Rose18 - Komentáře

Možná jednouMožná jednouC. Hoover

Nádherný a emotivní příběh o lásce s tou nejkrásnější větou na konci, kterou jste kdy četli...

Tisící patroTisící patroK. McGee

Kniha Tisící patro z prostředí New Yorku je pro fanoušky seriálu Gossip Girl jako stvořená. Líbí se mi popsaný život, intriky a tajemství vyšší společnosti v budoucnosti. Všechny životy jsou spolu tak dokonale propletené, až je to skoro k neuvěření. Za mě super oddechovější čtení! :)

Křišťálový mečKřišťálový mečV. Aveyard

Výborný druhý díl plný akce a napětí. Po celou dobu čtení si autorka se čtenářem hraje a dává mu falešná vodítka. Za mě naprosto skvělá kniha; nemohu se dočkat pokračování! :)

Život jedna báseňŽivot jedna báseňC. Hoover

Tahle kniha mi zlomila srdce... A ta poezie? Dokonalost! Jsem zamilovaná do každého řádku.

ŠvábiŠvábiJ. Nesbø

Za mě rozhodně o mnoho slabší jak Netopýr, který nasadil laťku poměrně vysoko. I tak se ale na další díl těším!

Falešný polibekFalešný polibekM. E. Pearson

I přes velmi slabý začátek se mi kniha poměrně líbila. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila a milostný trojúhelník, který byl možná až příliš okatý, byl také zajímavý. Autorka okořenila knihu tím, že skryla identity dvou vedlejší postav, což je originální nápad.

KorunaKorunaK. Cass

Série Selekce je za mnou a najednou jsem strašně smutná, že už to skončilo... Někdo by díly o Eadlyn mohl považovat za zbytečné prodlužování příběhu, ale já musím říct, že mě její příběh lásky bavil mnohem víc!♥

P.S. Stále Tě milujuP.S. Stále Tě milujuJ. Han

Miloučké pokračování příběhu Lary Jean - na oddech ideální. Musím ale uznat, že mě překvapil konec, protože ho autorka napsala jinak, než asi většina čtenářů očekávala.

Všem klukům, které jsem milovalaVšem klukům, které jsem milovalaJ. Han

Je to strašně naivní a potrhlé, ale i báječně oddechové a celkově pohodové. A víte co? Já snad jdu rovnou začít číst další díl! :D

Dospělost je mýtusDospělost je mýtusS. Andersen

Vtipné komiksy, ve kterých se člověk častokrát najde; doporučuju!

Bílá nemocBílá nemocK. Čapek

Skvělé nadčasové dílo s velmi důležitou hlavní myšlenkou.

MaminkaMaminkaJ. Seifert

Nádherná sbírka básní, která čtenáři skvěle zprostředkovává zážitky z dětství Jaroslava Seiferta. Je to jako vrátit se domů...

25.12.2016

Strašidlo cantervillskéStrašidlo cantervillskéO. Wilde

Čekala jsem od toho trochu víc. Příběh mě poměrně nudil.

01.05.2016

V šedých tónechV šedých tónechR. Sepetys

Mělo to několik chyb, ale bylo to čtivé, zajímavé a naprosto dechberoucí! Byl to opravdu silný příběh.

21.04.2016

MarťanMarťanA. Weir

Nebylo to úplně perfektní, ale tak moc mě tento příběh vzal, že už teď s jistotou mohu říci, že se kniha umístí mezi top knihami za rok 2016.

10.04.2016

Zamilovaná hypnotizérkaZamilovaná hypnotizérkaL. Moriarty

Liane Moriarty má na víc. U této knihy se zajímavým námětem nevyužila dostatečně její potenciál.

28.03.2016

Nepřítel mého nepříteleNepřítel mého nepříteleK. Petrusová

Kateřina Petrusová je bohyně, nemůžu se dočkat dalšího dílu!

28.02.2016

Půlnoční korunaPůlnoční korunaS. J. Maas

Mnohem lepší jak první díl. Těším se na pokračování!

13.02.2016

KrysařKrysařV. Dyk

Úžasná kniha na zamyšlení.

