Láska se ukrást nedá

Zuzka má po maturitě, úspěšně složila přijímací zkoušky na vysokou školu, a tak má dobré předpoklady, aby si mohla užívat prázdnin – alespoň v mezích, které ji vytyčili starostliví rodiče. Jenže chvíle volna se jí hned na úvod zkomplikují, a shodou okolností se zároveň seznámí se skupinkou mladých lidí, do jejichž středu se snaží začlenit. Postupně ovšem zjišťuje, že s touto partou není všechno, jak má být. Čím se to zabývají při svých tajných akcích? A jakou roli při nich hraje sympatický Radek? A jakou roli bude hrát v Zuzčině životě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4620/laska-se-ukrast-neda.jpg 3.922
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Petra (ČR)

Kniha Láska se ukrást nedá

KnihomolkaPája
21.03.2020

Opravdu dobrá oddychovka. Děj byl zajímavý. Ta Barbora mi tam vadila, ještě že odjela! Konec také dobrý! ❤️

Vendula39
03.07.2019

Dobrá kniha, děj mě docela překvapil, ze začátku jsem si myslela že je to jen nějaká obyčejná parta. A už na začátku knížky mi tam nesedla Barbora.

Sabka123
30.12.2015

Byla to taková oddechová kniha, když si chcete přečíst něco jednoduchého, krátkého a dobrého. Jinak mě kniha bavila a četla se velmi dobře. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

1v8na
22.08.2014

příběh mě opravdu dostal, byl neuvěřitelný! V Zuzaniných rodičích jsem viděla ty moje, tak jsem se mohla naprosto vžít do její role

klmas
23.02.2014

byl to můj 1x román a musím říct hodně dobrý.

Kituna
18.02.2012

hoodně dobrá kniha .. Péťa píše prostě nejlepe!

Petra Lázničková
česká, 1970

všech 9 knih autora

Kniha Láska se ukrást nedá je v

Právě čtených1x