Létem políbená

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Něco končí, něco začíná. Jednu školu vystřídá škola druhá, po první lásce přijdou lásky další, některá přátelství zůstávají, jiná končí a objevují se noví kamarádi a známí... Čtyři roky strávené na střední hotelové škole jsou pro sympatickou Jarku, hlavní hrdinku nového románu, už minulostí, navazující studium na vyšší odborné škole se zdá začátkem června budoucností prozatím hodně vzdálenou a tři měsíce prázdnin na dosah ruky. Jarka je tráví pracovně - v kempu, kde šéfuje její otec, je takovou „holkou“ pro všechno. Z původních plánů, jak si tři nejsladší měsíce v roce užije se svým klukem, dost bolestivým způsobem sešlo a náhlá svoboda jí zase takovou radost nepřináší, spíš ji zaskočí. Neví, zda má velkoryse odpustit či udělat za předešlým vztahem tlustou čáru a začít dohánět to, co zanedbala, příležitostí je v kempu i v jeho okolí nečekaně hodně a ti kluci, co kolem brousí, by stáli za prázdninový hřích!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79679/big_letem-polibena-zLd-79679.jpg 3.8344
Nahrávám...

Komentáře (38)

Kniha Létem políbená

Amneris
21. října

Hezký příběh o dvou sestrách Jarce a Jitce, které tráví prázdniny v kempu jejich otce. Jitky mi bylo líto, ale chápala jsem Jarku, že se rozhodla, jak se rozhodla. Mrzel mě ten hodně useknutý konec, a to že byl otevřený, jsem si už u Lenky zvykla :-) Jinak hezké počtení.

Sabča817
20.04.2020

Knihy L. Lanczové mám ráda, ale tuhle jsem myslela, že ani nedočtu. Jarce a Jitce jsem jejich sesterský vztah opravdu záviděla a Jitce jsem fandila. O to více ně vytočil ten konec a nebylo to tím, že závěr byl otevřený!!! :-( Jinak mi příjde celkově, že knihy této autorky už nejsou to, co bývaly. Nějak bych si raději přečetla 10krát Radku nebo Blížence než nějakou její novější knihu....


simonit
14.04.2020

Oddechová knížka (věková kategorie 19-20 let). :-)
Na chvíli se vžijete do léta, ubytování v kempu, v přírodě...

Doubravka1975
24.08.2019

Pěkný příběh dvou sester

Aknel26
21.08.2019

Tohle ne. Nezaujala mě hlavní hrdinka ani její dilema, zda se vrátit k bývalému příteli, nijak mě neokouzlilo ani prostředí prázdného kempu. A protože mám sama takové zranění, kvůli jakému se na mě staré babičky dívaly se soucitem a kluci mě neobletovali, fandila jsem Jitce, aby našla svou lásku a díky ní ztratila šílenou nejistotu... Takže na konci jsem byla – POZOR, SPOILER – zklamaná.

JancaMia
13.05.2019

jedna z realističtějších od L.L. , hrdince rodinný život rozhodně nezávidím .. nicméně i to se bohužel děje dnes a denně ... jako jednorázovka super ..

cucik14
26.04.2019

Pěkný oddechový roman, na který jsme od Lenky Lanczove zvyklý, řekla bych takový její průměr...trošku mě mrzí otevřený konec, ale celkově mám z knížky dobrý dojem.

u_marketa
10.04.2019

Mám ráda samostatný holky. Docela jsem Jarce záviděla, jak se ve svém věku umí o všechno postarat, je rozhodná a neztratí se. Ale rodinnou situaci jsem jí samozřejmě nezáviděla vůbec. Tohle je jedna z realističtějších knih autorky, u níž mnohdy milostný (i rodinný) příběhy docela ulítnou a postavy se chovají nepřirozeně. Tohle bylo uvěřitelný, i když sestra teda přehrávala slušně. Velmi oddechový román, ale jo, nezatracovala bych ho.

1