romanka26 romanka26 komentáře u knih

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Kniha mne bohužel vůbec nebavila. Nedocetla jsem.

02.04.2020 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Kniha mne moc bavila, větší font písma mi také vyhovoval..
Konec překvapivý, i když napadlo mne dříve, že vše může být úplně jinak.. Akorát, v části z dětství byla postava (chybně či záměrně, aby byl čtenář zmaten) oslovena špatným jménem?
Každopádně stojí za přečtení :)

26.03.2020 4 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Souhlasím s komentářem pode mnou. Toto mne moc nebavilo.

22.03.2020 3 z 5

Se záští Se záští Eileen Cook

Nebylo to špatné..

15.03.2020 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Kniha se mi líbila více než Ta přede mnou. Přečteno za dva dny, vyhovoval mi větší font písma i pasáže psané formou scénáře. Celou dobu mne kniha držela v napětí.

01.03.2020 5 z 5

Půvab pomsty Půvab pomsty Victoria Helen Stone

Knihu jsem zakoupila v knihkupectví aniž bych si předem četla hodnocení a příjemně mě překvapila. Povedený psychologický thriller.

24.02.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Kniha se četla moc dobře. Zhruba za polovinou mne napadlo, jak to mohlo celé být a později se mé tušení potvrdilo :) Na prvotinu výborné, určitě si přečtu i další knihy autorky!

23.02.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Tak tohle byla naprosto úžasná kniha. Postava Cilky byla neuvěřitelně silná. Knihu jsem přečetla jedním dechem, líbila se mi daleko více než Tater z Osvětimi.

25.01.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Pro mne byla kniha moc smutná.. :-(

12.01.2020 4 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Kniha mne bavila. Vegetativní stav a neurologie mne zajímají.. Celou dobu jsem přemýšlela, kdo byl pachatelem. Na konci jsem byla překvapená. Mám i druhou knihu autorky, tak se těším :)

02.01.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Za mě nejlepší kniha autorky.

28.12.2019 5 z 5

Vánoční polibek v Notting Hillu Vánoční polibek v Notting Hillu Mandy Baggot

Hezké sladké vánoční čtení :))

22.12.2019 5 z 5

Navždy družičkou Navždy družičkou Lindsey Kelk

Celkem to šlo :))

05.12.2019 4 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Kniha se mi moc libila.. Zajímá mne obor psychiatrie, tak jsem ji stejně jako Terapii přečetla jedním dechem.. Těším se na další knihy autora!

24.11.2019 5 z 5

InTyMně InTyMně Markéta Lukášková

Kniha se mi moc líbila, spousta věcí z obdobi dětství a dospívání mi byla blízká :)

21.11.2019 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Takhle kniha mne bavila od první strany, příběh pořádně graduje, nutí vás číst stránku za stránkou.. Nevíte čemu věřit.. Perfektní napínavé čtení! Po dlouhé době opravdu vynikající kniha,určitě si přečtu i další knihy autora..

04.11.2019 5 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Kniha koupena ve slevě za 99Kc, tak jsem od ní moc nečekala. O to více mne příjemně překvapila. Přečteno na jeden zátah, nešlo odložit :-))

01.11.2019 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Přidám se k té menšině čtenářů, které kniha příliš nenadchla.. Bylo to nudné, zdlouhavé.. Nedocetla jsem.

30.10.2019 2 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Kniha se mi tolik nelíbila, čekala jsem více. Nemohla jsem se zacist, pletla se mi jména postav .. Četla jsem ji asi měsíc, mezitím přečetla tři jiné knihy..

28.10.2019 2 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kniha se mi moc líbila, stejně jako Kridak.. Těším se na další knihy autorky!

28.10.2019 5 z 5