Rose18 Online Rose18 komentáře u knih

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Tupě zírám do zdi a proklínám Suzanne za ten konec. :D Samozřejmě to byla úžasná kniha!!!

22.12.2012 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nepochopím, nikdy nepochopím, jak se tato kniha mohla stát světovým bestsellerem.

28.09.2013 3 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Dokonalý závěrečný díl :) ... Jsem zvědavá, co si pro nás Rachel připraví ve spin-off sérii.
Btw, miluju Archera a jeho hlášky! :D

11.11.2012 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Milounká knížečka, která každému otevře oči... tedy vlastně srdce... :)

03.10.2015 4 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Richelle!! Jak nám tohle můžeš udělat? Co ten konec jako? To mám teď čekat takovou dobu na další díl?!
Kniha byla úžasná! Mnohem lepší, než první díl. Sydney jsem si opravdu oblíbila, i když bych ji občas flákla pánvičkou za to, jak pořád musí dodržovat zásady alchymistů. Adriana samozřejmě zbožňuju♥. Jo, je prostě skvělej a neuvěřitelně vtipnej. Jeho hlášky jsou jedinečné a pokaždé mě rozsekaj. :D

01.01.2013 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Tahle kniha mi zlomila srdce... A ta poezie? Dokonalost! Jsem zamilovaná do každého řádku.

20.07.2017 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Liane Moriarty má na víc. U této knihy se zajímavým námětem nevyužila dostatečně její potenciál.

28.03.2016 3 z 5

Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Ulf Palmenfelt

Moc pěkná knížečka s hororovými příběhy. Člověk se u toho zasměje a občas ho i mrazí v zádech.

28.09.2013 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Závěrečný díl série Hunger games! To by mělo být skvělé, že? Ano, skvělé to bylo, ale s několika věcmi jsem celkem nespokojená. Například konec knihy, který byl do jisté míry podle mých představ, ale autorka ho hrozně ufikla.

28.09.2013 4 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Knížka se mi líbila víc, než první díl. Pořád ale nemůžu uvěřit, že si Bianca zase vybrala Lucase místo Balthazara..

30.07.2012 4 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

SPOILER - Happy end! ... Jak jinak by to mohlo skončit? Dokonalý díl plný překvapení - to byly vlastně všechny. :) A Dimitrij .. awww.♥ :D

05.05.2012 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Tobias je úžasný vypravěč a jsem opravdu ráda za to, že nám dal možnost nahlédnout do jeho temného dětství a strávit s ním výcvik u Neohrožených.

26.10.2015 5 z 5

První První Kiera Cass

Rozhodně nejlepší díl ze série! A páni, ty poslední kapitoly... Ukápla mi nejedna slza...

12.10.2015 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Úžasné. Ten konec mě odrovnal. Nedokážu teď nic dělat. Kniha to byla moc pěkná i přesto, že měla spoustu chyb. Silný příběh.

19.06.2014 4 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Po 3. dílu mi to přišlo takové nudné. Trochu mě tento díl zklamal, ale nemůžu říct, že mě to nebavilo. Knížka měla opět skvělý děj, ale byly tam i takové pasáže, které bych nejradši přeskočila. Hlavně Dimitrij jako Strigoj mě opravdu překvapil .. Jdu si přečíst další díl. ;)

26.04.2012 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Nádherná knížka, skvělý děj ... :) Těším se na další díl ;)

14.04.2012 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Tahle povídka je zatím to nejlepší, co jsem od Gillian četla. Příběh je napínavý od začátku až do konce a plný nečekaných zvratů. Doporučuji!

24.06.2018 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Nádherný a emotivní příběh o lásce s tou nejkrásnější větou na konci, kterou jste kdy četli...

23.07.2017 4 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Výborný druhý díl plný akce a napětí. Po celou dobu čtení si autorka se čtenářem hraje a dává mu falešná vodítka. Za mě naprosto skvělá kniha; nemohu se dočkat pokračování! :)

20.07.2017 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

I přes velmi slabý začátek se mi kniha poměrně líbila. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila a milostný trojúhelník, který byl možná až příliš okatý, byl také zajímavý. Autorka okořenila knihu tím, že skryla identity dvou vedlejší postav, což je originální nápad.

20.07.2017 4 z 5