05.02.2016

Hledání AljaškyHledání AljaškyJ. Green

Až tak dobré jsem to tedy rozhodně nečekala! Mohu jedině doporučit, je to výjimečná kniha.

29.01.2016

Temné koutyTemné koutyG. Flynn

Drsné a zajímavé čtení. Bohužel se mi opět potvrdilo, že Gillian Flynn prostě nedokáže udržet konec knihy v tajnosti. Opět jsem ho věděla hned na začátku.

16.01.2016

Harry Potter: Mudlovské omalovánkyHarry Potter: Mudlovské omalovánkyJ. K. Rowling

Úžasné! Jsem nadšená! :)

21.12.2015

Skleněný trůnSkleněný trůnS. J. Maas

Pěkná kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Bohužel v sobě obsahuje i spoustu chyb či nedokonalostí. :)

19.12.2015

Na hraně věčnostiNa hraně věčnostiJ. A. Redmerski

První díl mě neuvěřitelně pohltil a doporučuji ho všem romantickým duším. Tento díl byl už ale bohužel tak nějak zbytečný a dějově příliš nezajímavý.

12.12.2015

Divá BáraDivá BáraB. Němcová

Divá Bára je skvělé dílo, které jistě zaujme svou netypickou hlavní hrdinkou. Navíc romantická dějová linka byla moc pěkná. :)

06.12.2015

ProměnaProměnaF. Kafka

Je to čtivé, i když občas sice zbytečně natahované. Konec se mi až tolik nelíbil, ale jinak jsem si čtení užila. :)

17.11.2015

Krycí jméno VerityKrycí jméno VerityE. Wein

Kniha se mi četla poměrně těžko, ale ten konec a rozuzlení stojí za to!

14.11.2015

Čtyřka: Divergentní povídkyČtyřka: Divergentní povídkyV. Roth

Tobias je úžasný vypravěč a jsem opravdu ráda za to, že nám dal možnost nahlédnout do jeho temného dětství a strávit s ním výcvik u Neohrožených.

26.10.2015

PrvníPrvníK. Cass

Rozhodně nejlepší díl ze série! A páni, ty poslední kapitoly... Ukápla mi nejedna slza...

12.10.2015

Malý princMalý princA. d. Saint-Exupéry

Milounká knížečka, která každému otevře oči... tedy vlastně srdce... :)

03.10.2015

Esej o tragédiiEsej o tragédiiE. LaBan

Esej o tragédii je velmi silná kniha, která vás chytí za srdce.

07.07.2015

ElitaElitaK. Cass

Tahle série prostě na víc jak dvě hvězdičky nemá...

28.06.2015

Pýcha a předsudekPýcha a předsudekJ. Austen

Moc pěkné, zábavné a romantické čtivo! V knize je sice pár zdlouhavějších pasáží, ale i přesto toto dílo doporučuji všem čtenářům!

30.05.2015

SelekceSelekceK. Cass

I přes všechny nedostatky, které Selekce má, si ráda přečtu druhý díl. Jsem zvědavá, jak se bude příběh dále vyvíjet.

03.04.2015

Manželovo tajemstvíManželovo tajemstvíL. Moriarty

Velmi povedené! Po celou dobu čtení této knihy čtenář netuší, jak příběh skončí. A páni - ten epilog!

15.12.2014

LakomecLakomec. Molière (pseudonym)

Skvělé, vtipné, čtivé, zábavné!

08.11.2014

Konečná volbaKonečná volbaC. C. Hunter (pseudonym)

Spíše 3 a půl hvězdičky. :-) Bylo to moc fajn čtení a upřímně řečeno... tahle série mi bude opravdu chybět.

11.10.2014

ArchivArchivV. Schwab

Začátek byl utahaný, ale ten konec stál opravdu za to! Jsem zvědavá na druhý díl!

21.09.2014

Na hraně zapomněníNa hraně zapomněníJ. A. Redmerski

Úžasné. Ten konec mě odrovnal. Nedokážu teď nic dělat. Kniha to byla moc pěkná i přesto, že měla spoustu chyb. Silný příběh.

19.06.2014

Pád andělůPád andělůS. Ee

Potřebuji druhý díl. Hned!

25.05.2014

1 2 3 >