romana0733 romana0733 komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Prvni kniha autora a hned taková jízda. Bylo to decela brutálni, ale moc hezky propracovaná kniha, vůbec mě nenapadl vrah, to pro mě bylo velké překvapení. Krátké kapitoly, velmi napínavé a čtivé. Určitě si přečtu další knížky.

07.09.2018 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Kniha se mi líbila, sice pomalejší rozjezd, i toho napětí tam moc nebylo, až na konci. Dobře se to četlo, jen ten konec mohl být více dotažený, co se týče Jacoba.

13.08.2018

Lži Lži T. M. Logan

Kniha byla napínavá od začátku až do konce. Pořád jsem přemýšlela, jak to skončí, ale takový konec jsem nečekala, to ovšem ani hlavní hrdina ne. Knihu doporučuji přečíst, stojí opravdu za to.

02.08.2018

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Kniha se mi docela líbila, ale jak se tu někteří zminují , že je to podopné jako paní parishová či za zavřenými dveřmi, tak to ani náhodou, ty byly daleko lepší, tahle na ně nemá. Docela byla tahle čtivá, ale hodně zmatená, v začátku druhé části si říkám co to je, první část budí dojem, že čtete o dvou ruzných ženách, až v druhé pochopíte, že to je jinak než se zdálo. Nejvíc se mi líbil konec, ale v tomhle žánru to na plný počet hvězdiček není, četla jsem lepší.

04.07.2018

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

všechny kniky od Cobena jsou dobré, ale tahle je nejlepší, plná zvratu, vtipné dialogy, svižné čtení, co nutí číst dál a dál. Konec hodně překvapivý. Super čtení.

27.06.2018

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

První díl byl daleko lepší, s tímhle jsem se trápila, podle anotace jsem čekala něco uplně jiného, víc napětí a ona to byla nuda. Vysvětlení co se vlastně stalo bylo až na posledních pár stránkách, jinak se nic nedělo, pořád jen vzpomínky Carlose.

19.06.2018

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Trochu pomalejší rozjezd, od pulky už to bylo lepší a ten konec byl dobrý, jen se to mohlo vice rozvinout, zustalo to docela otevřené. Jinak je kniha čtivá.

28.05.2018

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

No co na to říct, asi to není muj šálek čaje. Příběh nebyl špatný, ale nic moc se tam nedělo, jen ten konec byl dobrý, to jsem nečekala.

01.05.2018 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Jsem z této knihy nadšená, hodně lidí tu píše, že od poloviny knihy věděli kdo za tím vším je, tak já tápala až do konce. Nemohla jsem ji vübec odložit, jak to bylo napínavé, tak jsem to přečetla za den. Nevím která je lepší, jestli za zavřenými dveřmi, nebo tahle. Obě jsou bomba, ikdyž je každá jiná. Doporučuji přečíst.

22.04.2018 5 z 5

Mizející rok Mizející rok Kate Moretti

Mě se kniha hodně líbila. Byla napínavá. Až do konce jsem netušila jak se to vše bude vyvíjet. Kniha stojí za přečteni.

20.04.2018

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Lepší jak manželé od vedle. Krátké kapitoly, opravdu povedená kniha. Když už se, si myslela, že vím všechno, tak v poslední kapitole jsem zjistila, že jsem nevěděla nic. Knihu doporučuji.

14.04.2018

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Tak to byla bomba. Takový zvrat od pulky knihy jsem nečekala, závěr uplně skvělý. Mohu jen doporučit.

09.04.2018

Tvář mojí dcery Tvář mojí dcery Kathryn Croft

Tak tahle kniha byla pecka. Nutila mě číst dál a dál. Byla plná napětí, že se od ní nešlo otrhnout. A ten závěr, to bych vubec nečekala, to jsem byla v šoku. Bylo to geniálně vymyšleno. Jsem z té knihy nadšená, i když je to hruza co se tam vše odehrávalo.

03.04.2018

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Nejlepší kniha od tohoto autora. Pořád se tam něco děje i když je pachatel znám skoro od začátku, tak to nic neubíra na napětí, jen ten konec mohl být dotaženější, jak ten vrah nakonec zkončil, to bylo nedotaženy.

26.03.2018 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Nebylo to špatné, ale ani vynikajici. Bylo tam moc postav, tak jsem se v tom ztrácela. O napěti nebylo nouze, ke konci hodnė zvratů, tim se to aspon vylepšilo.

09.03.2018 4 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

Tahle kniha mě zklamala, čekala jsem nějaké napěti, zvraty a nic z toho tam nebylo. Za mě docela nuda, konec odbytý. Pod pojmem psychothller si představuji trochu něco jiného.

07.02.2018 1 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Kniha plná zvratů. Když uz sem si myslela, že vim jak to je tak později bylo vše jinak a pořad tak až do konce knihy. Jen ten konec zůstal otevřený, jako by kniha měla mít pokračováni.

26.01.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

K téhle knize vůbec nevím co napsat. Chvíli mě to bavilo číst, pak zase ne a tak se to střidalo celou knihu. Pořád jsem si řikala, že je to blbost, ale po dočteni, jsem si řikala, že námět nebyl špatný, asi mi nesedl autorův styl psaní. Bylo tam i hodně postav a já nevěděla o kom je řeč. Teď když o tom tak přemýšlim, tak to zas tak hrozné nebylo.

06.01.2018 3 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Kniha se mi velmi líbila, pachatele jsem vůbec neodhalila, pokaždé to vypadalo na někoho jiného. Kniha je velmi čtivá a napínavá.

21.12.2017 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Podle recenzi jsem čekala něco jiného, víc napínavějšiho. Rozjelo se to až po 200 stránce. Do čteni jsem se musela nutit jen abych věděla jak to dopadne.

13.12.2017 4 z 5