romanka26 romanka26 komentáře u knih

Sama sobě majákem Sama sobě majákem Kateřina Rezková

Tak tohle jsem teda nepochopila.

26.10.2018 odpad!

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Námět a začátek dobrý.. Ale pak se to stale opakovalo a postrádalo to napětí. Obálka ovšem moc pěkná :)

21.10.2018 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Perfektní jako vždy :)

21.10.2018 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Super jako vždy :)

10.10.2018 5 z 5

O dívce Grace O dívce Grace Anthony Doerr

Nudné, bez spádu, bez napětí, rozvleklé. Musela jsem přeskakovat stránky, nic se nedělo. Jak tu někdo níže psal, že na něj kniha fungovala jako oxazepam, tak jsem na tom byla stejně :))

10.10.2018 1 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Skvělá napínavá kniha od začátku do konce. Jen teda nechápu, kde na ty náměty autor chodí :))

08.10.2018 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Perfektní.

30.09.2018 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Moje první kniha od autora a celkem se mi líbila. Hlavní hrdinka Kat byla sympatická :)

02.09.2018 4 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Tahle kniha mne ze začátku příliš nezaujala a nebyla mi sympatická hlavní hrdinka se svým vulgárním slovníkem. Ale od druhé poloviny kniha nabrala spád a napětí. Konec byl pro mě překvapením, takže nakonec knihu hodnotím pozitivně :)

29.08.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se mi líbila, byla napínavá a nutila mě číst dál a dál až do konce :)

24.08.2018 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Mě to celkem pobavilo. Někdy je potřeba se odreagovat a odpočinout si i u takového typu knihy. Přečteno opravdu za pár minut, ale smála jsem se u toho, takže svůj účel kniha splnila :) Navíc krásná obálka i fotky uvnitř.

22.08.2018 4 z 5

Mazací tramvaj Mazací tramvaj Magda Stachula

Velmi dobrá kniha, bavila mě. Konec byl také zajímavý.

12.08.2018 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Parádní kniha. Nešlo se odtrhnout. Přečtena během dne.

30.07.2018 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Knihu jsem si koupila na základě kladných recenzí. Bohužel jsem se ale nemohla vůbec začíst, do poloviny knihy jsem vůbec nechápala, o co tam jde, musela jsem stále listovat zpět. Nevím, zda by pomohlo přečíst nejprve Hadrového panáka. Bylo tam moc postav, jejich jména jsem si nepamatovala a nevěděla kdo je kdo. Musela jsem se nutit dočíst do konce. Tři hvězdičky dávám za hezkou obálku a vzhled knihy celkově.

16.07.2018 3 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Kniha se mi líbila a hlavní hrdina sympatický :)

01.07.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Perfektní. A ten konec naprosto nečekaný!

28.06.2018 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Kniha mne ze začátku bavila, námět zajímavý, ale později jsem se nudila, nechápala moc, co se tam děje a proč.. Až jsem nakonec musela přeskočit na poslední stránky a rychle to dočetla. Ale stejně jsem nepochopila moc důvod, proč to udělali.

21.06.2018 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Perfektní kniha. Napínavá od začátku do konce. Líbila se mi o něco více než Někdo cizí v domě.

01.06.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Četla jsem hned po Dívce v ledu a musím přiznat, že ta se mi líbila trochu více. Ale tato kniha je taky perfektní a brzké odhalení vraha vůbec neubralo na napětí :)

13.05.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moje první kniha od tohohle autora a moc se mi líbila. Od čtení se opravdu nedalo odtrhnout. Jak tu někdo píše, že věděl od začátku, kdo je vrah, tak já netušila až do konce a byla jsem překvapena :) Už se chystám na další knihy autora.

11.05.2018 5 z 5