Mizející rok

Zoe měla jako malá štěstí. Její biologická matka ji sice nechala v porodnici, nicméně Evelyn, která ji adoptovala, ji lepší dětství zajistit ani nemohla. Když však Evelyn podlehne rakovině, mladé dívce se sesype svět. A sesype se i ona sama. Zanechá školy, propadne pití a drogám, jejichž prodejem se také živí, dokonce se zaplete do obchodu s bílým masem… Pak ale dostane v životě další šanci. Přestěhuje se na druhý konec Států do New Yorku, najde si práci v aranžérském salónu a snaží se zapomenout na vše, co se stalo v Kalifornii. A co víc – seznámí se se zámožným a vlivným Henrym, který před dvěma lety ovdověl, když jeho ženu srazilo auto. K překvapení všech se do sebe tihle dva zamilují. Jenomže pak se začnou dít podivné věci, které nemohou být jen náhoda – a které jsou čím dál tím děsivější… Dostihla Zoe její minulost? A kolik toho vlastně ví o Henrym?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357435/mizejici-rok-zXW-357435.jpg 3.630
Originální název:

The Vanishing Year (2016)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
wajcmanka
06. června

Knihu rozhodně doporučuji, konec je velmi překvapující.

Urbana
06. června

Kniha se mně moc líbila, byla napínavá, od začátku až do konce, aniž bych měla tušení, jak to celé dopadne, za mně, mohu jen doporučit, nudit se nebudete.

zbožňuju_knihy
05. května

Asi jsem měla velká očekávání, ale úplně marné to nebylo. 3*

Moudd
28. dubna

Zajímavé,napínavé.Až do konce jsem netušila,jak se to vyvine.Kniha se mi opravdu líbila.

romana0733
20. dubna

Mě se kniha hodně líbila. Byla napínavá. Až do konce jsem netušila jak se to vše bude vyvíjet. Kniha stojí za přečteni.

Illaa
16. února

Zklamaná jsem být nemohla, jelikož jsem od této knihy neměla velká očekávání. Přišlo mi to trochu podobné jako Za zavřenými dveřmi nebo Manželé odvedle. Tento typ thrilleru je teď sice moderní, ale nedá se tam již nic nového vymyslet. Navíc tato kniha patřila k těm slabším v tomto žánru. Do třičtvrtě knihy jsem se vysloveně nudila, konec byl vcelku zajímavý, ale celou knihu to už nevylepšilo.