romana0733 romana0733 komentáře u knih

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Dlouho jsem se s touhle knihou trápila, i když nebyla úplně špatná. Možná to bylo tím zvláštním začátkem. Ten konec byl dobrý, úplně jiný než jak se jevilo ze začátku.

02.07.2019 3 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Tak to byla jízda. Kniha měla spád, dobře se četla, neměla žádná hluchá místa, často jsem přemýšlala, co bych udělala já, být v kůži hlavní hrdinky. Vůbec jsem netušila, jak to nakonec dopadne, i když člověk věděl co se stalo, kdo za tím byl. Knihu doporučuji přečíst, stoji za to.

11.06.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Opět autorka nezklamala. Sice dvě předchozí knihy byly o něco lepší, ale i tahle stála za přečtení. Tentokrát byl příběh z pohledu muže. Až do samotného konce mě nenapadlo, jak to celé dopadne. Jen ten konec byl smutný. To jsem nečekala, takové rozuzlení.

21.05.2019 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Kniha byla v celku čtivá. Jen mi tam chyběly nějaké zvraty, tady mě to nutilo číst dál a dál, jen abych se dozvěděla, kdo za tím je. Ten konec byl docela nedotažený, něco tomu chybělo.

14.05.2019 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Jak tu již bylo zmíněno, tak kniha je podhodnocená. Kniha je čtivá,hodně napínavá a pořád nutí číst dál a dál, vůbec jsem netušila kdo za tím stojí až do třičvrtiny knihy, pak už bylo jasné kdo to je, jen jsem pořád nevěděla proč. Jen ten epilog mi přišel divný a zbytečný.

29.04.2019 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Tahle kniha mi nějak nesedla, bylo to zbytečně natahované, ani ten konec mi nějak neseděl. Kniha střepy, byla mnohem lepší,

10.04.2019 3 z 5

Karlos Vémola - Lvi žerou první Karlos Vémola - Lvi žerou první Milan Švec

Velice pěkně zpracovaná kniha. Je psaná formou rozhovorů od samého začátku pro mě nejlepšího MMA zápasníka.

07.04.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Zatím nejslabší kniha. Nebyla úplně špatná, ale ostatní knihy od tohoto autora jsou lepší. Chybělo tomu napětí, nějaké zvraty.

12.03.2019 4 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Nechápu to docela nízké hodnocení. Mě se kniha moc líbila, byla napínavá a dobře se četla.

24.02.2019 5 z 5

Zoufalec Zoufalec Daniel Palmer

Moje první kniha od tohoto autora a moc se mi líbila. Je hodně napínavá, když už sem si myslela, že vím, jak to dopadne, tak se ukázalo, že je to jinak a pak se to zase zamotalo, že to opravdu bylo, jak jsem si myslela. Knihu určitě doporučuji.

11.02.2019 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

četla jsem více knih na toto téma, ale nikdy ne s takovým koncem, to by mě nikdy ani ve snu nenapadlo. Moc k tomu nejde napsat, jinak bych hodně prozradila, nic není tak, jak to vypadá. Kniha je celkem povedená. Trochu pomalejší rozjezd a pak se to trochu táhlo, ale ten konec je strhující.

25.01.2019 4 z 5

Navždy tvůj Navždy tvůj Daniel Glattauer

Z knihy mám smíšené pocity. Ze začátku mi vadil styl psaní, pak jsem z knihy byla zmatená, ale nakonec tam přece jen přišel zvrat, kdyb mě autor zmátl, ten konec byl dobrý.

11.01.2019 4 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Tak tohle čtení bylo parádní. Bála jsem se, aby to nebylo jen povídání utrápené matky, ale nebylo, bylo to velmi napínavé a nechyběly akce a napětí. Do konce knihy jsem netušila co se doopravdy ten den stalo. Ten konec mi vyrazil dech. Opravdu povedená kniha.

05.01.2019 5 z 5

Manželka Manželka Alafair Burke

Kniha je přirovnávána ke knize za zavřenýmí dveřmi, to netuším proč, bylo to něco úplně jiného. I tak byla dost dobrá, čtivá, pořád mě to nutilo číst dál a dál a pořád jsem přemýšlala, zda je manžel viník a nebo obět. Jak to nakonec dopadlo, tak z toho mi spadla brada, to jsem nečekalala ani ve snu. Závěr byl fakt bomba. Doufám, že bude pokračování.

26.12.2018 5 z 5

Lži, dokud můžeš Lži, dokud můžeš Mary Kubica

čekala jsem něco více napínavého, nějaké zvraty a šokujíci konec. Nic z toho tam nebylo, za mě nic moc. Konec byl takový odfláknutý.

14.12.2018 3 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že to bude můj oblíbený spisovatel. Střepy mě opravdu dostaly, ač je pachatel znám skoro od začátku, tak to nic neubralo na čtivosti. Tuhle knihu jsem pořád měla v hlavě i v noci když jsem se vzbudila, tak jsem o ní přemýšlela, čeho všeho jsou lidé schoní udělat. Dokonale propracované postavy. Hlavní hrdina mi byl sympatický. Má to přes 500 stran a vůbec se mi to nezdálo dlouho, nebylo to uměle natahované, pořád mě to nutilo číst dál a dál. Za mě skvělé čtená.

02.12.2018 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Tak to byla jízda, od samého začátku napínavá, nešlo se od ní odrthnout. Bylo tam hodně zvratů a konec velmi překvapivý.

04.11.2018

Popravčí Popravčí Chris Carter

Opět dobrá kniha, krátké kapitoly, které nutí číst dál a dál. Opět jsem vraha neuhodla ani náhodou. Chris Carter prostě umí čtenáře dokonalé zmást.

31.10.2018 5 z 5

Alibi Alibi Sandra Brown

Kniha mě bavila, napětí, zvraty. Vraha jsem vůbec neodhadla, byla jsem velmi překvapená, kdo za tím vším stál.

17.10.2018 5 z 5

Chlapec v parku Chlapec v parku Ashley J. Grayson

To byla neskutečná blbina. První třetina knihy, byla největší kravina, pak to bylo lepší a pak zase kravina. Přeskakovala jsem co se dalo, říkala jsem si, že se to koncem jen vylepší, ale konec mi dal za pravdu, že to vážně byla kravina. Ani žádný thiller to nebyl, jen samý blbý žvásty.

29.09.2018 odpad!