Když vločky pláčou

Když vločky pláčou https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74972/kdyz-vlocky-placou-74972.jpg 5 10 3

Dvacetiletá Monika se citově zmítá mezi dvěma kluky: chodí s Robertem, ale pak pozná jeho kamaráda Tomáše a zamiluje se…Když se situace nečekaně zkomplikuje, rozhodne se vše vyřešit po svém a odjíždí na půl roku pracovně do ciziny. Tam Monika něco získá i ztrácí. Nejdříve svého zbrklého odjezdu lituje, protože se jí tam vůbec nelíbí, ale když se objeví noví přátelé a taky nová láska, zjišťuje, že to není až tak hrozné, jak se zpočátku zdálo. Mimo dosah rodičů musí ale Monika rychle dospět a naučit se být zodpovědná sama za sebe a svá rozhodnutí… ... celý text

Anyny132
Anyny132
31.12.2020 5 z 5

Kniha hezky napsaná. Akorát mi ze začátku vadilo to přeskakování (Česko - Německo) . A když načapala Roberta s Ilonou bylo mi jasné, že otcem není Tomáš. Držela jsem palce, aby na to Tomáš také přišel a nevzal si ji. Na konci se to vyjasnilo a to je dobře.

Sabka123
Sabka123
21.01.2016 5 z 5

Krásná knížka. Naprosto splnila mé očekávání.

Karolína18
Karolína18
19.08.2014 5 z 5

Moc pěkná kniha, akorát mě trochu mátlo přeskakování mezi dobou v Německu a v Česku. Jinak velmi dobře napsáno, rozhodně doporučuji přečíst. I když nejsem příznivcem nevěry, Tomášovi a Monice musíte od začátku držet palce a přát si, aby byli spolu.

Zuzana Zemanová
česká, 1976
2011  73%A je to v kýblu!
2009  94%Když vločky pláčou
2016  %Ať to lítá!

Kniha Když vločky pláčou je v