla sérii Twilight sága a i kniha Hostitel mě opět přesvědčila, že knihy této spisovatelky prostě nemají chybu. Byla to asi nejdelší kniha, jakou jsem kdy přečetla, ale i tak mě po dočtení mrzelo, že už skončila. Hostitel mi bude hodně chybět. Nikdy na ni nezapomenu.

11.03.2016 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Kniha byla velmi dobrá. Bavila mě a příběh byl skvělý a originální. Konec jsem popravdě vůbec nečekala, byla jsem velmi překvapena. Klobouk dolů spisovatelce, je to úžasně napsaná kniha.

01.03.2016 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

I když jsem četla 1. díl a věděla jsem, o čem příběh je, přesto mě kniha neskutečně bavila. Myslela jsem si, že to nebude až tak skvělé, když už vím, co se tam stane a jak to skončí. Ale u knihy jsem se několikrát zasmála, někdy mě i zaskočila a dokonce i dojala. Holdera jsem měla neskutečně ráda, někdy dokonce víc než Sky. Je to velmi povedený příběh a myslím, že i jeden z nejlepších, co jsem četla.

17.02.2016 5 z 5

Skrytá Skrytá Marianne Curley

Docela dobrá kniha. Nebyla úplně nejlepší, ale ani jsem se u ní nenudila. Byla taková průměrná. Ale na to, že má tak hezký obal, by mohla být lepší.

07.02.2016 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Ne vždycky, ale většinou bývá, že je první díl lepší než ty ostatní. Ovšem po přečtení Elity nejsem schopna posoudit, jestli to tak bylo. Elita byla stejně čtivá a napínavá jako Selekce. Americy mi bylo někdy opravdu líto, sama jsem někdy nevěděla, jeslti bych si na jejím místě vybrala Aspena nebo Maxona. Krále jsem ke konci knihy nesnášela. Myslím, že ani Celesta nebyla tak hrozná. Jinak opravdu zajímavý děj a moc se těším na třetí díl!

28.01.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Velice pěkná a čtivá kniha. Doslova jsem se od ní nemohla odtrhnout. S každou končící kapitolou jsem se těšila na další. Už se moc těším až si přečtu další díl. Musím ale podotknout, že mi to připomínalo Hunger games. Akorát Hunger games byla trochu drsnější a pro mě byla navíc trochu lepší. Ale i tak se mi Selekce velice líbila a opravdu nemám, co bych jí vytkla. Byla skvělá.

25.01.2016 5 z 5

Když vločky pláčou Když vločky pláčou Zuzana Zemanová

Krásná knížka. Naprosto splnila mé očekávání.

21.01.2016 5 z 5

Blbá sázka o fajn kluka Blbá sázka o fajn kluka Shana Norris

Krásná knížka. Dobře se četla a určitě nelituji toho, že jsem si ji přečetla.

17.01.2016 5 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Překrásná kniha! Naprosto splnila mé očekávání! Byla vtipná, někdy i dojemná, napínavá a docela dobře skončila. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila a někdy mi jí bylo líto. Martu, Elišku a Sabinu jsem přímo nenáviděla! A Mariana jsem si zamilovala. No prostě skvělá kniha, přečtená jedním dechem. Velmi mě překvapila.

11.01.2016 5 z 5

Láska se ukrást nedá Láska se ukrást nedá Petra Lázničková

Byla to taková oddechová kniha, když si chcete přečíst něco jednoduchého, krátkého a dobrého. Jinak mě kniha bavila a četla se velmi dobře. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

30.12.2015 5 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Příběh byl nápaditý a úplně jiný. Ale jinak nic moc. Čekala jsem od toho víc a taky mi vadilo, že příběh vyprávěla autorka a ne hlavní postava, jak to většinou v knihách bývá. Tohle mi u knih vadí a hůře se mi tak čtou. Pořád jsem se nedokázala do knihy pořádně začíst, ale nečetla jsme ji z donucením, to zase ne. Jenom mě tak nenatchla, čekala jsem od toho opravdu víc. Dávám 3 hvězdičky a to jen za dobrý nápad, jinak nic moc :(

11.12.2015 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tahle kniha se spisovatelce moc povedla. Příběh byl nádherný a naprosto mě pohltil. Vůbec jsem se od knihy nemohla odtrhnout, jak byl příběh strhující. Bylo to jak vtipné, smutné, napínavé, prostě skvělé. Sky i Holder mi hodně přirostli k srdci a díky nim byla tato kniha tak úžasná.

06.12.2015 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Tenhle poslední díl byl opravdu krásný. Na tuto sérii jsem narazila úplně náhodně a jsem ráda, že jsem si ji nakonec přečetla. Můžu říct, že to byla jedna z mála knih u které se mi chtělo smát, brečet a bušilo mi z toho srdce. Bylo to velmi napínavé a chytlavé. Jsem ráda, že to takhle dopadlo a na Drakii budu vzpomínat vždy s úsměvem na tváři :-)

28.11.2015 5 z 5

Útěk Útěk Sophie Jordan

Tak jako první mě i tato kniha velmi překvapila. Byla velmi napínavá a už se nemůžu dočkat, jak to všechno nakonec dopadne.

10.11.2015 5 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Od začátku mě kniha bavila a můžu říct, že byla skvělá. Moc se těším na další díl.

15.10.2015 5 z 5

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Dobře napsaná kniha. Možná si přečtu další díl.

11.10.2015 4 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Krásná kniha! Přečtená za dva dny a od začátku do konce jsem ji četla jedním dechem. Úplně mě pohltila a konec byl ztrhující. Jinak se těším na další díl.

19.09.2015 5 z 5

Létem políbená Létem políbená Lenka Lanczová

Krásná knížka! Tato kniha se Lanczové opravdu hodně povedla. Byl to krásný příběh. Moc jsem se těšila, jak to dopadne, ale na otevřené konce už jsem si docela zvykla :-D Aspoň si ten konec můžu sama domyslet :-)

17.09.2015 5 z 5